Ik ben het helemaal eens met je lijstje on second thought toch niet zo.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:38 schreef lcicle het volgende:
De grote geduld award voor diegene die al erg lang wacht op een kindje
-De meest gegunde zwangerschap award
Mja... mja...quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:54 schreef Lois het volgende:
Goed lijstje Icicle:
-De meest oprechte OUDer (m/v) award
-De helpende hand award
-De Gouden Toetsenbord award
-De recht voor 'n raap award
-De te grote geduld-award
-De Stralendste Zwangere award
-De Puf award
-De Crea Bea Arti Farti award
-De Praatjesmaker award
-Meest bijzondere of leuke topic / quote award
-De Award award
De Beste inbreng award
De Leukste Meeting award
De Die OUDer wil ik meeten award
De Voorbeeld (Petje af) OUDer award
Ja, maar goed, dat mag toch wel gezegd worden? Sommigen doen het er namelijk om.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:01 schreef Sugar het volgende:
Maar weet je, die spammer (hoewel ik best een award wil) wat zégt dat? Ik bedoel, dat is bijna een feit, ook in voorgaande jaren, toch?
Ja dat had ik bewust even niet meegenomen omdat ik de omschrijving niet echt vond kloppen nog bij hormonster of blooper.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:01 schreef Igraine het volgende:
In het lijstje van Icicle stond ook nog deze
De grappigste OUDer award
Misschien ben ik een zeurpiet hoor, maar van deze hierboven krijg ik ook een beetje de kriebels.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:54 schreef Lois het volgende:
-De meest oprechte OUDer (m/v) award
quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:05 schreef snoopy het volgende:
[..]
Misschien ben ik een zeurpiet hoor, maar van deze hierboven krijg ik ook een beetje de kriebels.
Nou ja, van de omschrijving dan...
Mijn suggestie: supercalifragilisticexpialidocious-OUDer-award
quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:12 schreef Lois het volgende:
De tractatie-award ?
Ik stel voor dat als je vindt dat iemand te veel spamt en je dat graag wil zeggen, dat je dat dan gewoon op een ander moment zegt. Hoewel ik denk dat diegene het ook wel aanvoelt, hoor.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:03 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar goed, dat mag toch wel gezegd worden? Sommigen doen het er namelijk om.![]()
Dan even for the record, ik doel hierbij niet op jou maar op Spuug die vorig jaar (als ik het goed heb) heel bewust heeft zitten spammen op het eind om te kijken of ze hem zou krijgen.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:13 schreef Sugar het volgende:
[..]
Ik stel voor dat als je vindt dat iemand te veel spamt en je dat graag wil zeggen, dat je dat dan gewoon op een ander moment zegt. Hoewel ik denk dat diegene het ook wel aanvoelt, hoor.
Die staat er wel bij nu, de praatjesmaker-award.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:12 schreef Vivi het volgende:
De leukste kinder-opmerking-award?
Daar was ik al bang voor, vandaar dat ik het even recht wilde zetten.quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:21 schreef Sugar het volgende:
Oh, sorry BE. Ik ben een beetje een labiel wrak op het moment en trek me alles enorm aan.Excuse me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |