abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58563721
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 22:21 schreef Fener het volgende:

[..]

Olum jij bent de weg kwijt, we wonnen uit van Noorwegen en Griekenland! denk je dat dat een eitje ofzo is?

Turkije verliest 2-0 van Portugal wint 2-1 van Tsjechie en 3-0 van Zwitserland
Ja en ze verloren van malta geloof ik en speelden fokking slecht tegen slechte landjes. Met fatos wordt het niets dus hij heeft gewoon gelijk alleen ik denk niet dat Turkije met grote cijfers zal verliezen.
pi_58563951
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 22:40 schreef xminator het volgende:

[..]

Ja en ze verloren van malta geloof ik en speelden fokking slecht tegen slechte landjes. Met fatos wordt het niets dus hij heeft gewoon gelijk alleen ik denk niet dat Turkije met grote cijfers zal verliezen.
Dat was omdat ze hun niet serieus namen, geloof me komt goed als I. uzulmez en rustu tenminste niet spelen. Aanval en middenveld is 1 van de beste van het hele toernooi alleen verdediging en keeper heb ik twijfels maar hopelijk is gokhan zan fit genoeg en maakt Servet geen domme fouten rechts Gokhan Gonul links Balta
FENER!
FENER!
FENER!
FENER!
  vrijdag 9 mei 2008 @ 00:44:57 #53
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_58567237
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 22:47 schreef Fener het volgende:

[..]

Dat was omdat ze hun niet serieus namen, geloof me komt goed als I. uzulmez en rustu tenminste niet spelen. Aanval en middenveld is 1 van de beste van het hele toernooi alleen verdediging en keeper heb ik twijfels maar hopelijk is gokhan zan fit genoeg en maakt Servet geen domme fouten rechts Gokhan Gonul links Balta
, daar staat ie zowat synoniem voor. Gokhan Zan gaat ben ik bang ook niet spelen. Heeft dit seizoen sinds al zijn blessure geen moment zijn niveau gehaald, bankt nu dan ook en ziet er allesbehalve fit uit. Maargoed, alle hoop is nog niet verloren.

Turkije moet de eerste wedstrijd gewoon gelijkspelen tegen Portugal en daarna hopen dat Tsjechie tegenvalt door de leeftijd en Zwitersland niet boven zichzelf uitsteekt. Dan zit er best wel wat in.
pi_58567358
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 22:47 schreef Fener het volgende:

[..]

Dat was omdat ze hun niet serieus namen, geloof me komt goed als I. uzulmez en rustu tenminste niet spelen. Aanval en middenveld is 1 van de beste van het hele toernooi alleen verdediging en keeper heb ik twijfels maar hopelijk is gokhan zan fit genoeg en maakt Servet geen domme fouten rechts Gokhan Gonul links Balta
Dat was geen mate van onderschatting... ze speelden gewoon bagger.
Maar goed Turkije wordt sowieso 3e niet hoger. Vooral met fatos.
pi_58576438
quote:
Rosickı kan EK vergeten
Door Sjors (Sj0rSz) op vrijdag 9 mei 2008 14:14
Bron: NOS-TT

Tsjechië kan tijdens het naderende EK voetbal in Oostenrijk en Zwitserland geen beroep doen op TomᨠRosickı. De captain van de Tsjechen wordt binnenkort namelijk geopereerd aan een pees in zijn knie.

Rosickı kampt al met de blessure sinds januari. Sindsdien speelde de middenvelder geen enkele wedstrijd voor zijn ploeg Arsenal meer. In eerste instantie was het de bedoeling dat de kwetsuur met de nodige rust zou genezen. Nu is echter gebleken dat een operatieve ingreep noodzakelijk is.

De absentie van Rosickı is een tegenvaller voor Tsjechië. De middenvelder wordt namelijk gekenmerkt als de onbetwiste leider van de ploeg. In het verleden was deze rol voor Pavel Nedved weggelegd, maar hij bedankte na het WK 2006 voor de nationale ploeg.
Dat is dus mooi kut zeg
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_58602880
Turkije:

Doel: Rüştü, Volkan Demirel, Tolga Zengin

Verdediging: Emre Aşık, Gökhan Zan, Servet, İbrahim Kaş, Sabri, Uğur Boral, Gökhan Gönül, Hakan Balta

Middenveld: Aurelio, Mehmet Topal, Emre Belözoğlu, Tümer, Yıldıray, Hamit, Ayhan, Arda, Tuncay, Kazım

Aanval: Gökdeniz, Nihat, Halil, Semih, Mevlüt
FENER!
FENER!
FENER!
FENER!
pi_58603392
Jammer dat Tolga, Sabri, Ayhan, (Yildiray) zijn opgenomen.....
pi_58603862
Mijn nick zegt volgens mij wel genoeg
Alle mine.nu-domeinen werken weer o/
pi_58606719
Mooie poule.

Ik denk dat Portugal het wel haalt. Ondanks de moeizame kwalificatiereeks voorzie ik wel een goed EK voor ze.

Voor de tweede kwartfinaleplaats wordt het spannend.
  zondag 11 mei 2008 @ 21:06:39 #60
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_58615562
quote:
Hakan Sükür en Nuri Sahin niet in Turkse EK-selectie

Tell-a-Friend Tell-a-Friend Print dit artikel print nieuwsartikel
Home > Nieuws > Voetbalnieuws > EK voetbalnieuws
- Datum: 11-mei-2008 14:58

Hakan Sükür (foto, rechts) ontbreekt in de voorlopige selectie van Turkije voor het Europese Kampioenschap. In de kwalificatiereeks deed bondscoach Fatih Terim in acht wedstrijden een beroep op de 36-jarige aanvaller, die de Turkse aanval leidde op de EK’s in 1996 en 2000 en op het WK in 2002.

Nuri Sahin zocht zijn naam ook tevergeefs tussen de 26 EK-kandidaten. De negentienjarige middenvelder speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor Feyenoord. Voor Hamit Altintop is wel plaats. De middenvelder van Bayern München is aan het revalideren van een gebroken voet.

In de aanloop naar het EK oefent Turkije liefst drie keer: tegen Slowakije (20 mei), Uruguay (25 mei) en Finland (29 mei). De nummer drie van het WK 2002 stuit in de groepsfase op Zwitserland, Portugal en Tsjechië.

Voorlopige selectie Turkije voor het EK:

Doel: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Rüstü Recber (Besiktas), Tolga Zengin (Trabzonspor)

Verdediging: Gokhan Gonul (Fenerbahçe), Sabri Sarioglu (Galatasaray), Gokhan Zan (Besiktas), Ibrahim Kas (Besiktas), Emre Asik (Ankaraspor), Servet Cetin (Galatasaray), Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Ugur Boral (Fenerbahçe)

Middenveld: Mehmet Aurelio (Fenerbahçe), Mehmet Topal (Galatasaray), Tümer Metin (Larissa), Hamit Altintop (Bayern München), Ayhan Akman (Galatasaray), Kazim Kazim (Fenerbahçe) Tuncay Sanli (Middlesbrough), Arda Turan (Galatasaray), Emre Belözoglu (Newcastle United), Yildiray Bastürk (VfB Stuttgart)

Aanval: Gokdeniz Karadeniz (Rubin Kazan), Nihat Kahveci (Villarreal), Semih Sentürk (Fenerbahçe), Halil Altintop (Schalke 04), Mevlut Erdinc (Sochaux).
  zondag 11 mei 2008 @ 21:10:10 #61
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_58615632
tvp
  zondag 11 mei 2008 @ 22:36:51 #62
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_58617441
Ik support uiteraard Tsjechie. Turkije en Portugal zie ik er het liefst zo snel mogelijk uitvliegen.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
  maandag 12 mei 2008 @ 20:12:22 #63
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_58632169
quote:
Op zondag 11 mei 2008 21:06 schreef dvdfreak het volgende:

[..]
Bondscoach Fatih Terim voegt een extra speler toe aan de Turkse voorselectie voor het EK. De keuzeheer haalt Emre Gungor bij zijn keurkorps. De verdediger neemt mogelijk de plek over van de geblesseerde Servet Çetin.
pi_58633314
Turkije 1 - 1 Portugal
Zwitserland 0 - 2 Tsjechie

Turkije 0 - 1 Tsjechie
Portugal 3 - 0 Zwitserland

Turkije 2 - 1 Zwitserland
Tsjechie 1 - 2 Portugal

Eindstand:

1. Portugal 7
2. Tsjechie 6
3. Turkije 4
4. Zwitserland 0
pi_58634757
Ik zag hem nog nergens staan, dus bij deze:
quote:
Portugal squad
Goalkeepers: Ricardo (Real Betis Balompié), Quim (SL Benfica), Rui Patrício (Sporting Clube de Portugal).

Defenders: Paulo Ferreira (Chelsea FC), Ricardo Carvalho (Chelsea FC), Bosingwa (FC Porto), Bruno Alves (FC Porto), Jorge Ribeiro (Boavista FC), Miguel (Valencia CF), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Pepe (Real Madrid CF).

Midfielders: Petit (SL Benfica), Deco (FC Barcelona), Raul Meireles (FC Porto), Miguel Veloso (Sporting Clube de Portugal), João Moutinho (Sporting Clube de Portugal).

Forwards: Nuno Gomes (SL Benfica), Simão Sabrosa (Club Atlético de Madrid), Cristiano Ronaldo (Manchester United FC), Nani (Manchester United FC), Hugo Almeida (Werder Bremen), Ricardo Quaresma (FC Porto), Hélder Postiga (Panathinaikos FC).
Bron: http://www.euro2008.uefa.com/news/kind=1/newsid=694764.html

Opvallende afwezige is toch wel Maniche. Verder zitten er volgens mij drie rechtsbacks in, wat ook wel vreemd is. Tenzij één van die drie (Paulo Ferreira?) linksback gaat spelen.

[ Bericht 7% gewijzigd door DemonCleaner op 12-05-2008 22:58:24 ]
AFC Ajax - Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC - Roberto Baggio
pi_58635086
5 middenvelders en 8 aanvallers, verdedigers?

En is dit al de definitieve selectie?
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_58635355
quote:
Op maandag 12 mei 2008 22:48 schreef Paaskonijn het volgende:
5 middenvelders en 8 aanvallers, verdedigers?

En is dit al de definitieve selectie?
Volgens de website van de UEFA wel, en het zijn er ook 23. En wat betreft het aantal spelers per linie, het is met spelers als Ronaldo en Quaresma maar net waar je ze bij telt natuurlijk. Portugal speelt in principe 4-2-3-1 volgens mij. Met deze selectie heb je dan bijna een dubbele bezetting, alleen hebben ze een spits extra bij in plaats van een middenvelder.
AFC Ajax - Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC - Roberto Baggio
pi_58638844
Scheelt weer dat Maniche niet meegaat.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
  dinsdag 13 mei 2008 @ 14:32:43 #69
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_58644547
Doel: Diego Benaglio (VfL Wolfsburg), Fabio Coltorti (Racing Santander) en Pascal Zuberbuehler (Neuchatel Xamax)

Verdediging: Valon Behrami (Lazio), Philipp Degen (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Arsenal), Mario Eggimann (Karlsruher SC) Stephane Grichting (Auxerre), Stephan Lichtsteiner (Lille), Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Patrick Müller (Olympique Lyon), Philippe Senderos (Arsenal), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt) en Steve von Bergen (Hertha BSC)

Middenveld: Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Ricardo Cabanas (Grasshopper FC), Gelson Fernandes (Manchester City), Daniel Gygax (FC Metz), Benjamin Huggel (Basel), Gokhan Inler (Udinese), Hakan Yakin (Young Boys) en Johan Vonlanthen (Red Bull Salzburg)

Aanval: Eren Derdiyok (Basel), Alexander Frei (Borussia Dortmund), Blaise N’Kufo (FC Twente) en Marco Streller (Basel)

Voorselectie Zwitserland.
  dinsdag 13 mei 2008 @ 15:06:30 #70
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_58645193
quote:
Weer blessure in Turkse selectie

De voorbereiding van het Turkse elftal op het EK 2008 verloopt tot dusverre niet vlekkeloos. Na Servet Çetin raakte wederom een verdediger geblesseerd. Gokhan Gonul kampt met een voetkwetsuur.
Door zijn blessure moest Gonul de eerste training van de Turkse voorselectie in Antalya laten schieten. Het is hoogst onzeker of de verdediger van Fenerbahçe komende zomer actief zal zijn op het EK 2008.

Eerder raakte ook Servet geblesseerd. Om de kwetsuren op te vangen haalde bondscoach Fatih Terim (foto) een extra verdediger bij zijn voorselectie. Emre Gungor (Galatasaray) kwam de Turkse gelederen versterken.
En die verdediging is al zo sterk.
pi_58647631
Ik zeg ook, Turkije gaat hard onderuit op dit EK. Fatih Terim heeft het team echt helemaal verpest. Ik denk zelfs dat Turkije van geluk mag spreken dat ze het EK hebben gehaald. Dan doel ik met name op de domme keepersfouten (van o.a. Thomas Myhre [Noorwegen] en Antonios Nikopolidis [Griekenland]) bij de tegenstanders van Turkije in de kwalificatiewedstrijden. De verdediging van Turkije is nou ook niet bepaald sterk geweest. En dat gaan we dit EK, vrees ik, duidelijk merken.

Mijn voorspelling:

1. Portugal
2. Zwitserland
3. Tsjechië
4. Turkije

[ Bericht 12% gewijzigd door TheMagnificent op 13-05-2008 17:45:05 ]
  dinsdag 13 mei 2008 @ 17:22:55 #72
33189 RM-rf
1/998001
pi_58647944
het is een leuke groep, met teams die allemaal best verder zouden kunnen, alhoewel dat voor de een een grotere 'stunt' is dan de ander...

wat mij betreft is Portugal met zn hoge kwaliteit aan spelersmateriaal die ook nog eens de nodige ervaring in huis hebben favoriet...
Tsjechie zou wel eens teleur kunnen stellen, die lijken hun beste tijd achter zich te hebben en zonder Rosicky zal het enorm lastig worden.

Turkije zal volgens mij wel de tweede plek moeten kunnen pakken als tsjechie verzaakt, alhoewel ik vermoed dat Zwitserland het zeker niet slecht zal gaan doen, en niet over zich heen laat lopen.

1. Portugal.
2. Turkije
3. Tsjechie
4.Zwitserland
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  dinsdag 13 mei 2008 @ 17:41:13 #73
199566 Dr_g0nz0
Gonzo Journalism
pi_58648333
1.Tsjechie
2.Zwitserland
3.Turkije
4.Portugal
"You Took Too Much Man, You Took Too Much, Too Much."
pi_58650331
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 23:42 schreef Fener het volgende:
Turkije:

Doel: Rüştü, Volkan Demirel, Tolga Zengin

Verdediging: Emre Aşık, Gökhan Zan, Servet, İbrahim Kaş, Sabri, Uğur Boral, Gökhan Gönül, Hakan Balta

Middenveld: Aurelio, Mehmet Topal, Emre Belözoğlu, Tümer, Yıldıray, Hamit, Ayhan, Arda, Tuncay, Kazım

Aanval: Gökdeniz, Nihat, Halil, Semih, Mevlüt
Geen Gökhan Ünal (Kayserispor), Mehmet Topuz (Kayserispor) en Nuri Şahin (Feyenoord)?

[ Bericht 1% gewijzigd door TheMagnificent op 13-05-2008 19:56:55 ]
pi_58654420
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 19:07 schreef TheMagnificent het volgende:

[..]

Geen Gökhan Ünal (Kayserispor), Mehmet Topuz (Kayserispor) en Nuri Şahin (Feyenoord)?
Ja ze spelen toch niet voor gaysaray.
pi_58669939
Ik wil dat Turkije door gaat, maar ze verdienen het niet. Dus ik ga voor:

1. Portugal
2. Tsjechie
3. Zwitserland
4. Turkije
In fact, recent observations and simulations have suggested that a network of cosmic strings stretches across the entire universe.
  woensdag 14 mei 2008 @ 19:17:40 #77
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_58670214
Selectie Tsjechie:

Doelmannen

Petr Cech (Chelsea), Jaromir Blazek (FC Nürnberg), Daniel Zitka (Anderlecht).

Verdedigers
Zdenek Grygera (Juventus), Marek Jankulovski (AC Milan), Michael Kadlec (Sparta Praag), Radoslav Kovac (Spartak Moskou), Zdenek Pospech (FC Kopenhagen), David Rozehnal (Lazio Roma), Tomas Sivok (Sparta Praag), Tomas Ujfalusi (Fiorentina).

Middenvelders
Tomas Galasek (FC Nürnberg), David Jarolim (Hamburger SV), Marek Matejovski (Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna), Jan Polak (Anderlecht), Daniel Pudil (Slavia Praag), Libor Sonko (FC Kopenhagen), Stanislav Vlcek (Anderlecht).

Aanvallers
Milan Baros (Portsmouth), Jan Koller (FC Nürnberg), Martin Fenin (Frankfurt), Vaclav Sverkos (Banik Ostrava).

Slechts 1 Slavia-speler, hoewel Vlcek wel half meetelt.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_58670446
Ik ben bang dat Portugal gewoon doorgaat. Ik hoop dat in ieder geval Tsjechië doorgaat
pi_58688749
quote:
Op woensdag 14 mei 2008 19:17 schreef Aanvoerder het volgende:
Selectie Tsjechie:
-selectie Tsjechië-
Redelijke selectie vind ik. Gaan we gewoon de finale mee halen
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_58723756
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zondag 18 mei 2008 @ 09:48:18 #81
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_58738785
Slavia Praag voor het eerst in 12 jaar kampioen. Laatste keer was 1996. Hoever kwam Tsjechie toen op het EK? Volgens mij is het een teken...
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_58738823
quote:
Op zondag 18 mei 2008 09:48 schreef Aanvoerder het volgende:
Slavia Praag voor het eerst in 12 jaar kampioen. Laatste keer was 1996. Hoever kwam Tsjechie toen op het EK? Volgens mij is het een teken...
Kut, worden die Duitsers dus weer kampioen


Gefeli Aanvoerder
pi_58963710
Selecties uit Poule A:
  • Onderstreepte spelersnamen hebben ooit in de Nederlandse Eredivisie gespeeld.
  • Onderstreepte en vetgedrukte spelersnamen spelen nu in de Nederlandse Eredivisie.

    Tsjechië:
    quote:
    Doelmannen: Petr Cech (Chelsea), Jaromir Blazek (FC Nürnberg), Daniel Zitka (Anderlecht).

    Verdedigers: Zdenek Grygera (Juventus), Marek Jankulovski (AC Milan), Michael Kadlec (Sparta Praag), Radoslav Kovac (Spartak Moskou), Zdenek Pospech (FC Kopenhagen), David Rozehnal (Lazio Roma), Tomas Sivok (Sparta Praag), Tomas Ujfalusi (Fiorentina).

    Middenvelders: Tomas Galasek (FC Nürnberg), David Jarolim (Hamburger SV), Marek Matejovski (Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna), Jan Polak (Anderlecht), Daniel Pudil (Slavia Praag), Libor Sionko (FC Kopenhagen).

    Aanvallers: Milan Baros (Portsmouth), Jan Koller (FC Nürnberg), Martin Fenin (Frankfurt), Vaclav Sverkos (Banik Ostrava), Stanislav Vlcek (Anderlecht).
    Portugal:
    quote:
    Doelmannen: Ricardo (Real Betis Balompié), Quim (SL Benfica), Rui Patrício (Sporting Clube de Portugal)

    Verdedigers: Paulo Ferreira (Chelsea FC), Ricardo Carvalho (Chelsea FC), Bosingwa (FC Porto), Bruno Alves (FC Porto), Jorge Ribeiro (Boavista FC), Miguel (Valencia CF), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Pepe (Real Madrid CF)

    Middenvelders: Petit (SL Benfica), Deco (FC Barcelona), Raul Meireles (FC Porto), Miguel Veloso (Sporting Clube de Portugal), João Moutinho (Sporting Clube de Portugal)

    Aanvallers: Nuno Gomes (SL Benfica), Simão Sabrosa (Club Atlético de Madrid), Cristiano Ronaldo (Manchester United FC), Nani (Manchester United FC), Hugo Almeida (Werder Bremen), Ricardo Quaresma (FC Porto), Hélder Postiga (Panathinaikos FC)
    Turkije:
    quote:
    Doelmannen: Tolga Zengin (Trabzonspor), Volkan Demirel (Fenerbahçe), Rüstü Recber (Besiktas).

    Verdedigers: Hamit Altintop (Bayern München, Dui), Emre Asik (Ankaraspor), Servet Cetin (Galatasaray), Gökhan Zan (Besiktas), Emre Güngör (Galatasaray), Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Ugur Boral (Fenerbahçe), Sabri Sarioglu (Galatasaray).

    Middenvelders: Mehmet Topal (Galatasaray), Ayhan Akman (Galatasaray), Mehmet Aurélio (Fenerbahçe), Emre Belözoglu (Newcastle United, Eng), Tümer Metin (Larissa, Gri), Arda Turan (Galatasaray), Tuncay Sanli (Middlesbrough, Eng).

    Aanvallers: Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan (Rus), Mevlüt Erding (FC Sochaux, Fra), Nihat Kahveci (Villarreal, Spa), Kazim-Kazim (Fenerbahçe), Semih Sentürk (Fenerbahçe).
    Zwitserland:
    quote:
    Doelmannen: Eldin Jakupovic (Grasshoppers), Diego Benaglio (VfL Wolfsburg), Pascal Zuberbühler (Neuchâtel Xamax)

    Verdedigers: Philipp Degen (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Arsenal), Stéphane Grichting (AJ Auxerre), Stephan Lichtsteiner (Lille), Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Patrick Müller (Olympique Lyon), Philippe Senderos (Arsenal), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt).

    Middenvelders: Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Valon Behrami (Lazio), Ricardo Cabanas (Grasshoppers), Daniel Gygax (FC Metz), Benjamin Huggel (FC Basel), Gökhan Inler (Udinese), Gelson Fernandes (Manchester City), Johan Vonlanthen (Red Bull Salzburg), Hakan Yakin (Young Boys).

    Aanvallers: Eren Derdiyok (FC Basel), Alexander Frei (Borussia Dortmund), Marco Streller (FC Basel).
  • Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
    [b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
    Ray's Statshoekje - 2009/2010.
    pi_59087711
    Iemand enig idee was de basisopstelling van Portugal zal zijn?
    pi_59088000
    Ik heb in al mijn pooltjes Zwitserland en Turkije door laten gaan, puur omdat ik het Portugal niet gun ... Tsjechie zie ik ook wel voortijdig exit gaan...
    Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
    Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
      dinsdag 3 juni 2008 @ 13:12:27 #86
    57068 Bomenverzameling
    Can come an end
    pi_59088077
    quote:
    Op woensdag 28 mei 2008 14:11 schreef RayMania het volgende:
    Selecties uit Poule A:
  • Onderstreepte spelersnamen hebben ooit in de Nederlandse Eredivisie gespeeld.
  • Onderstreepte en vetgedrukte spelersnamen spelen nu in de Nederlandse Eredivisie.


    [..]

    [ afbeelding ] Zwitserland:
    [..]

  • Vonlanthen moet ook onderstreept worden
    "Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
    pi_59101439
    quote:
    Op dinsdag 3 juni 2008 13:09 schreef TheVulture het volgende:
    Ik heb in al mijn pooltjes Zwitserland en Turkije door laten gaan, puur omdat ik het Portugal niet gun ... Tsjechie zie ik ook wel voortijdig exit gaan...
    Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
    En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
    pi_59125834
    Mijn voorspelling:
    1. Portugal
    2. Turkije
    3. Zwitserland
    4. Tsjechië

    Portugal gaat makkelijk winnen, Turkije gaat stunten en Tsjechië gaat blunderen.
      woensdag 4 juni 2008 @ 20:08:52 #89
    30220 Barca
    ~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
    pi_59126038
    Portugal 1e, Tsjechië 2e.
    Retro is mode, metro ook!
    'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
    pi_59126187
    Portugal maakt een goede kans om zowiezo de halve finales te halen.
    Ik tip Zwitserland als nummer 2 omdat zij gewoon een leuk team hebben wat ook aanvallend durft te voetballen en als thuisland een voordeel hebben.
    X
      woensdag 4 juni 2008 @ 20:33:14 #91
    30220 Barca
    ~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
    pi_59126780
    quote:
    Op woensdag 4 juni 2008 20:14 schreef Alulu het volgende:
    Portugal maakt een goede kans om zowiezo de halve finales te halen.
    Ik tip Zwitserland als nummer 2 omdat zij gewoon een leuk team hebben wat ook aanvallend durft te voetballen en als thuisland een voordeel hebben.
    Portugal haalt denk ik de finale tegen Italië.
    Retro is mode, metro ook!
    'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
    pi_59129968
    quote:
    Op woensdag 4 juni 2008 20:01 schreef stefan_1 het volgende:
    Mijn voorspelling:
    1. Portugal
    2. Turkije
    3. Zwitserland
    4. Tsjechië

    Portugal gaat makkelijk winnen, Turkije gaat stunten en Tsjechië gaat blunderen.
    Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
    En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
      donderdag 5 juni 2008 @ 07:57:21 #93
    38559 WheeledWarrior
    More than meets the eye
    pi_59135975
    Van Turkije verwacht ik helemaal niets, IMO één van de minste ploegen dit EK samen met Oostenrijk en Griekenland. Portugal moet deze poule kunnen winnen en de Zwitsers gaan op thuisvoordeel door als tweede. Tsjechië komt net iets tekort en wordt derde.
      zaterdag 7 juni 2008 @ 20:36:37 #94
    113682 WeebI
    Wee Bull
    pi_59202034
    Real Madrid CF | Getafe CF | Rayo Vallecano de Madrid | Liverpool FC | Udinese Calcio
    Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
      zaterdag 7 juni 2008 @ 20:52:43 #95
    30220 Barca
    ~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
    pi_59202450
    Zo, die Turk gooit Ronaldo ff op zijn gezicht.

    Ah ... nu al geel voor 2 spelers (1 Portugees en 1 Turk).

    Eerder al gele kaarten voor drie Zwitsers.
    Retro is mode, metro ook!
    'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
      zaterdag 7 juni 2008 @ 22:48:41 #96
    113682 WeebI
    Wee Bull
    pi_59205690
    Real Madrid CF | Getafe CF | Rayo Vallecano de Madrid | Liverpool FC | Udinese Calcio
    Winnaar Butragueño en Harry Been-awards 2007, 2008 en 2009
      zaterdag 7 juni 2008 @ 22:58:03 #97
    165720 Aanvoerder
    Fascist Jew!
    pi_59205941
    2e helft vond ik Turkije nog best leuk ballen. 2-0 was mooi.

    Portugal blijft echter een schijtploeg.
    AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
    "Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
    pi_59239901
    quote:
    Op zaterdag 7 juni 2008 22:58 schreef Aanvoerder het volgende:
    2e helft vond ik Turkije nog best leuk ballen. 2-0 was mooi.

    Portugal blijft echter een schijtploeg.
    Huilie
    Alle mine.nu-domeinen werken weer o/
    pi_59241548
    Bosingwa is een goeie verdediger .
    pi_59321949
    Wat gebeurt er als Tsjechië - Zwitserland gelijk wordt? Penalty's? Of worden de resultaten tegen Zwitserland weggestreept? Jack zei ook als dat het beslist zou worden op UEFA ranglijst, lijkt me heel raar
    If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')