Gaat gewoon niet lukken, fok verneukt url's zelfs binnen de url tagsquote:Op woensdag 5 december 2007 17:37 schreef Battlefan het volgende:
De url wordt verneukt, nu kom ik uit op de pagina van de "WL-175 Wireless Network ADSL 2+ Modem Router 54g Turbo"
Ja stond hier gisteren alquote:Op woensdag 5 december 2007 18:59 schreef super-muffin het volgende:
Nog een leuke link voor swets: Apple's bestelling led-backlights nieuw bewijs voor subnotebook
Opgelostquote:Op woensdag 5 december 2007 19:56 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Fuck, heb ik dat sh.tprobleem weer terug dat iLife mijn Aperture-library niet update. De foto's van de laatste week verschijnen dus niet in iWeb of Pages. Onder Tiger ook last van gehad en nooit opgelost gezien.
Ja. Maar liefst drie tellen.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:25 schreef CrustyClown het volgende:
Oehh trouwens nu ik eraan denk. Zijn er ook mensen die Office 2008 beta al geprobeerd hebben? :$
het is dan ook een beta, toch?quote:Op woensdag 5 december 2007 22:59 schreef Geqxon het volgende:
Leuk en aardig, maar een software pakket dat de fonts op mijn computer compleet ondersteboven schopt hoef ik niet.
Ik heb me zusje aan de MacMini geholpen.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:25 schreef CrustyClown het volgende:
Wiejj, ook maar eens een keer fanatiek mee gaan lezen !.
Zijn er hier trouwens ook mensen die een MacMini hebben? Of lopen we hier allemaal met een MB/MBP rond ofzo.
Ik wil na de kerst iig een MacMini aan gaan schaffen als vervanging van mijn Windows Machine.
Oehh trouwens nu ik eraan denk. Zijn er ook mensen die Office 2008 beta al geprobeerd hebben? :$
Onze gigabit switch heeft zo juist weer 5 sterren gehaald in een onafhankelijk test:quote:
quote:De kans is groot dat Leopard u weet te overtuigen om als primair besturingssysteem te fungeren naast Windows.
Ervaring iig wel genoeg denk hoor met een Mac, maar toch bedankt voor je antwoordenquote:Op donderdag 6 december 2007 02:19 schreef Junkie het volgende:
[..]
Ik heb me zusje aan de MacMini geholpen.![]()
Hij is ietsje trager qua specs dan de MacBook die ik zelf heb.
Macbook vs Mini
2.0Ghz - 1.86Ghz - cpu
4mb - 2mb - cache
Maar daar voel je dus verder weinig van.
De ervaringen ermee?
Ze had hem tijdens mijn Lowlands-tripje binnen gekregen, en moest toen zelf de installatie doorlopen, en dat ging perfect. Daarna wat dingen geinstaleerd door mij zoals MSN, Office, Firefox, iTunes muziek overgezet. En sindsdien geen omkijken meer naar gehad. Ze heeft nog wat kleine vraagjes gehad, waar sommige dingen zaten e.d. (ze komt van XP af). Maar verder was het een makkelijke switch geweest. Er hangt een Logitech desktopje aan en een 19" Samsung scherm.
Apple!gemak![]()
Maar heb je nog specifieke vragen?
Ik heb nu een verzendnummer, waar kan ik dat checken?quote:Op donderdag 6 december 2007 01:24 schreef super-muffin het volgende:
Whoei, bestelling verzonden.
Verwachte leveringsdatum: 13 december
Vandaar de knipoogquote:Op donderdag 6 december 2007 08:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Onze gigabit switch heeft zo juist weer 5 sterren gehaald in een onafhankelijk test:
http://www.diskidee.be/2007/12/04/supersnel-thuisnetwerk/7978/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |