quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:38 schreef SiRojK het volgende:
7 uur, om 10 uur schijtsen, ach, na een grammetje kan dat wel weer Huub
Jah, ik weet het, net wakkerquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:42 schreef Varen het volgende:
[..]
![]()
Beequeen bedankt.
Goeie morgen allemaal.
Melissa kwam en die zei, dat ze allemaal 2 alcohol consumpties mochten, i.v.m. het Playboy gebeuren.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:45 schreef Deisyy het volgende:
Vreemde gang van zaken ook dat Nadia gisrteravond 2 glazen champagne heeft gedronken. 's Avonds aan tafel toen die dansmariekes er nog waren zat Amanda nog te vertellen dat ze een alcoholverbod hebben![]()
Dat mochten ze drinken omdat playboy langs kwam.Zo konden ze lekker geile stukjes op nemen in badquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:45 schreef Deisyy het volgende:
Vreemde gang van zaken ook dat Nadia gisteravond 2 glazen champagne heeft gedronken. 's Avonds aan tafel toen die dansmariekes er nog waren zat Amanda nog te vertellen dat ze een alcoholverbod hebben![]()
Toen Playboy TV binnenkwam samen met snol Melisa mocht het plotseling wel. Wrs om haar wat losser te maken, wat overigens niet echt nodig is, ze loopt dagelijks in haar blote tieten.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:45 schreef Deisyy het volgende:
Vreemde gang van zaken ook dat Nadia gisteravond 2 glazen champagne heeft gedronken. 's Avonds aan tafel toen die dansmariekes er nog waren zat Amanda nog te vertellen dat ze een alcoholverbod hebben![]()
O die had ik gemistquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:47 schreef Varen het volgende:
[..]
Melissa kwam en die zei, dat ze allemaal 2 alcohol consumties mochten, i.v.m. het Playboy gebeuren.
Welke jurken dan,heb een roze hobbezak gezien en een onderjurk.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:43 schreef blomst het volgende:
Janiets zal wel op moeten schieten, wil hij de jurken nog op tijd af hebben.
Er komt toch een fotograaf vandaag om die jurken vast te leggen?
Oooooh, je bedoelt deze geweldige creaties?quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:48 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Welke jurken dan,heb een roze hobbezak gezien en een onderjurk.![]()
Jammer van die rotkoppen!quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
Oooooj, je bedoelt deze geweldige creaties?![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben wel heel benieuwd hoe die onderjurk zal staan bij Nadia, zonder BH zullen haar borsten wel op haar knieen hangenquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:48 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Welke jurken dan,heb een roze hobbezak gezien en een onderjurk.![]()
Check mijn cap, ze durft haar handen niet weg te halen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:54 schreef blomst het volgende:
[..]
Ik ben wel heel benieuwd hoe die onderjurk zal staan bij Nadia, zonder BH zullen haar borsten wel op haar knieen hangen![]()
Deze mening deel ik 100%quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:54 schreef Lunaflame het volgende:
Geschreven door Clank, in het vorige topic
Ik ben het hier helemaal mee eens en prima verwoord.
Thnxquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:28 schreef beequeen het volgende:
En @Clank, geweldig verhaal en zo waar allemaal.![]()
![]()
Jup, mooi verwoord!quote:
+1 en ook het stukje van Riri kan ik mij helemaal in vindenquote:
Ik ben bang dat Huub er niet onderuit kan, contract zeg maar.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:05 schreef STAP01 het volgende:
Ik vind het trouwens ook heel goed dat Huub niet meer met die klotevent wilt optreden! Ben alleen bang dat hokje er een stokje voorsteekt.
Zie je het voor je als Huub en Brian naar Almere moeten! Met de Natas clan in de zaal!quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:07 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben bang dat Huub er niet onderuit kan, contract zeg maar.
Sorry, ik kon het niet laten, boosheid omtrent het blokken van de stemming enzo.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:08 schreef noekje het volgende:
Aangezien het over gisteravond gaat, ga ik het over gistermiddag hebben.
Voor wie het ook wil zien.
Dan mag Huub wel een kogelvrijvest aantrekken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:09 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Zie je het voor je als Huub en Brian naar Almere moeten! Met de Natas clan in de zaal!
Dat is toch ook niet erg, gekkie. Het gaf mij even de gelegenheid om ook wat te vinden.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:11 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sorry, ik kon het niet laten, boosheid omtrent het blokken van de stemming enzo.
En, nee dank je, een keer zien is genoeg.![]()
feestlift of geen feestliftquote:Op zaterdag 17 november 2007 13:08 schreef noekje het volgende:
Aangezien het over gisteravond gaat, ga ik het over gistermiddag hebben.![]()
Ik ben even het filmpje van Dennis en zijn moeder aan het bekijken. Het gaat alleen maar over zingen en dat is niet erg, mits je in Idols ofzo zit. Die jongen zit echt in het verkeerde programma.
Hij overschat zichzelf wel, dat dan weer wel. Zo'n 13 in een dozijn stem en qua looks, is zijn kop echt te uitgewoond.
Mag hij er alsjeblieft uit?
Zure moeder ook trouwens.
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=52787&sess=14591
Voor wie het ook wil zien.
Geen facelift, wel een feestdomper. Wat een ongezellig stuk vreten zeg.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:13 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
feestlift of geen feestlift
ik gok
feestlift
Gelukkig maar.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:13 schreef noekje het volgende:
[..]
Dat is toch ook niet erg, gekkie. Het gaf mij even de gelegenheid om ook wat te vinden.![]()
Misschien vindt ze het niet leuk meer. Ik kijk zelf nog hooguit 15 minuten en dan denk ik,' uuuggh! 'quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gelukkig maar.![]()
Even OT: Misschien stom maar dit is de 3e dag op rij dat Cc niet post. Normaal gesproken meldt ze het als ze er niet is of weggaat, iemand enig idee?![]()
Geen idee BQquote:Op zaterdag 17 november 2007 13:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Gelukkig maar.![]()
Even OT: Misschien stom maar dit is de 3e dag op rij dat Cc niet post. Normaal gesproken meldt ze het als ze er niet is of weggaat, iemand enig idee?![]()
Het is Huub die het keihard wil spelen. Met juichende fora users op de banken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:54 schreef Lunaflame het volgende:
Geschreven door Clank, in het vorige topic
Huub's eerste reactie nadat hij hoorde van het overlijden was dat hij niet de 12 uur
KNIP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |