Wij kregen niks te zien... Maar hij wist een paar dingen te vertellen die hij niet kon weten. Wacht eens... het kan ook zijn dat achter hem heeft laten meekijken.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:55 schreef pullup het volgende:
[..]
Hebben de camera's dat ook vastgelegd ?
Is dit zijn denkpose ?quote:
Dat dacht ik ook meteenquote:Op woensdag 5 december 2007 22:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Wij kregen niks te zien... Maar hij wist een paar dingen te vertellen die hij niet kon weten. Wacht eens... het kan ook zijn dat achter hem heeft laten meekijken.
Oh ik ben zo blij met mij, ik ben toch zo bijzonder...................quote:Op woensdag 5 december 2007 22:52 schreef blomst het volgende:
Brian zingt wat ben ik blij wat ben ik blij, die weet dus al meer.
Ja maar hij stak het grasveld over vanaf de villa. Dat leek er dus op alsof hij bij de slaapkamer buiten had kunnen staan.quote:
Nee dat heeft hij gewoon in dat hokje gehoord/gezien. Anders hoeft hij dat ook niet zo specifiek tegen dat paard te vertellen.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:55 schreef pullup het volgende:
[..]
Hebben de camera's dat ook vastgelegd ?
En Jaap even helemaal nietquote:Op woensdag 5 december 2007 22:57 schreef mazaru het volgende:
Ik vind de nerd wel grappig
[ afbeelding ]
En dan maken ze elders nog even een shot van de rat die ergens in het veld ligt die ze in de uitzending erbij plakken. Hoe waarschijnlijk is het dat hij die gesprekken echt heeft kunnen horen zonder gezien te worden?quote:Op woensdag 5 december 2007 22:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Wij kregen niks te zien... Maar hij wist een paar dingen te vertellen die hij niet kon weten. Wacht eens... het kan ook zijn dat achter hem heeft laten meekijken.
Hij stond achter het scherm en de dames liepen een rondje, lijkt me sterk dat hij alles heeft kunnen horen en heeft hij het niet gehoord, dan verteld Amanda het wel straks.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:59 schreef tipsch het volgende:
[..]
En dan maken elders nog even een shot van de rat die ergens in het veld ligt om er voor de uitzending bij te plakken. Hoe waarschijnlijk is het dat hij die gesprekken echt heeft kunnen horen zonder gezien te worden?
De openslaande deur naar buiten in de slaapkamer... het zou kunnen. Het eerste beeld was ook van hem op het grasveld.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:59 schreef tipsch het volgende:
[..]
En dan maken elders nog even een shot van de rat die ergens in het veld ligt om er voor de uitzending bij te plakken. Hoe waarschijnlijk is het dat hij die gesprekken echt heeft kunnen horen zonder gezien te worden?
Hij zei er ook nog bij dat hij het deze keer niet zo koud had gehadquote:Op woensdag 5 december 2007 22:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja maar hij stak het grasveld over vanaf de villa. Dat leek er dus op alsof hij bij de slaapkamer buiten had kunnen staan.
Huub kan er gewoon niet tegen dat iemand zich tegen hem keert. Eric bezocht ook het andere kamp en dat voelde voor Huub als een afgang, ook al was Eric een vriend. Wat is dan in zijn ogen een oplossing? Wegpesten want iemand moet voor hem zijn.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:10 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Huub zoekt gewoon ruzie. Hij trekt zelfs de vergelijking naar Eric : "Je hebt gezien wat ik doe als je tegen mij keert"
Hoe praatten die dames? Luid en duidelijk? Vast nietquote:Op woensdag 5 december 2007 23:00 schreef Disana het volgende:
[..]
De openslaande deur naar buiten in de slaapkamer... het zou kunnen. Het eerste beeld was ook van hem op het grasveld.
Hij had Jaap en Huub in de slaapkamer horen praten, hoe dan ook.quote:Op woensdag 5 december 2007 23:01 schreef tipsch het volgende:
[..]
Hoe praatten die dames? Luid en duidelijk? Vast niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |