Ach het is niet de eerste keer.quote:Op zondag 2 december 2007 16:22 schreef twi het volgende:
De F-Side leek trouwens na de 0-3 compleet leeg. En dat is dan het meest trouwe deel van de aanhang...
Ik teken ervoor.quote:Op zondag 2 december 2007 19:31 schreef kevin6188 het volgende:
Als het goed is, komt VD Wiel volgende week weer terug. Kan Urby mooi op de bank.
quote:Op zondag 2 december 2007 19:37 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Was er na de afgekeurde goal van Huntelaar een ontruimingsoefening ofzo?
Wel geslaagd dacht ik zo. Binnen 1 minuut was het vak achter de goal compleet leeg!
1tje met een naam die niet te moeilijk is voor jouw zeker?quote:Op zondag 2 december 2007 19:40 schreef ub40_bboy het volgende:
Emmanuelson is fucking slecht maar vertongen is ook niet veel soeps. Ajax mag wel een nieuwe linksback halen in de winterstop.
En de laatste zes weken riep je zeker dat Vertonghen geweldig was? Hij heeft een keer een mindere wedstrijd gespeeld, kom op zeg. Vertonghen is een van de beteren dit seizoen. Zeker als hij linksback speelt.quote:Op zondag 2 december 2007 19:40 schreef ub40_bboy het volgende:
Emmanuelson is fucking slecht maar vertongen is ook niet veel soeps. Ajax mag wel een nieuwe linksback halen in de winterstop.
Het is 'jou', meneer de spellingschecker.quote:Op zondag 2 december 2007 19:43 schreef jna het volgende:
[..]
1tje met een naam die niet te moeilijk is voor jouw zeker?
had je een bandirie meegenomen ?quote:Op zondag 2 december 2007 19:09 schreef PizzaSalami het volgende:
Whehe, vandaag op 410 geweest.
Nac heeft voor de rest verdiend gewonnen.
Die kerel is de gaarste ooit, dat hij ooit voetbalverslaggever mocht worden.quote:Op zondag 2 december 2007 19:35 schreef Silenus het volgende:
Wat een irritante enthousiasteling, die commentator nu.
inderdaad.. de afgelopen weken heeft ie super gespeeld.. vandaag was gewoon jammer..quote:Op zondag 2 december 2007 19:49 schreef BonJovi het volgende:
Ja precies Vertonghen is gewoon goed jammer voor vandaag.
Stadion was sowieso leeg.quote:Op zondag 2 december 2007 18:45 schreef _GesmeerdeBoterham het volgende:
[..]
Ach het is niet de eerste keer.
En dan zeiken ze hier wel eens op 410 maar die blijven ten minste tot het eind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |