Ik ben niet overtuigd.quote:Op zondag 2 december 2007 03:43 schreef Marble het volgende:
Omigod omigod you guys, Legally Blonde 3 komt eraan!
Lijkt me niet nee, als ie altijd z'n pc laat aanstaan omdat ie bang is dat er enge dingen gebeuren zodra hij uitlogt. Maar klonen is ook een beetje beneden zijn stand.quote:
Laat staan dat je 29 of 39 wordt. Dan denken mensen dat het nooit meer wat met je wordt.quote:Op zaterdag 8 december 2007 02:10 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Wat een last van mijn schouders zeg, het lijkt wel, als je 19 wordt, dat de mensen om je heen minder van je verwachten
dus ik takel vanaf dit moment af?, geweldigquote:Op zaterdag 8 december 2007 02:12 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Laat staan dat je 29 of 39 wordt. Dan denken mensen dat het nooit meer wat met je wordt.
Het is een beetje laat, maar wel goed lezen. Want dat schreef ik niet. Ik bedoelde het ook niet eensquote:Op zaterdag 8 december 2007 02:13 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
dus ik takel vanaf dit moment af?, geweldig
Dat moet nog wel lukken, denk ik. Maar wil hij wel een kloon hebben? Dat is de vraag.quote:Op zaterdag 8 december 2007 02:10 schreef Wickedangel het volgende:
Weet jij dan hoe je een kloon aanmaakt, broer? Een hotmailaccount mag je niet gebruiken.
Neuh, vast niet.quote:Op zaterdag 8 december 2007 02:17 schreef broer het volgende:
Maar wil hij wel een kloon hebben? Dat is de vraag.
De invloed van Lamon blijft merkbaar.quote:Op zaterdag 8 december 2007 02:23 schreef Wickedangel het volgende:
Goeie OP trouwens.
"Ik weet het eigenlijk ook niet".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |