Rotterdam dusquote:Op dinsdag 20 november 2007 23:58 schreef MisterO het volgende:
Ik ga ook slapen, morgen fris en fruitig op naar mijn favorite city
Heb je steremunt thee?quote:Op woensdag 21 november 2007 09:40 schreef Stroekie het volgende:
zet koffie/thee/WARME CHOCO/water klaar voor een ieder![]()
ja hoor,quote:
zeg dat wel eerste sneeuw is hier gevallen , dus eerste deukje ook te pakken *mompelt iets van rijstijl, parkeerplaats, glad, slip, paaltje, boem*quote:Op woensdag 21 november 2007 10:14 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Wat een kutweer.
dus straks met sneeuwkettingen gaan hannessen ?quote:Op woensdag 21 november 2007 10:38 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
zeg dat wel eerste sneeuw is hier gevallen , dus eerste deukje ook te pakken *mompelt iets van rijstijl, parkeerplaats, glad, slip, paaltje, boem*Nu eerst koffie, goedemorgen trouwens
Hoop dat ze gaan strooien of zoiets, heb geen sneeuwkettingen, althans ik heb ze niet gezien in de auto.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:39 schreef Stroekie het volgende:
[..]
dus straks met sneeuwkettingen gaan hannessen ?
quote:
Jij blijquote:Op woensdag 21 november 2007 13:45 schreef Zakje het volgende:
Oh wat een meevaller. Gisteravond is er op de een of andere manier een klein flesje water opengegaan in mijn leren bowling bag, zonder dat ik het door had. Aan het eind van de avond toen ik naar huis ging zag ik dus een klein laagje water staan in mijn tas.
Mijn mobiel zat gelukkig in het voorvakje en bleef droog, maar mijn Ipod was wel nat geworden en deed heel raar! Heel de tijd van menu naar menu springen,en aan en uit schieten. Ik heb hem nog niet zolang, maar het was wel zuur, ik vreesde dat hij naar de filistijnen was, en dat zou zonde zijn want dit zou natuurlijk niet onder de garantie vallen.
![]()
In een vlaag van slimheid heb ik hem toen met de föhn op heet afgeblazen thuis en bovenop de verwarming rustig laten liggen, en nu doet het weer zoals altijd![]()
![]()
. Nu alleen nog een nieuwe agenda ergens op de kop tikken.
![]()
Oeh ik heb ook zoiets! Gaaf he? Allstars,grijze ultra-skinny jeans, een wit strak t-shirtje, een zwart giletje, bretels met schedels ( los laten hangen zodat ze aan de zijkant van je benen bungelenquote:Op woensdag 21 november 2007 11:09 schreef samjustme het volgende:
[..]
Rotterdam rules
. Amsterdam is wel oke
.
Ik heb trouwens echt coole outfit aan, all stars schoenen met schedeltjes, donkerblauwe blouse, zwart gilletje, zwarte skinny broek en zwarte stropdas. Op mijn werk zijn ze al van onder de indruk haha.
Bak Met Wielen ?quote:Op woensdag 21 november 2007 14:27 schreef Nuno_G het volgende:
Oeps schade was toch erger dan op het eerste moment leek. Maar goed auto is al omgeruild en we kunnen dus weer rondscheuren. Ben er ook op vooruit gegaan van 3 naar 5 dus terug omruilen hoeft niet van mij![]()
quote:
ja jij leek me ook al niet zo'n Mazda typequote:Op woensdag 21 november 2007 14:44 schreef Nuno_G het volgende:
[..]Bak Met Wielen Met 3 naar Bak Met Wielen Met 5
En toen was het ineens druk op eeen gewone woensdagmiddag. Nee inderdaad het moet wel een beetje een auto zijn, maar dit zijn maar huurbakken hoorquote:Op woensdag 21 november 2007 15:33 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja jij leek me ook al niet zo'n Mazda type, ook al hebben die wel modellen met als aanduiding 3 en 5
![]()
Mazdaquote:Op woensdag 21 november 2007 15:33 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja jij leek me ook al niet zo'n Mazda type, ook al hebben die wel modellen met als aanduiding 3 en 5
![]()
't is ook geen mazdaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |