TS stelt dat ze door haar spectaculaire uiterlijk al bij voorbaat afstand houdt van mannelijke collega´s. TS impliceert dat zij gewend is aan mannen die zich niet kunnen bedwingen in haar overweldigende aanwezigheid.quote:Op dinsdag 20 november 2007 16:15 schreef Flashwin het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom hier zo lacherig op gereageerd wordt heel de tijd. Ok, het is niet normaal om zoiets expliciet te stellen, maar aangenomen dat dit verhaal werkelijk waar is, zou ik kunnen begrijpen dat TS het er bij vermeldt.
Volgens mij zijn er ook wel wat R&P depressie topics waarin de TS aangeeft lelijk/niet knap of onzeker te zijn. Daar wordt nooit zo kinderachtig op gereageerd. (waarschijnlijk identificeren fokkers zich meer met lelijkerds dan met knappe mensen)
Treffende analyse, maar het is volgens mij ook mogelijk dat aantrekkelijke vrouwen niet dagelijks ervaring opdoen met ongevraagd gezoend worden.quote:Op dinsdag 20 november 2007 16:38 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
TS stelt dat ze door haar spectaculaire uiterlijk al bij voorbaat afstand houdt van mannelijke collega´s. TS impliceert dat zij gewend is aan mannen die zich niet kunnen bedwingen in haar overweldigende aanwezigheid.
Dit strookt totaal niet met het feit dat ze vervolgens als een onnozel pubermeisje reageert op ongewenste avances en zelfs van schrik terug gaat zoenen. Van een zo aantrekkelijke vrouw zou je verwachten dat ze wel vaker met dat bijltje gehakt heeft.
Dus:
TS schrijft over zichzelf in superlatieven en handelt vervolgens tegen geschapen verwachtingen in. Daarom is ze niet geloofwaardig en wordt er kinderachtig gereageerd
Wat wil ie nog doen dan om het af te ronden?quote:Op dinsdag 20 november 2007 18:06 schreef Deceptie het volgende:
. Zojuist kreeg ik een mailtje van hem met excuses en of we alles vandaag nog af kunnen ronden.
Ik ben er nog niet helemaal over uit wat ik terug ga sturen.
Niet?quote:Op dinsdag 20 november 2007 18:06 schreef Deceptie het volgende:
Zojuist kreeg ik een mailtje van hem met excuses en of we alles vandaag nog af kunnen ronden.
Ik ben er nog niet helemaal over uit wat ik terug ga sturen.
Echt heel logisch dat je daar dan ook heen gaat als je het zakelijk wilt houden.quote:Op dinsdag 20 november 2007 18:06 schreef Deceptie het volgende:
Vanochtend om 8 uur heb ik het bewuste mailtje gestuurd ...
Toen werd hij kwaad en vroeg hij me dus naar het grand café te komen waar destijds ook de borrel was.
... Zojuist kreeg ik een mailtje van hem met excuses en of we alles vandaag nog af kunnen ronden.
Ik ben er nog niet helemaal over uit wat ik terug ga sturen.
jezus, wat valt er nu niet te snappen? Hij zegt dat jij zegt dat hij zegt. Twee verhalen, ergens in het midden de waarheid. Ja je zoende terug, en ja, dat vat hij op als "hiermee wil ik verder". En dat bleek niet te zijn. Dus? Dan vertel je dat tegen hem en dan is het over. Mannen vatten geen hints, die hebben een route beschrijving nodig. En ik ben een man, ik kan het weten.quote:Op dinsdag 20 november 2007 18:06 schreef Deceptie het volgende:
<knip>
Das bij fok altijd...quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:55 schreef Deceptie het volgende:
Ik was voornemens neer te pennen over wat er vanavond allemaal is gebeurd, maar nadat ik de hele thread heb bijgelezen heb ik daar opeens geen behoefte meer aan.
Dom puberaal klootjeolk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |