Goh, het is wat... waarom in godsnaam?quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:00 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Ik ben trouwens naar de open dag van jouw opleiding geweest.
ik heb het maar meteen naar mijn stagebegeleider van school gemaild, dan weet hij dat ik nog leefquote:
Geitjequote:Op dinsdag 27 november 2007 12:05 schreef Etcetera het volgende:
hey MaJooud geitje
![]()
[..]
ik heb het maar meteen naar mijn stagebegeleider van school gemaild, dan weet hij dat ik nog leefen ik heb echt geen idee of het goed is wat ik heb geblaat
dus ik denk: ff mailen, vragen of hij het wil nakijken. als hij dan later mekkert dat het niet goed is, is het z'n eigen schuld (mits hij niet nakijkt natuurlijk)
quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:07 schreef MaJo het volgende:
[..]
GeitjeZo werd ik vroeger altijd genoemd
Omdat ik met vriendinnen de hele tijd in de les aan het 'geiten' was
Nee dat gaat te verquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:08 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik had er eerst ouwe bok staan maar dat kan natuurlijk niet
Een vriendin van me zit er over te denken om die opleiding te gaan doen.quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Goh, het is wat... waarom in godsnaam?
ik doelde meer op het geslacht van een bokquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:11 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee dat gaat te verZo oud ben ik nou ook weer niet
Daar zijn ze goed in, je behandelen of je net van de havo komtquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:12 schreef Soempie het volgende:
[..]
Een vriendin van me zit er over te denken om die opleiding te gaan doen.![]()
We werden alleen behandeld alsof we net 17 waren en net kwamen kijken.Dus we zijn snel de stad in gegaan. Leuke stad om te winkelen trouwens.
Ongetwijfeldquote:
In Zwolle ook al.quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Daar zijn ze goed in, je behandelen of je net van de havo komt
Ehm, we hebben een nieuw bed.quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
OngetwijfeldMaar die zijn niet boeiend voor jullie
Geen spannende 'eigen roddels' namelijk
Jij dan?
Smakelijkquote:
Wow dat gaat wel snel allemaalquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ehm, we hebben een nieuw bed.En ik heb een heel grote knuffelbeer gekregen en een huissleutel.
Nou...quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:11 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee dat gaat te verZo oud ben ik nou ook weer niet
Hallo,quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hoe begin je een mail als je iets van ze gedaan wil krijgen voor een schoolproject maar het is de eerste mail die je naar ze stuurt?
Jij bent ouderquote:
31quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Jij bent ouder![]()
Hoe oud ben je eigenlijk?![]()
Ik ben begonnen met "Namens een groep studenten..."quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:31 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Hallo,
mijn naam is Hawaii_Tim en ik ben bezig met een schoolopdracht. Hiervoor....
Of is dat te gemakkelijk?
I know.quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:27 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wow dat gaat wel snel allemaalIk kom hier een tijdje niet en je woont practisch samen
Ik wil ook een knuffelbeer
Ik zou beginnen met:quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ben begonnen met "Namens een groep studenten..."
Ik dacht er aan om te beginnen met "Langs deze onsympathieke weg...", maar toch maar niet gedaanquote:Op dinsdag 27 november 2007 12:46 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ik zou beginnen met:
GVD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zo, nu ik uw aandacht heb wil ik het volgende vragen...............
quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:50 schreef Nembrionic het volgende:
Wat een gare ouwe pantoffel in de hoek
Ik heb wel vaker déją vu's in de SCquote:Op dinsdag 27 november 2007 13:00 schreef Soempie het volgende:
Mannen en pantoffels, dat onderwerp was al eens voorbij gekomen..
![]()
Ja. Maar ze zijn evengoed wel lief.quote:
Je moet ze goed inlopen, stug leer, maar het gaat daarna wel fijn zitten. En raar dat het bij jullie bij de hak zeer gaat doen, echt aan de achterkant waar je tegen de schoen aankomt of aan de onderkant? Want dat laatste hoort niet, er zitten speciale zolen onder waardoor je juist op 'lucht loopt'.quote:Op dinsdag 27 november 2007 10:06 schreef Etcetera het volgende:
en Dr. Martens zitten altijd ruk? hmmm dan maar niet weer kopen. die van mij zitten eigenlijk alleen ruk bij de hakken. nou ja, dan maar weinig lopen vandaag
Ik ben zo lui dat ik liever geen nieuwe pan vies maak. De magnetron scheelt me afwas.quote:Op dinsdag 27 november 2007 10:35 schreef Nembrionic het volgende:
Dat doe ik liever in een pan
Blijft het nog langer warm ook.
de achterkant van m'n hak, dus idd dat wat tegen de schoen aankomtquote:Op dinsdag 27 november 2007 13:12 schreef wyccie het volgende:
[..]
Je moet ze goed inlopen, stug leer, maar het gaat daarna wel fijn zitten. En raar dat het bij jullie bij de hak zeer gaat doen, echt aan de achterkant waar je tegen de schoen aankomt of aan de onderkant? Want dat laatste hoort niet, er zitten speciale zolen onder waardoor je juist op 'lucht loopt'.
Ah, daar is niet zo veel aan te doen behalve inlopen. Er zit daar een extra stuk leer om het te verstevigen, het is ook hard, voel maar.quote:Op dinsdag 27 november 2007 13:16 schreef Etcetera het volgende:
de achterkant van m'n hak, dus idd dat wat tegen de schoen aankomt
Kerst hoort kitscherig te zijnquote:Op dinsdag 27 november 2007 13:23 schreef wyccie het volgende:
Trouwens, ik heb heel erg kitscherige kerstkaarten gekocht. Met engeltjes in glansfoil.
ik weet niet of ik de pijn de moeite waard vind om ze in te lopenquote:Op dinsdag 27 november 2007 13:23 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ah, daar is niet zo veel aan te doen behalve inlopen. Er zit daar een extra stuk leer om het te verstevigen, het is ook hard, voel maar.
Je zou eventueel een stukje hielschuim achterin kunnen plakken.
Trouwens, ik heb heel erg kitscherige kerstkaarten gekocht. Met engeltjes in glansfoil.
Ik zal eens proberen.quote:Op dinsdag 27 november 2007 13:24 schreef Soempie het volgende:
Kerst hoort kitscherig te zijnFoto? Scan?
![]()
"we hebben"quote:Op dinsdag 27 november 2007 12:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ehm, we hebben een nieuw bed.En ik heb een heel grote knuffelbeer gekregen en een huissleutel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |