Enig idee hoeveel tv dames haarstuken en pruiken dragen. Wat denk je van Oprah? Ik heb er niet een ooit gezien die voor l*l loopt. Ik denk dat we nog raar op gaan kijken hoe leuk het zal staan. Maar goed dat is mijn idee.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar dat kunnen ze Amanda maar niet duidelijk maken. Dus heeft ze zo een coupe niets met haarstukjes.
Hoe kom je daar nu bij??? Mullets rule the world! En in Amanda's geval wordt het een Fullet.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:15 schreef Myriam1978 het volgende:
Mijn god kort boven en lang in de nek: de meest afchuwelijk coupe ter wereld!!!
Ja, dat weet ik. Máár... die vrouwen hebben onder dat haarstukje doorgaans wel een fatsoenlijk kapsel en geen dode fullet zitten.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:19 schreef coldstar het volgende:
Enig idee hoeveel tv dames haarstuken en pruiken dragen. Wat denk je van Oprah? Ik heb er niet een ooit gezien die voor l*l loopt. Ik denk dat we nog raar op gaan kijken hoe leuk het zal staan. Maar goed dat is mijn idee.
Maar je bent toch niet pas een eikel als je je vriendin met geweld onder de douche zet?quote:Op woensdag 21 november 2007 22:18 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Maar Huub
hééft toch nog nooit een vrouw met geweld de douche ingesleurd en onder de koude straal gezet? En Brian wel toch?
Maar voordat die dames voor de camera gaan zitten ze eerst uitgebreid bij de kapper en ik zie nog niet gebeuren dat er elke dag een kapster voor Amanda komt. Alhoewel, het hokje gaat wel heel ver om haar blij te maken.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:19 schreef coldstar het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel tv dames haarstuken en pruiken dragen. Wat denk je van Oprah? Ik heb er niet een ooit gezien die voor l*l loopt. Ik denk dat we nog raar op gaan kijken hoe leuk het zal staan. Maar goed dat is mijn idee.
Ik kan je quote niet helemaal volgen.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:24 schreef coldstar het volgende:
[quote]Op woensdag 21 november 2007 22:18 schreef beequeen het volgende:
Ik weet wel wie hier het meest normale ruzïende stel is.![]()
[/qu![]()
![]()
![]()
Nee, het spel zou toch eens gespeeld kunnen worden. De horror!quote:Op woensdag 21 november 2007 22:24 schreef Ziet het volgende:
straks praten ze weer over koetjes en kalfjes dus
er mag niet gestookt worden over een eventuele zwangerschap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |