Het komt er wel op neer, het andere vak van afgelopen periode (die 12 punten waard is) komt er later nog op, en daarvoor haal ik zeker weten geen 10quote:Op zondag 25 november 2007 17:01 schreef wyccie het volgende:
[..]
Huh? Betekent dat dat je een tien hebt voor je laatstgehaalde (en enige) vak?
ik denk dat het beste isquote:Op zondag 25 november 2007 16:51 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Dan kan je beter geen pint Guinness bestellen in een Irish pub, ook omdat het vrij prijzig kan worden. Je zou eventueel een slok kunnen proberen als Pitt (of iemand anders) het wel drinkt
Ik doe dat ookquote:Op zondag 25 november 2007 17:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik denk dat het beste ismaar dat doe ik meestal met dingen waarvan ik niet weet of ik het lust: als het duur is, dan proef ik van iemand anders.
in een restaurant met lopend buffet kan je juist uitstekend nieuwe dingen proberen
En ik was al zo trots op mijn 8 van twee maanden geleden.quote:Op zondag 25 november 2007 17:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Het komt er wel op neer, het andere vak van afgelopen periode (die 12 punten waard is) komt er later nog op, en daarvoor haal ik zeker weten geen 10
ja da's waarquote:Op zondag 25 november 2007 17:08 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik doe dat ook. Ik weet niet of ik makreel lust en zou het best een keer willen proberen, maar als ik een hele makreel koop en het niet lust vind ik dat ook weer zo lullig
Waarschijnlijk was dat ook veel terechter, in dit cijfer zitten ook al punten voor op komen dagenquote:Op zondag 25 november 2007 17:08 schreef wyccie het volgende:
[..]
En ik was al zo trots op mijn 8 van twee maanden geleden.
Nog iemand die sushi niks vindtquote:Op zondag 25 november 2007 17:11 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ja da's waar
wat je zou kunnen proberen is naar de visboer gaan en vragen of je iets mag proberenmaar kan me voorstellen dat je dat niet snel doet hoor
mijn laatste eetavontuur was sushi. bleeeeegh
quote:Op zondag 25 november 2007 17:11 schreef Etcetera het volgende:
mijn laatste eetavontuur was sushi. bleeeeegh
Is het dan zo erg? Alleen werkgroepen zijn toch verplicht?quote:Op zondag 25 november 2007 17:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Waarschijnlijk was dat ook veel terechter, in dit cijfer zitten ook al punten voor op komen dagen
In principe kan je het nog steeds halen zonder langs te komen, maar het wordt wel een stuk lastiger. In totaal moet je 48 van de 70 punten halen, anders krijg je geen studiepunten. Voor op komen dagen kan je 20 punten krijgen, en je moet een bepaald percentage van de keren aanwezig zijn (75% of zoiets), anders krijg je daar ook weer niets voor. Als je te vaak niet komt mag je nog maximaal 2 van de resterende 50 punten laten liggen om het vak te halenquote:Op zondag 25 november 2007 17:14 schreef wyccie het volgende:
[..]
Is het dan zo erg? Alleen werkgroepen zijn toch verplicht?
Als je bij ons niet komt opdagen moet je een vervangende opdracht doen, anders krijg je geen uitslag.
quote:Op zondag 25 november 2007 17:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Nog iemand die sushi niks vindt
ik ook hoorquote:Op zondag 25 november 2007 17:12 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik hou daar wel van. Ik lust best veel.
ik ookquote:Op zondag 25 november 2007 17:19 schreef wyccie het volgende:
Jemig, veel te ingewikkeld. Te veel tellen en rekenen. Ik volg gewoon alles als ik niet ziek ben.
Als het goed is bereid, dan is het zeker niet alleen maar een stukje zeewier met rijst.quote:Op zondag 25 november 2007 17:20 schreef Etcetera het volgende:
het was gewoon hap rijst met een stuk zeewier eromheen. never again
Dat is makkelijker en beterquote:Op zondag 25 november 2007 17:19 schreef wyccie het volgende:
Jemig, veel te ingewikkeld. Te veel tellen en rekenen. Ik volg gewoon alles als ik niet ziek ben.
Ik heb dat vroeger met proefwerkweken gedaan, voor elk vak uitrekenen wat je minimaal moet halen.quote:Op zondag 25 november 2007 17:27 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Dat is makkelijker en beter. Maar soms heb je eigenlijk geen keus, en dan is het wel fijn om te weten of dat echt erg is of dat het wel meevalt
hmm misschien dat het daar is misgegaan, want had puur de sushi, verder niks erbij namelijkquote:Op zondag 25 november 2007 17:27 schreef wyccie het volgende:
[..]
Als het goed is bereid, dan is het zeker niet alleen maar een stukje zeewier met rijst.
Je hoort het met sojasaus en een klein beetje wasabi te eten.
Ik heb zelf heerlijke sushi gehad, volgens mij met teriyaki. Ben de naam vergeten. Dat was echt smeuiig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |