Het was geen foutje in de folder, de voorwaarde waren gewoon slecht aan gegeven op de bon en een beetje bedrijf maakt niet zulke onwijs domme blunders.quote:Op vrijdag 16 november 2007 15:41 schreef Maarten1 het volgende:
een foutje in de folder gelijk misbruiken en zo'n bedrijf op die manier bijna 50.000 euro schade toebrengen is gewoon asociaal.
dat zijn amerikaanse toestanden. dit heeft niks te maken met "beloften in folders". dan had hij ook wel een brief aan de reclameafdeling kunnen schrijven
het is een aandachthoer.
beetje populair doen
Tis hoe je het bekijktquote:Op vrijdag 16 november 2007 14:16 schreef Loohcs het volgende:
Bij bepaalde bonnen staat wel dat ze niet in combinatie met andere acties geldig zijn, maar als dit allemaal bonnen van dezelfde actie zijn dan lukt 't blijkbaar.
Bij een plasma-TV van 100 Euro is het voor de klant nogal duidelijk dat de prijs een vergissing is. Daarom hoeft de winkel dan niet voor die prijs te leveren.quote:Op vrijdag 16 november 2007 15:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af hoe dit juridisch zit. Er was een tijdje terug toch ook een bedrijf dat op haar website per ongeluk een plasma TV aanbood voor 100 i.p.v. 1000 euro of iets dergelijks? Volgens mij hoefden ze die toen volgens de rechter niet te leveren.
een folder word gewoon gemaakt door een mens hoor, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.quote:Op vrijdag 16 november 2007 17:05 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Het was geen foutje in de folder, de voorwaarde waren gewoon slecht aan gegeven op de bon en een beetje bedrijf maakt niet zulke onwijs domme blunders.
Daarnaast geeft ie het wel gewoon weg aan mensen die het kunnen gebruiken dat vind ik behoorlijk nobel.
Maar goed dit soort dingen en instanties zoals de consumentenbond enzo zijn allemaal slecht want alleen het bedrijf mag de consument uitbuiten en niet andersom.
Verzuurde conservatieve users.
Ja, daar huren ze zelfs mensen voor in om dit soort dingen te voorkomen.quote:Op vrijdag 16 november 2007 20:26 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
een folder word gewoon gemaakt door een mens hoor, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.
en alsof grote bedrijven alleen maar bezig zijn met het uitbuiten van consumenten![]()
rot toch op
Een bedrijf is puur alleen gericht om winst te maken ten koste van alles wat legaal is.quote:Op vrijdag 16 november 2007 20:26 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
een folder word gewoon gemaakt door een mens hoor, waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.
en alsof grote bedrijven alleen maar bezig zijn met het uitbuiten van consumenten![]()
rot toch op
Ik had ook niet anders van je verwacht.quote:Op zaterdag 17 november 2007 03:01 schreef StefanP het volgende:
Wat een triest figuur. Ik had hem meteen de deur gewezen - wat een zeurpiet. Ik kies zelf wel of ik iemand in m'n winkel wil hebben of niet, kortingsbon of niet..
2807 bonnenquote:ANTWERPEN - Een man uit Antwerpen heeft geprobeerd bij Blokker 48.500 euro te betalen met louter kortingsbonnen. De man had totaal 2807 kortingsbonnen op zak.
nee andersomquote:Op zaterdag 17 november 2007 05:13 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Een bedrijf is puur alleen gericht om winst te maken ten koste van alles wat legaal is.
Duszijnde als de consument een keer een zet terug kan maken is het ineens slecht en triest?, kom op zeg, zulk soort reacties betochen van triestigheid en schaar jezelf gelukkig dat je met StefanP een zelfde mening deelt, daarmee is alles wel gezegt.
en niet te vergeten dat de Belgische rechter zich niets aan zal trekken van de Nederlandse wet..quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:10 schreef Igen het volgende:
[..]
Bij een plasma-TV van 100 Euro is het voor de klant nogal duidelijk dat de prijs een vergissing is. Daarom hoeft de winkel dan niet voor die prijs te leveren.
Het is toch een Belgische winkel, dan heeft het toch niets met de Nederlandse wet te maken?quote:Op zaterdag 17 november 2007 16:12 schreef Napalm het volgende:
[..]
en niet te vergeten dat de Belgische rechter zich niets aan zal trekken van de Nederlandse wet..
Waar staat dat in het Belgisch wetboek?quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:28 schreef SpaRood het volgende:
Blokker hoeft niks te leveren...een winkel kan altijd ervoor kiezen om iets niet te verkopen. De consument heeft niet het recht om iets te kopen.
Totaal kansloze actie.
Een geduchte tegenstander aan mijn kant?, ik zal maar mijn standpunt moeten wijzigen..quote:Op zondag 18 november 2007 09:43 schreef Napalm het volgende:
[..]
Waar staat dat in het Belgisch wetboek?
Of in het Nederlandse trouwens? Mag een winkel dus weigeren spullen te verkopen aan negers? Wat denk je zelf??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |