Ja en atlijd happen de amerikaantjes.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:59 schreef popolon het volgende:
[..]
Man maak je niet zo druk, je went er vanzelf aan. Dit gaat al jaren zo op Fok.
En wat is daar dan anders aan ?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:00 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Gemiddelde Europeaan hoort dit gewoon te weten..maar daar gaat alles eigenlijk geen eens over
Het gaat over een of andere muts die dacht dat Europa een land was. Dat is iets héél anders dan de hoofdstad van Australië niet weten.
quote:
Zo weet dat meisje dus ook helemaal niets van geschiedenis en komen nieuwsberichten niet helemaal goed door.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:02 schreef Zyggie het volgende:
Dat je niet weet dat Europa een continent is, met veel verschillende landen, is een indicatie voor een fundamenteel verwrongen wereldbeeld. De gemiddelde Amerikaan hoeft van mij echt niet alle landen en hoofdsteden te kennen, maar begrijp in ieder geval hoe de opbouw is.
Hij gaat wel erg tekeer he?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:03 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Ja en atlijd happen de amerikaantjes.
Een tijdje geleden wilde ze hem anders niet voor niks uit zijn functie zetten.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:58 schreef Lightning_NL het volgende:
En dan zo'n sukkel die zeikt over dat Schwarzenegger is verkozen als gouverneur? Who gives a fuck wat die gast z'n verleden is? Feit is wel dat ie verdomd goed werk aflevert in California, maar daar weet jij natuurlijk verder helemaal niks over.
Of ze heeft niet goed opgelet tijdens topografie (zoals ik bijvoorbeeld), of ze heeft uberhaupt nooit topografie gehad, en zo kan ik nog wel even doorgaan met andere reden dan een "verwrongen wereldbeeld" te verzinnen.quote:
Ach kom op, mensen zijn dom, maar zo dom gaat te ver. Misschien dat ze vergeten er District of Columbia achter te gooien...quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:02 schreef Labtech het volgende:
Overigens vraag ik me werkelijk af hoeveel procent van de nederlanders en/of amerikanen weet wat de hoofdstad van de VS is.
Jammer dat je zo denktquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:03 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Het is meer onder de mom van: Eey die ken ik, daar stem ik op.
1ste keer bleef ik hangen op lvl6, vanwege al die afrikaanse landen, maar goed, dat hele continent kan mij gestolen worden... 2de keer tot lvl 11quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:58 schreef -0- het volgende:
http://www.travelpod.com/traveler-iq/game1
Level 9 moet voor iedereen makkelijk te halen zijn hoop ik toch.
10 t/m 12 zijn een stuk moeilijker.
Oh, voor wat dan?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:08 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Een tijdje geleden wilde ze hem anders niet voor niks uit zijn functie zetten.
Dan nog mag je wel verwachten dat iemand de continenten en zijn ligging weet en van een aantal grote landen ook waar ze liggen. Kom op hey, algemene kennis leer je niet alleen op school.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:08 schreef Labtech het volgende:
[..]
Of ze heeft niet goed opgelet tijdens topografie (zoals ik bijvoorbeeld), of ze heeft uberhaupt nooit topografie gehad, en zo kan ik nog wel even doorgaan met andere reden dan een "verwrongen wereldbeeld" te verzinnen.
Ik denk dat er meer mensen zijn die "New York" als antwoord geven dan Washingtonquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:09 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Ach kom op, mensen zijn dom, maar zo dom gaat te ver. Misschien dat ze vergeten er District of Columbia achter te gooien...
Of ben ik nou te goed voor deze wereld om te denken dat iedereen die een beetje oplet dit weet?
Naar aanleiding van deze post een vraag aan: Zyggie: Heeft deze user ook een "verwrongen wereldbeeld" om dat "hele continet hem gestolen kan worden"?quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:11 schreef Elusive het volgende:
[..]
1ste keer bleef ik hangen op lvl6, vanwege al die afrikaanse landen, maar goed, dat hele continent kan mij gestolen worden... 2de keer tot lvl 11
grade 3 is groep 6/7 van de bassischoolquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:15 schreef Sapstengel het volgende:
Wat is grade three geography dan precies? Alleen de V.S. en grade two en one de rest van de wereld? In Nederland leer je namelijk eerst het eigen land en daarna de rest van de wereld, maar het zou wel iets voor Amerika zijn om de rest van de wereld maar over te slaan..
Dat Europa een continent is en veel verschillende landen bevat, vind ik een fundamenteel basisfeit, dat als een kapstok dient voor andere kennis. Als je dat al niet weet, geef je blijk van een enorme onwetendheid.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:08 schreef Labtech het volgende:
[..]
Of ze heeft niet goed opgelet tijdens topografie (zoals ik bijvoorbeeld), of ze heeft uberhaupt nooit topografie gehad, en zo kan ik nog wel even doorgaan met andere reden dan een "verwrongen wereldbeeld" te verzinnen.
Jij komt nu aanzetten met details. Het is vergelijkbaar met het niet beseffen dat de VS/Amerika een groot land is ergens op de wereld. Als je het concept niet hebt, heb je een verwrongen wereldbeeld. Bepaalde feitjes niet kennen is van een geheel andere orde.quote:Hoeveel procent van de europeanen weet dat amerika uit 50 afzonderlijke staten bestaat ?
En die user die het net over New York D.C. had, heeft die ook een "verwrongen wereldbeeld"?
Hier ook lvl 6 ja..quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:11 schreef Elusive het volgende:
[..]
1ste keer bleef ik hangen op lvl6, vanwege al die afrikaanse landen, maar goed, dat hele continent kan mij gestolen worden... 2de keer tot lvl 11
quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:02 schreef slindenau het volgende:
Laten we het over belangrijkere zaken hebben
Ze is wel een lekker (geil) wijf
kan mij het nou rotten waar Sao Tome en Principe in Afrika nou precies oid ligt, waarschijnlijk netzoveel als Bumfuck, californie voor jouquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:16 schreef Labtech het volgende:
[..]
Naar aanleiding van deze post een vraag aan: Zyggie: Heeft deze user ook een "verwrongen wereldbeeld" om dat "hele continet hem gestolen kan worden"?
Hij weet hoe Afrika eruit ziet, hij weet dat er veel verschillende landen liggen. Allerlei basisconcepten heeft hij, waarschijnlijk kent hij zelfs nog een behoorlijk aantal landen. Hij weet in ieder geval dat het een continent is.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:16 schreef Labtech het volgende:
[..]
Naar aanleiding van deze post een vraag aan: Zyggie: Heeft deze user ook een "verwrongen wereldbeeld" om dat "hele continet hem gestolen kan worden"?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |