regen en een flinke wind.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond?
Ik verw8 een moeizame 1-3 overwinning.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond?
Een relatief rustige avondspits.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond?
Hopen op een overwinning.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:39 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond?
Koster: "Jan moet zich op de linksbackpositie richten."quote:Op zaterdag 8 december 2007 18:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
Kennedy ook in de basis.
Ajax: Stekelenburg, Vertonghen, Heitinga, Maduro, Emanuelson, Gabri, De Jong, Suarez, Rommedahl, Huntelaar, Kennedy
Wie wil je dan centraal zettenquote:Op zaterdag 8 december 2007 19:27 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Koster: "Jan moet zich op de linksbackpositie richten."
Dat is ook wel weer zoquote:
Gepasseerd.quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:30 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer zo
Maar was Ogararu dan geblesseerd of geschorst?
Dat moet ik vaker zeggenquote:Op zaterdag 8 december 2007 18:57 schreef sjimz het volgende:
Hopelijk weet Kennedy een keer te overtuigen.
quote:
quote:Ajax gaat samenwerken met Beijing Guo'an
De plannen van Ajax om de Chinse markt op te gaan beginnen langzaamaan vorm te krijgen. Ajax gaat een samenwerkingsverband aan met de Chinese top-club Beijing Guo'an. Het zal in eerste instantie gaan om een voetbaltechnische samenwerking. Opmerkelijk is dat Real Madrid ook nauw samenwerkt met de club en volgens diverse berichten zelfs 25% van de aandelen in de club in handen heeft.
Ajax Netwerk
Ajax ziet ook grote commerciele mogelijkheden in China door o.a. te gaan samenwerken met een groot Chinees televisiestation. De verwachting is dat de plannen rond de wedstrijd tegen PSV zullen worden gepresenteerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |