Hacken die hapquote:Op woensdag 28 november 2007 23:29 schreef Nashje het volgende:
https://clubs.scout7.com/
Daar zou ik echt graag een keer in willen loggen
quote:Op woensdag 28 november 2007 21:40 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Lmao. Hij komt ook altijd zo tyfussloom over bij interviews
Ik krijg ook altijd het idee, dat hij uren in een coffeeshop heeft gezeten.
Soort real-life FM?quote:Op woensdag 28 november 2007 22:56 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Hopelijk gaan we nu wel gebruik maken van de scouts dan.
quote:'PSV bood Aissati zelfs aan bij Ajax'
29 november 2007
De kans lijkt steeds groter te worden dat Ismael Aissati PSV al komende winter gaat verruilen voor Ajax. Nadat eerder al duidelijk werd dat de jonge middenvelder nadrukkelijk in de belangstelling stond van de Amsterdamse club, heeft volgens De Telegraaf nu zelfs PSV actie ondernomen om de transfer te beklinken.
Volgens de krant heeft PSV-directeur Jan Reker contact opgenomen met Ajax, om de club uit hoofdstad er van op te hoogte te stellen dat Aissati in de winterstop voor vijf miljoen euro mag vertrekken. Dat is opvallend, aangezien hij een vertrek van de jeugdinternational in een eerder stadium nog 'totaal onbespreekbaar' noemde.
De ommezwaai bij Reker heeft twee redenen. Ten eerste is Aissati niet bepaald happig om zijn contract in Eindhoven, dat officieel tot medio 2009 loopt, te verlengen. En daarnaast schrijven de FIFA-reglementen voor dat spelers die voor hun achttiende een profcontract tekenen, niet langer dan drie jaar vastgelegd mogen worden. Aissati tekende echter een vijfjarig contract, wat dus tegen de regels in was. Volgens de FIFA-reglementen loopt het contract van Aissati daarom niet in de zomer van 2009, maar al acht maanden eerder af. Eind 2008 zou de middenvelder, die dit seizoen vooral op de bank zit, daarom al ineens transfervrij kunnen vertrekken.
Zou mooi zijn, eindelijk een tien.quote:
Daarbij is het met de trein van Utrecht naar Amsterdam veel korter dan naar Eindhoven.quote:Op donderdag 29 november 2007 09:39 schreef RayMania het volgende:
Volgens mij boeit het Aissati ook helemaal niet waar hij speelt. Hij wilt gewoon spelen en als dat toevallig bij Ajax is maakt hem niet uit. Volgend jaar waarschijnlijk gewoon Europees voetbal en hij kan genoeg leren bij Ajax. En na de winterstop staat Ajax waarschijnlijk nog steeds op één, dus een titel ligt dan ook voor hem in het verschiet. Halen die hap.
Nou, nou.. Het gaat nog lastig zat worden tegen PSV hoor. En ze staan maar één puntje achter.quote:Op donderdag 29 november 2007 09:39 schreef RayMania het volgende:
Volgens mij boeit het Aissati ook helemaal niet waar hij speelt. Hij wilt gewoon spelen en als dat toevallig bij Ajax is maakt hem niet uit. Volgend jaar waarschijnlijk gewoon Europees voetbal en hij kan genoeg leren bij Ajax. En na de winterstop staat Ajax waarschijnlijk nog steeds op één, dus een titel ligt dan ook voor hem in het verschiet. Halen die hap.
Precies, uitstappen bij het superdeluxe Station Bijlmer. Geen reden staat een komst meer in de wegquote:Op donderdag 29 november 2007 09:40 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Daarbij is het met de trein van Utrecht naar Amsterdam veel korter dan naar Eindhoven.
Ik vind PSV zeker niet overtuigend spelen en ik denk dat ze nog wel veel punten gaan verspelen onder Wouters en Vergoossenquote:Op donderdag 29 november 2007 09:41 schreef Blight het volgende:
[..]
Nou, nou.. Het gaat nog lastig zat worden tegen PSV hoor. En ze staan maar één puntje achter.
Maar goed. We kunnen er natuurlijk wel van uit gaan dat we kampioen worden!.
Nou, Suárez ben ik voorlopig ook érg blij meequote:Op donderdag 29 november 2007 09:41 schreef Wooldoor het volgende:
Gister werd ook al gemeld dat Aissati 5 miljoen zou moeten kosten dus er speelt in ieder geval wel wat. Zou voor mij toch de aankoop van het jaar zijn als ze hem binnen halen.
Daar hebben we het beste al van gezien, ben ik bang.quote:Op donderdag 29 november 2007 09:43 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nou, Suárez ben ik voorlopig ook érg blij mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |