030 ftw!quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:45 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ze zijn nep! Ze gaan naar een andere Pub-quiz
020quote:
Ja! Veel makkelijker en met minder vragen!quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:45 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ze zijn nep! Ze gaan naar een andere Pub-quiz
Een negen uur durend MSN-gesprek, gevoerd vanuit het huis van je ouders... spannend zeg!quote:Op zaterdag 8 december 2007 11:48 schreef Dizer het volgende:
[..]
Onzin. Jullei zijn gewoon jaloers dat ik gewoon pakweg op dit moment een veel leuker en spannender leven heb.
M'n exquote:
Maar wel veel leuker en met Mr Ballsquote:Op zaterdag 8 december 2007 12:46 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja! Veel makkelijker en met minder vragen!
Ze moeten gewoon eens mee doen met die van ons, dan kunnen ze zien hoe hard het strijden isquote:Op zaterdag 8 december 2007 12:46 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja! Veel makkelijker en met minder vragen!
Meer mensen in het team en dus makkelijkerquote:Op zaterdag 8 december 2007 12:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
Maar wel veel leuker en met Mr Balls.
Terwijl Dizer zit te msnnen, neuken wij de sterren van de hemelquote:Op zaterdag 8 december 2007 12:47 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Een negen uur durend MSN-gesprek, gevoerd vanuit het huis van je ouders... spannend zeg!![]()
quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:47 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Een negen uur durend MSN-gesprek, gevoerd vanuit het huis van je ouders... spannend zeg!![]()
Zielig voor jullie nr 1quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:47 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon eens mee doen met die van ons, dan kunnen ze zien hoe hard het strijden is
Voor het eerst in weken jaquote:
Ik weet het nietquote:
Maar dat is op een dag dat ik niet kan... anders was ik al lang eens langsgekomen.quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:47 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon eens mee doen met die van ons, dan kunnen ze zien hoe hard het strijden is
Ze doen het expresquote:Op zaterdag 8 december 2007 12:49 schreef DaMart het volgende:
Maar dat is op een dag dat ik niet kan...
Ik dacht: ik wacht even een post voordat ikquote:
Hey, dat mocht je niet zeggen!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |