Naakt mag maar moet niet, niet naakt is zelfs spannender.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:40 schreef beroepslurker het volgende:
Trouwens, PPI, nog even over dat plan voor jou van de SC-meeting. Dat vla-gevecht, moet dat naakt? En waarom moet er überhaupt gevochten worden? En doen de mannen ook mee, of kijken die alleen maar, warm ingepakt? Heb nog vele vragen hieromtrent voor ik me uitkleed.
Ik compenseer dat met mijn natuurlijke eerlijkheid.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:45 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik ben overigens zo corrupt als maar kan. [ afbeelding ]
Echt?quote:Op donderdag 15 november 2007 16:50 schreef beroepslurker het volgende:
Zeg Ian, dat nummer van Black Betty had ik vanmiddag ook al hier neergezet, ook toevallig.....blijft leuk he?
Geen vragen meerquote:Op donderdag 15 november 2007 16:50 schreef ppi het volgende:
[..]
Naakt mag maar moet niet, niet naakt is zelfs spannender.
Waarom moet er gevochten worden ???
Wil je dat er allemaal Sc\'ers rondlopen die lief tegen mekaar gaan doen ??
Een love - In zeg maar ?
Ook daar selecteren Ian en Moi wederom de mogelijkheden.
En mannen en vrouwen doen mee.
Nog meer vragen voordat je je kleren van het lijf af ragt ? ?
Daarom zijn wij een ijzersterke jury.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:51 schreef ppi het volgende:
[..]
Ik compenseer dat met mijn natuurlijke eerlijkheid.
waarom?quote:Op donderdag 15 november 2007 16:51 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Deze post is al een groot pluspunt![]()
Hopjes vla wel...quote:Op donderdag 15 november 2007 16:54 schreef debuurvrouw het volgende:
Kleedt vla eigenlijk een beetje slank af?!![]()
Ik was al vanaf een uur of 7 op?quote:Op donderdag 15 november 2007 16:54 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Ja echt, was bedoeld om jou uit je nest te krijgen...![]()
De Enige Echte !quote:Op donderdag 15 november 2007 16:52 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Daarom zijn wij een ijzersterke jury.![]()
Heb je in BB nr. zoveel toch zelf kunnen zien?quote:Op donderdag 15 november 2007 16:54 schreef debuurvrouw het volgende:
Kleedt vla eigenlijk een beetje slank af?!![]()
Ja, dat wist ik natuurlijk niet, dacht dat iedereen nog lag te pitten, zitten hier van die nachtbrakers altijd, dus dacht ik even een lekker pittig nummertje erin te gooien om iedereen te lokken.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:55 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik was al vanaf een uur of 7 op?![]()
quote:Op donderdag 15 november 2007 16:52 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Geen vragen meerHou zonnebril op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |