Wanneer de bus knipperlicht voert, ben je verplicht te wachten. Anders moeten zij idd wachtenquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:33 schreef MouzurX het volgende:
ja hoe zit dat nou als je ze inhaalt moeten zij toch gewoon wachten
ja, maar dan nog, als ik er al naast zit, dan heeft ie niet het recht me van de weg te drukken. Had trouwens 2 collega's mee en die vonden allebei dat de buschauffeur fout zat. Hij begon pas te rijden toen ik er al naast zatquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:36 schreef Skinkie het volgende:
Was dat binnen bebouwde kom?
daar kan ik niet over oordelen, ik maak ze alleen dagelijks mee in Frieslandquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:39 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
En buiten Friesland rijden die gasten wel normaal wil je zeggen
Lemmerquote:
Als die chauffeur richting aangeeft naar links VOOR jij er naast zit heeft hij gewoon voorrang.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:41 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
ja, maar dan nog, als ik er al naast zit, dan heeft ie niet het recht me van de weg te drukken. Had trouwens 2 collega's mee en die vonden allebei dat de buschauffeur fout zat. Hij begon pas te rijden toen ik er al naast zat
????quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:30 schreef Jelle_81 het volgende:
Ik wil hier ff mijn beklacht doen over de manier waarop veel buschauffeurs denken de baas op de weg te kunnen spelen. Weet niet hoe het in de rest vant land is, maar hier in Friesland kunnen ze echt niet rijden.
Vanmorgen kon ik nog maar ternauwernood een aanrijding voorkomen, omdat hij plots naar links kwam en me bewust van de weg leek af te willen drukken![]()
Ik reed achter de bus aan, hij stond bij de halte, deed wel zijn knipperlicht uit. Officieel hoor je dan misschien te wachten, maar hij stond nog stil, dus ik wilde er omheen en wat doet die blinde eikel? Hij komt ineens naar links zetten terwijl ik ernaast zit. Ik kon geen kant meer op en kon maar net door te remmen voorkomen dat ik op een betonnen rand botsteHij heeft toch spiegels op die bus zitten, gebruik ze dan ook
Of hij dacht voor eigen rechter te kunnen spelen en mij van de weg af te rijden omdat hij dacht dat ie voorrang had
![]()
Ze kijken te weinig in de spiegels en fietsers zijn ook niet veilig naast de bus, ze snijden je zo af.
Bij ons naast het werk is een parkeerterrein voor bussen, als je ziet hoe hard die bussen de bocht omkomen, je kan maar aan de kant springen dan, ze denken werkelijk dat ze koning op de weg zijn en dat iedereen maar voor ze moet wijken, ik ben het meer dan zat![]()
Als je ook oplet hoeveel beschadigingen en deuken er in bussen zitten, ze zitten vaak ergens bovenop blijkbaar![]()
De volgende keer dien ik een officiele klacht in bij de busmaatschappij![]()
dat geeft hem nog niet het recht mij in de kreukels te rijdenquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:44 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Als die chauffeur richting aangeeft naar links VOOR jij er naast zit heeft hij gewoon voorrang.
Als ik het zo lees had jij weinig zin om er achter te hangen en gaf je nog ff gas bij... jammer voor je
Volgens mij heeft een bus binnen de bebouwde kom altijd voorrang.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:33 schreef MouzurX het volgende:
ja hoe zit dat nou als je ze inhaalt moeten zij toch gewoon wachten
ik kon er nog makkelijk omheen, als ie ff in zijn spiegels had gekeken had ie mij niet aan de kant hoeven te drukkenquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:46 schreef Jumparound het volgende:
je moet wachten als hij zn knipperlicht aangooit!
hoe stom kan je zijnnaast een bus gaan rijden die op het punt staat weg te karren...
Als ze op elke stomme lul moeten wachten die geen voorrang geeft komen ze helemaaaaal nergens!
Je mag hem niet inhalen als hij zijn richting aangeeft, dus je hoort gewoon te remmen.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:48 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
dat geeft hem nog niet het recht mij in de kreukels te rijdenZe denken eigen rechter te kunnen spelen en dan zitten ze fout
Als ik van rechts kom en een auto geeft mij geen voorrang, rijd ik hem ook niet in de zijkant
Ja, ik kan ook vaak gemakkelijk voorrang nemen terwijl ik het niet hebquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:51 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
ik kon er nog makkelijk omheen, als ie ff in zijn spiegels had gekeken had ie mij niet aan de kant hoeven te drukken
Het bleek wel hoe makkelijk je er omheen kon... Die bus heeft voorrang dus je moet de schuld niet bij hem leggen. Hij had je niet van de weg hoeven drukken als jij gewoon keurig was blijven wachten.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:51 schreef Jelle_81 het volgende:
ik kon er nog makkelijk omheen, als ie ff in zijn spiegels had gekeken had ie mij niet aan de kant hoeven te drukken
deet ik ook de bushalte ervoor, maar nu dus ff niet. Ik geef ook toe dat ik had moeten wachten misschien, maar waar ik me zo aan erger is dat ze me van de weg af drukken en collega van mij werd laatst bijna van de fiets gereden door een bus. Ze rijden gewoon asociaal en door hun omvang en massa denken ze dat alles voor ze wijkt, daar draait dit topic omquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:51 schreef okkie-man het volgende:
[..]
Je mag hem niet inhalen als hij zijn richting aangeeft, dus je hoort gewoon te remmen.
Door hun omvang en massa denken veel mensen "Oh, daar kan ik wel even voorbij" en vertonen asociale manoeuvres om dit te bewerkstelligen. Ik kan me goed indenken dat ze daar goed zat van worden na een tijd.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:57 schreef Jelle_81 het volgende:
Ze rijden gewoon asociaal en door hun omvang en massa denken ze dat alles voor ze wijkt, daar draait dit topic om
Nieteens een snelweg tussen Groningen en Leeuwardenquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:37 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Daar is Friesland, ik woon er zelf ook
Nou, als je denkt dat ik een asociale rijstijl heb, dan heb je het mis, in de 7 jaar die ik nu rijd heb ik nog nimmer een aanrijding gehad en nog niet 1 boetequote:Op vrijdag 16 november 2007 18:50 schreef 205_Lacoste het volgende:
Ik dacht dat dit topic ging over het constant optrekken en keihard remmen, wat erg hinderlijk is voor de passagiers. Maar nee hoor, het blijkt een compleet onterecht klaagtopic.
Die buschauffeurs worden knettergek van mensen zoals jij die wel even denken voorrang te hebben, ook al heeft hij keurig zijn knipperlicht uit. Dat hij op dat moment nog stilstaat doet daar helemaal niets aan af. Zoals je gemerkt hebt komt hij snel genoeg van z'n plek. Hopelijk leer je er wat van en geef je de bus gewoon de voorrang waar hij recht op heeft. Als je dat niet meer weet mag je wat mij betreft je rijbewijs inleveren.
quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:57 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
deet ik ook de bushalte ervoor, maar nu dus ff niet. Ik geef ook toe dat ik had moeten wachten misschien, maar waar ik me zo aan erger is dat ze me van de weg af drukken en collega van mij werd laatst bijna van de fiets gereden door een bus. Ze rijden gewoon asociaal en door hun omvang en massa denken ze dat alles voor ze wijkt, daar draait dit topic om
En ik heb genoeg klachten gehoord van collega's en anderen over de asociale rijstijl van buschauffeurs, gek genoeg zijn hier weinig mensen het met me eens dat ze vaak niet netjes rijden
Mee eens.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:54 schreef 205_Lacoste het volgende:
[..]
Het bleek wel hoe makkelijk je er omheen kon... Die bus heeft voorrang dus je moet de schuld niet bij hem leggen. Hij had je niet van de weg hoeven drukken als jij gewoon keurig was blijven wachten.
wist je dat voorrang NEMEN ook niet mag? dus dan zitten we beiden foutquote:Op vrijdag 16 november 2007 19:07 schreef Aibmi het volgende:
[..]
!
Jij houdt je niet aan de wet, en wordt vervolgens boos omdat de buschauffeur het niet zo leuk vindt dat jij je niet aan de wet houdt?![]()
Jullie zijn beiden fout, maar toch vind je dat įlleen de buschaffeur asociaal en onredelijk is?quote:Op vrijdag 16 november 2007 19:08 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
wist je dat voorrang NEMEN ook niet mag? dus dan zitten we beiden fout![]()
hij is gevaarlijk bezig, ik niet. Daarom, en wat ik al zei, dit topic gaat niet alleen over vanmorgenquote:Op vrijdag 16 november 2007 19:09 schreef Aibmi het volgende:
[..]
Jullie zijn beiden fout, maar toch vind je dat įlleen de buschaffeur asociaal en onredelijk is?![]()
ja, was binnen de bebouwde kom en ja hij had voorrang, ik zou eromheen, omdat ie nog stil stond en toen meende hij me van de weg te moeten drukkenquote:Op vrijdag 16 november 2007 19:17 schreef Innisdemon het volgende:
Is het al bevestigd dat dit binnen de bebouwde kom was?
Is er geen kans aanwezig dat je in zijn dode hoek zat, of dat hij je wel aan zag komen maar zijn terechte voorrang nam omdat hij ervan uit ging dat jij zou stoppen, zoals het hoort?quote:Op vrijdag 16 november 2007 19:20 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
ja, was binnen de bebouwde kom en ja hij had voorrang, ik zou eromheen, omdat ie nog stil stond en toen meende hij me van de weg te moeten drukken
dat zou kunnen inderdaadquote:Op vrijdag 16 november 2007 19:21 schreef Strychnine het volgende:
[..]
Is er geen kans aanwezig dat je in zijn dode hoek zat, of dat hij je wel aan zag komen maar zijn terechte voorrang nam omdat hij ervan uit ging dat jij zou stoppen, zoals het hoort?
eindelijk es iemand hier die het snaptquote:Op vrijdag 16 november 2007 19:43 schreef Samzz het volgende:
Frieze chauffeurs kunnen niet rijden
Hoevaak ze mij als voetganger, op het zebrapad notabene, al niet bijna hebben aangereden... Of wanneer je als fietser langs een stilstaande bus rijd, meneer de chauffeur lekker het gas in moet trappen.
Met de auto heb ik het ook wel eens gehad. Ben ik er net naast, zet meneer de knipperlichten aan en begint te knappen. Ja dahaag dat ik dan fout ben, dacht het niet. Soms hebben ze die knipperlichten nog niet eens aan ook nog niet!
Het is goed met ze.
quote:Op vrijdag 16 november 2007 19:14 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
hij is gevaarlijk bezig, ik niet. Daarom, en wat ik al zei, dit topic gaat niet alleen over vanmorgen
als jij in mijn positie had gezeten en zag hoe die me bijna ramde, had je wel anders gelult. Van buitenaf ist altijd makkelijk pratenquote:Op vrijdag 16 november 2007 20:42 schreef erkel het volgende:
Friesland is top, maar jouw rijgedrag is kut. Jij nam voorrang waar je het niet had en nu loop je te zeiken op die buschauffeur![]()
Die bus had voorrang, want die had zijn wijzer uit. Jij had daar nooit mogen zitten.quote:Op vrijdag 16 november 2007 20:58 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
als jij in mijn positie had gezeten en zag hoe die me bijna ramde, had je wel anders gelult. Van buitenaf ist altijd makkelijk praten
dat heb ik toch ook al gezegd, zuchtquote:Op vrijdag 16 november 2007 21:05 schreef erkel het volgende:
[..]
Die bus had voorrang, want die had zijn wijzer uit. Jij had daar nooit mogen zitten.
Wat zit je dan te zeuren dat die buschauffeur als een mongool rijdt. Jij was de mongool.quote:Op vrijdag 16 november 2007 21:11 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
dat heb ik toch ook al gezegd, zucht![]()
Woew, zelf mijn dorpje staat op deze kaart, in Noord-Holland wel te verstaanquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:37 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Daar is Friesland, ik woon er zelf ook
l.e.z.e.n ik heb het niet alleen over vanmorgenquote:Op vrijdag 16 november 2007 21:22 schreef erkel het volgende:
[..]
Wat zit je dan te zeuren dat die buschauffeur als een mongool rijdt. Jij was de mongool.
tuurlijk, als ik van rechts kom en ik krijg geen voorrang ram ik ook geen auto van de wegquote:Op vrijdag 16 november 2007 23:57 schreef TherAngelina het volgende:
Als 'ie je trouwens inderdaad bijna ramde zit hij toch ook best wel fout, al had 'ie voorrang?
omg, rip aan de nabestaanden en waar gaat dit heen? Die dubbele loyaliteit van die Frieslanders ook.quote:Op zaterdag 17 november 2007 00:13 schreef flexster het volgende:
[quote]Op vrijdag 16 november 2007 18:57 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
deet
ik weet niet meer het lijnnummer, er rijden daar meer buslijnen, maarja ik ga me er nu niet meer druk om maken, mocht het weer es gebeuren, schrijf ik het nummerbord op. Maar ik denk dat ik voortaan maar netjes wacht tot ie weg is, scheeld een hoop schade en ellendequote:Op zaterdag 17 november 2007 02:31 schreef NoBody122 het volgende:
Aangezien betreffende chauffeur waarschijnlijk een collega van mij is (zowel Arriva als Connexxion rijden in Friesland rond), ben ik erg benieuwd naar waar dit incident precies plaats heeft gevonden. Als het even kan met vermelding van lijnnummer
quote:Op maandag 19 november 2007 21:16 schreef Elixabete het volgende:
Ook een keer gehad TS.
Alleen ben ik de bus voorbij gereden en keihard op mijn remmen getrapt, uitgestapt en hem even verteld dat hij dit soort spelletjes niet moet flikken bij mij.
meneer was stil en ree opeens heel erg rustig
En je weet zeker ook niet meer waar het dan was? Lijnnummer was enkel een subvraag namelijkquote:Op maandag 19 november 2007 21:01 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
ik weet niet meer het lijnnummer, er rijden daar meer buslijnen, maarja ik ga me er nu niet meer druk om maken, mocht het weer es gebeuren, schrijf ik het nummerbord op. Maar ik denk dat ik voortaan maar netjes wacht tot ie weg is, scheeld een hoop schade en ellende![]()
Je moet bij dit soort dingen niet wachten op een volgende keer gezien dat imho te laat kan zijn.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:30 schreef Jelle_81 het volgende:
Ik wil hier ff mijn beklacht doen over de manier waarop veel buschauffeurs denken de baas op de weg te kunnen spelen. Weet niet hoe het in de rest vant land is, maar hier in Friesland kunnen ze echt niet rijden.
Vanmorgen kon ik nog maar ternauwernood een aanrijding voorkomen, omdat hij plots naar links kwam en me bewust van de weg leek af te willen drukken![]()
Ik reed achter de bus aan, hij stond bij de halte, deed wel zijn knipperlicht uit. Officieel hoor je dan misschien te wachten, maar hij stond nog stil, dus ik wilde er omheen en wat doet die blinde eikel? Hij komt ineens naar links zetten terwijl ik ernaast zit. Ik kon geen kant meer op en kon maar net door te remmen voorkomen dat ik op een betonnen rand botsteHij heeft toch spiegels op die bus zitten, gebruik ze dan ook
Of hij dacht voor eigen rechter te kunnen spelen en mij van de weg af te rijden omdat hij dacht dat ie voorrang had
![]()
Ze kijken te weinig in de spiegels en fietsers zijn ook niet veilig naast de bus, ze snijden je zo af.
Bij ons naast het werk is een parkeerterrein voor bussen, als je ziet hoe hard die bussen de bocht omkomen, je kan maar aan de kant springen dan, ze denken werkelijk dat ze koning op de weg zijn en dat iedereen maar voor ze moet wijken, ik ben het meer dan zat![]()
Als je ook oplet hoeveel beschadigingen en deuken er in bussen zitten, ze zitten vaak ergens bovenop blijkbaar![]()
De volgende keer dien ik een officiele klacht in bij de busmaatschappij![]()
ow dat weet ik nog wel hoor, in Lemmer op de Melkweg, denk lijn 42 om 7:10 smorgens bij bushalte Orion om precies te zijn. Maar lijn 47 rijdt ook door Lemmer, maar niet over de Melkweg volgensmij.quote:Op maandag 19 november 2007 21:22 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
En je weet zeker ook niet meer waar het dan was? Lijnnummer was enkel een subvraag namelijk
Je moet voorrang verlenen aan een bus die de weg op wil komen na het stoppen bij een halte..quote:Op dinsdag 11 maart 2008 00:02 schreef hunkpunker19 het volgende:
Kleine correctie een bus heeft de zelfde voorrangs regels als een personenwagen.
Bij verlaten van halte dient de chauffeur te wachten tot hij gelegenheid krijgt om te vertrekken.
Echter rijden er velen eikels rond die idd denken dat de weg van hun is.
En daar voeg ik nog aan toe, dat dat alleen binnen de bebouwde kom zo is; daarbuiten moet een buschauffeur idd wachten tot de ruimte er isquote:Op dinsdag 11 maart 2008 00:16 schreef deepart het volgende:
[..]
Je moet voorrang verlenen aan een bus die de weg op wil komen na het stoppen bij een halte..
quote:Tevens zijn buschauffeurs eerste rangs mongole... Heb toen ik vroeger nog naar school moest fietsen 2 keer een spiegel van een rijdende bus tegen me aangehad en dat terwijl ik al helemaal rechts reed..
Dat was ik er nog vergeten inderdaad, maar dat komt omdat ik zelf bijna alleen maar bussen tegenkom binnen de bebouwde komquote:Op dinsdag 11 maart 2008 00:23 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
En daar voeg ik nog aan toe, dat dat alleen binnen de bebouwde kom zo is; daarbuiten moet een buschauffeur idd wachten tot de ruimte er is
[..]
Ziet jouw hoofd er uit als een schietschijf?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 08:20 schreef Laertes het volgende:
Goeie klacht
Bij ons hier in Haarlem rijden deze bitches rond.
De bestuurders hiervan zijn 99% van de tijd echt sadistische gefrustreerde mofo's.
Gister fietste ik naar het station, stuurt zo'n gast gewoon op me af om te doen alsof ie me 'aan gaat rijden'.
[ afbeelding ]
Terecht!
Bij fietsers krijg je bonuspunten denk ik.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 11:47 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ziet jouw hoofd er uit als een schietschijf?
Ja, buiten de bebouwde kom wel, ja.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 00:02 schreef hunkpunker19 het volgende:
Kleine correctie een bus heeft de zelfde voorrangs regels als een personenwagen.
Bij verlaten van halte dient de chauffeur te wachten tot hij gelegenheid krijgt om te vertrekken.
Echter rijden er velen eikels rond die idd denken dat de weg van hun is.
Inderdaad, binnen de bebouwde kom moet je ze voor laten gaan als ze richting aan gaan geven en buiten de bebouwde kom niet.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:52 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, buiten de bebouwde kom wel, ja.
En geloof me, die gelegenheid krijg je niet omdat al die kutautomobilisten niet achter een bus of vrachtwagen willen zitten.
TS zat fout en ik had, als ik die buschauffeur was, hem ook finaal van de weg gedrukt.
En onthoud dit maar: als je naast een bus/vrachtwagen zit, zorg dan dat jij de chauffeur ziet dan ziet hij jou ook.
Eh, nope.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 11:47 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ziet jouw hoofd er uit als een schietschijf?
Mooie bussen zijn dat trouwens, die gelede Mercedessen! Hopelijk schaft Cxx daar ook eens een paar van aan voor hier in Frl
Dat komt omdat in Nederland de ikke-ikke-en-de-rest-kan-stikke menatliteit heerst.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:23 schreef Steeven het volgende:
[..]
Inderdaad, binnen de bebouwde kom moet je ze voor laten gaan als ze richting aan gaan geven en buiten de bebouwde kom niet.
Ik verbaas me trouwens over het aantal mensen dat dit niet eens weet, standaardvraag op elk examen.
En als mensen uit hun doppen kijken kan ik ook wel 140 banjeren in de bebouwde kom.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:51 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
ik kon er nog makkelijk omheen, als ie ff in zijn spiegels had gekeken had ie mij niet aan de kant hoeven te drukken
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:30 schreef Laertes het volgende:
[..]
Eh, nope.
Vandaag zag ik het weer gebeuren, een meisje fietst over een brug, komt er zo'n ding echt VLAK langs haar.
Ze viel half over de stoep!
Ik kan het me voorstellen; op de Zuidtangent rijden inderdaad bijna alleen maar F1-coureurs.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 08:20 schreef Laertes het volgende:
Goeie klacht
Bij ons hier in Haarlem rijden deze bitches rond.
De bestuurders hiervan zijn 99% van de tijd echt sadistische gefrustreerde mofo's.
Gister fietste ik naar het station, stuurt zo'n gast gewoon op me af om te doen alsof ie me 'aan gaat rijden'.
[ afbeelding ]
Terecht!
Haarlemquote:Op dinsdag 11 maart 2008 08:20 schreef Laertes het volgende:
Bij ons hier in Haarlem rijden deze bitches rond.
De bestuurders hiervan zijn 99% van de tijd echt sadistische gefrustreerde mofo's.
Gister fietste ik naar het station, stuurt zo'n gast gewoon op me af om te doen alsof ie me 'aan gaat rijden'.
Was het maar zo. Dan reed mijn ouweheer tenminste eens een keer door.quote:Op woensdag 12 maart 2008 17:56 schreef suuzepluus het volgende:
de meeste buschauffeurs wanen zich een Schumacher in een Ferrari bolide![]()
Dan heeft hij toch gewoon gelijk. TS zat fout.quote:maare, als hij zn knippertje al uitheeft vóórdat jij inhaalt, heeft HIJ voorrang.![]()
en JA dan rijden ze je net zo goed van de weg. daar worden ze om aangenomen.
quote:edit: oow er was al iets gezegd over f1 coureurik had niet alles gelezen...
quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:18 schreef -skippybal- het volgende:
Ik zat ooit ineen bus die ook zo'n kerel bijna van de weg knalde bij het wegrjiden van een halte. Kwam bij de volgende halte zo'n neger binnen die helemaal loos ging "dat die kankerbussen alles denkten te kunnen maken"
Zo zei hij het dus écht hequote:
Ja, en dat was in dit geval zo. De chauffeur had zijn knipperlicht aan dus was TS fout.quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:16 schreef wobbel het volgende:
Buschauffeurs zijn de meest mongolide mongolen die denken overal voorrang te hebben maar dat absoluut niet hebben...ze hebben alleen voorrang als ze hun knipperlichtje aanzetten als ze wegrijden
Was dit toevallig in Frieslān? Heb van een collega namelijk al eens een soortgelijk verhaal gehoordquote:Op donderdag 13 maart 2008 16:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, en dat was in dit geval zo. De chauffeur had zijn knipperlicht aan dus was TS fout.
Van mijn vader hoor ik anders ook genoeg verhalen over asociale passagiers die de bus gebruiken als afvalbak en denken dat die banken maar voor eenmalig gebruik zijn. Om het maar niet te hebben over de vele kansloze:"Ik zit in de bus, waar ben jij?" gesprekken die passagiers met hun mobieltje voeren.
Het mooiste verhaal vind ik nog altijd het volgende:
Mijn vader draait met een 15-meter bus vanaf een voorrangsweg een zijstraat in. Er komt een auto aan en die kerel rijdt tot vlak voor de bus zodat mijn pa de bocht niet meer kon maken. Vervolgens gebaart hij dat mijn vader dan maar achteruit moest.
En even voor de goede orde: die auto kon naar achteren, hij kon aan de kant en de bus was al aan het indraaien.
Mijn pa dacht terecht:"Krijg maar een stramme kabouter, ik prik die 15 meter niet achteruit op die drukke weg, over de dooie kant."
Dus hij heeft de bus in zijn vrij gezet, de handrem er op en is rustig een krantje gaan lezen.
Vervolgens werd die automobilist zo link dat hij zijn zin niet kreeg, dat hij tegen de bus aan reed.
Mijn pa stapt uit, kijkt naar het krasje op de bus, kijkt naar de schade van die automobilist en krijgt vervolgens toegebeten:"Jullie buschauffeurs denken altijd dat jullie de macht hebben."
Mijn pa kijkt naar die schade en zegt:"Ja, dat hebben we toch ook."
Toen werd het die idioot in de auto teveel en is ķe met gierende banden weg gereden.
En ja, dames en heren, als je chauffeur bent kom je dat soort bosmongolen met grote regelmaat tegen, of je nou met de rachtwagen of met de bus bent.
zet dat dan in de OPquote:Op vrijdag 16 november 2007 18:57 schreef Jelle_81 het volgende:
[..]
deet ik ook de bushalte ervoor, maar nu dus ff niet. Ik geef ook toe dat ik had moeten wachten misschien, maar waar ik me zo aan erger is dat ze me van de weg af drukken en collega van mij werd laatst bijna van de fiets gereden door een bus. Ze rijden gewoon asociaal en door hun omvang en massa denken ze dat alles voor ze wijkt, daar draait dit topic om
En ik heb genoeg klachten gehoord van collega's en anderen over de asociale rijstijl van buschauffeurs, gek genoeg zijn hier weinig mensen het met me eens dat ze vaak niet netjes rijden
Nee, dit was in Drenthe. Maar als dat verhaal bij Connexxion weg komt kan het, daar heeft mijn pa een tijdje gewerkt.quote:Op donderdag 13 maart 2008 23:38 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Was dit toevallig in Frieslān? Heb van een collega namelijk al eens een soortgelijk verhaal gehoord
Rijden volgens mij al ergens in Friesland.. heb ze wel gezienquote:Op dinsdag 11 maart 2008 11:47 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ziet jouw hoofd er uit als een schietschijf?
Mooie bussen zijn dat trouwens, die gelede Mercedessen! Hopelijk schaft Cxx daar ook eens een paar van aan voor hier in Frl
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |