't Is ook werkelijk alles pil wat de klok slaat bij Nadia. Een bron van onsmakelijkheden, dat mensquote:Op dinsdag 20 november 2007 09:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Je zet er weer een prima TT neer
I know dear, zo origineel van het hokje.quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:56 schreef Prosac het volgende:
Ik herhaal het nog maar eens:
Die hele anticonceptiesoap van Nadia is pure scriptrecycling
Of ze hem nou wel of niet slikt... dat mens schept er een genoegen in 'onhandig' en 'verstrooid' te zijn.quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:56 schreef beequeen het volgende:
Bedankt Disana, mooie TT![]()
Eigenlijk is het simpel. Naad is gestopt met de pil toen ze bij Luc in bed is gaan slapen. Luc is op 1 november vertrokken dus stel dat ze toen weer is begonnen met het slikken van de pil werkt hij dus nog niet, de pil werkt pas na 1 maand slikken.![]()
dat eerste. Neuken met condoom is zoooooooo 2005.quote:
De mooiste staat toch nog steeds op naam van Amanda : Ze wil absoluut geen spiraaltje. Als je een strakke spijkerbroek aantrekt, prikt het ding er gewoon doorheen !quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:56 schreef Prosac het volgende:
Ik herhaal het nog maar eens:
Die hele anticonceptiesoap van Nadia is pure scriptrecycling
Tuurlijk niet maar ik geloof nog steeds niet dat Dennix en Naad echt sex hebben, het is allemaal fake.quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:58 schreef noekje het volgende:
Ik blijf het verbazingwekkend vinden dat ze gewoon zonder condoom neuken. Brian die ook nog een ander paalt in de douche, Huub met z'n hoeren, Nadia en Dennis doen het gewoon.
Ben ik nu ouderwets of hoe zit dat?
quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De mooiste staat toch nog steeds op naam van Amanda : Ze wil absoluut geen spiraaltje. Als je een strakke spijkerbroek aantrekt, prikt het ding er gewoon doorheen !
Hoe zit het met het verhaal van Nadia dat zij een spiraaltje had laten zetten vlak voordat ze DGK in ging...staat mij iets van bij. Iemand?quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De mooiste staat toch nog steeds op naam van Amanda : Ze wil absoluut geen spiraaltje. Als je een strakke spijkerbroek aantrekt, prikt het ding er gewoon doorheen !
Ik meende ook dat ze een spiraaltje heeft. Dat heb ik haar ooit eens horen zeggen. Toen kwam dat bullshit verhaal van Amanda ook weer omhoog borrelen. Spiraaltjes door de buik en spijkerbroek en alles onder het bloed.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Hoe zit het met het verhaal van Nadia dat zij een spiraaltje had laten zetten vlak voordat ze DGK in ging...staat mij iets van bij. Iemand?
Klopt, bij de eerste vermeende zwangerschap van Naad bleek dat het spiraaltje niet goed geplaats was dus geen werking had. Toen is het verwijderd.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Hoe zit het met het verhaal van Nadia dat zij een spiraaltje had laten zetten vlak voordat ze DGK in ging...staat mij iets van bij. Iemand?
Ja en dat spiraaktje werd na de eerste zwangerschapstest door de huisarts verwijderd. Zat niet goed of zoiets, was in ieder geval niet betrouwbaar.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Hoe zit het met het verhaal van Nadia dat zij een spiraaltje had laten zetten vlak voordat ze DGK in ging...staat mij iets van bij. Iemand?
quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:05 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Geen hand in je zak, dan maar je zak in de hand ........
[ afbeelding ]
Aha, thnx.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Klopt, bij de eerste vermeende zwangerschap van Naad bleek dat het spiraaltje niet goed geplaats was dus geen werking had. Toen is het verwijderd.
eh... heeft een huisarts dan een echo apparaat om te kijken waar het spiraaltje zit? Om te weten of ie goed zit?quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:07 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja en dat spiraaktje werd na de eerste zwangerschapstest door de huisarts verwijderd. Zat niet goed of zoiets, was in ieder geval niet betrouwbaar.
Ik verwacht dat Nadia straks weer moet overgeven van de jacuzzi.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:15 schreef Katewalker het volgende:
Ja hoor..krijgen we dat enge geklef van Naad en Den weer te zien..bleeeh..die gaan gewoon in de jacuzzie om te kunnen kletsen zonder dat iemand dat hoort..![]()
Dat maakt Dennix niks uit, hij eet lekker zijn broodje, check dat waterquote:Op dinsdag 20 november 2007 10:17 schreef Dark het volgende:
De jacuzzi is vies, er zit allemaal dikke haarmaskerkoek in van Amanda.
en dan nu nog wat lekkere broodkruimels erbij, jakkie van hygiene hebben ze niet echt gehoord daar, en superirri dat je nix en naat niet kan verstaanquote:Op dinsdag 20 november 2007 10:17 schreef Dark het volgende:
De jacuzzi is vies, er zit allemaal dikke haarmaskerkoek in van Amanda.
Is echt niet normaal, overal loopt, staat en zit hij te vreten, zelfs in het badje.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat maakt Dennix niks uit, hij eet lekker zijn broodje, check dat water![]()
[ afbeelding ]
Ik denk dat ze dat doen door te toucheren.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:16 schreef avonne het volgende:
[..]
eh... heeft een huisarts dan een echo apparaat om te kijken waar het spiraaltje zit? Om te weten of ie goed zit?
Ze moet 1 maal per dag bepaalde strekoefeningen doen van de fysio.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:20 schreef grazygirl het volgende:
Hé? Lieke mocht toch niet meer sporten? of heb ik het nou verkeerd begrepen?
het zit te ver weg, daar voorquote:Op dinsdag 20 november 2007 10:24 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik denk dat ze dat doen door te toucheren.
(16 november)quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:23 schreef ruudpuntenel het volgende:
Is echt niet normaal, overal loopt, staat en zit hij te vreten, zelfs in het badje.
Ja, dat trainen heb ik gezien, van een uur dat hij in die ruimte is loopt ie 50 minuten van links naar rechts in dat hok en kijkt een beetje zoekend rond.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:27 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(16 november)
Moeder van Dennis: Ik zie je de hele dag vreten, je krijgt een bolle kop, ook op de tv.
Dennis: Dat hoor ik wel vaker, maar ik train 5 keer per week.
Tis net Jiskefet.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:31 schreef avonne het volgende:
ik versta er weer helemaal niets van. Die 2 snollen kunnen echt niet fatsoenlijk praten. Het klinkt als wat gereutel
Het is Naad hè, die liegt alles aan elkaar dus dit wrs ook.quote:
Precies! Ze doet het er gewoon om...quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:18 schreef 2live het volgende:
[..]
Ik verwacht dat Nadia straks weer moet overgeven van de jacuzzi.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |