Ja man wat is dat met net 5. Proberen ze echt alleen maar huisvrouwen te trekken?quote:Op donderdag 6 maart 2008 19:14 schreef ElYefe het volgende:
[..]
Je hebt gelijk ja, wat is dat dan voor onzin om die van vorig seizoen uit te zendenNET5
Als ik niet zo willen kijken, dan was ik niet gefrusteert over de programmering!quote:
Was dat niet meer als reactie op Vivoex bedoeltquote:Op donderdag 6 maart 2008 22:44 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Als ik niet zo willen kijken, dan was ik niet gefrusteert over de programmering!
kreng
ohquote:Op donderdag 6 maart 2008 22:45 schreef Piles het volgende:
[..]
Was dat niet meer als reactie op Vivoex bedoelt
De koppels zijn toch gaar dit jaar of nietquote:
Dat was ik ookquote:Op donderdag 6 maart 2008 23:36 schreef Minna het volgende:
Maar met die bijnamen gaat het primaGing meer om mensen die het hebben over egbert en jozefien en anja en nogiets alsof ze ze al jaren kennen
Ik ben voor de bijnamen!
Nee, vrouwen noem je geen zwager. Zwager is mannelijk.quote:Op donderdag 6 maart 2008 18:31 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
De vrouwen van de broers van je eigen man.
Denk ik.
Inderdaad, wat een gezeur. Beerman heeft gewoon gelijk dat haar blonde haar zo opvallend is dat ze daar voor het liften voordeel uit kunnen halen. Daar hoef je je toch niet, zo ongeveer, door geprostitueerd te voelen. En wie weet, mag ze hem nog wel ontmaagden op deze trip!!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 00:10 schreef Liquidootje het volgende:
Ik heb alleen het vorige seizoen gezien en ben nu toch wel verslaafd
Maar ik weet al wie de pascal en miranda zijn. Dat is dus echt wel beerman en blondje -schoonheid-zit-van-binnen-crap. Serieus als ze lelijk was, dan had ze wel anders gepruillipt.
Ook die opmerking; "Ja fijn"![]()
Die is nu al irritant!quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:08 schreef alwaysthebest het volgende:
Die kale flapoor en schreeuwlelijkje worden het ergerkoppel.En als ze door blijft gaan wordt het "hoi-ik-ben-moslim"-vrouwtje ook irritant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |