Kun je je router niet op een kanaal zetten dat niet door de anderen gebruikt wordt?quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Draadloos internet op m'n wii werkt niet meerEen scan naar netwerken in de buurt geeft er maar liefst 11, dus vind het niet vreemd dat het stoort. Wel jammer
Worden soms wel degelijk leuker om naar te kijken, zeker in geval HDTV (mits kabel provider daar aan doet of schotel ontvangst) of breedbeeld. Of omgedraaid; je stoort je minder aan zwarte balken of slecht beeldquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:03 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Reden 1 en 2 heb ik inderdaad gehoord
Daarnaast nog het argument dat de programma's niet beter worden van een groter scherm
zowel mijn tv als computer monitor hebben een grijze/zilveren buitenkantquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb me er al lang bij neergelegd dat m'n vriend later de tv uitzoekt.![]()
Als ie maar niet met een miezerig tv'tje aan komt zetten of een die op een tafeltje moet of een met een hol scherm, of een met een grijze buitenkant, of....![]()
Dat wordt dus niks tussen ons.quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:09 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
zowel mijn tv als computer monitor hebben een grijze/zilveren buitenkant![]()
quote:
quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:16 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
![]()
Ik denk dat ik morgen dan maar mn tv ga vervangen. Voor zo een panasonic ofzo
In overweging?quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:26 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
![]()
Ik neem je aanzoek in overweging. Eerst even prison break kijken![]()
quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:33 schreef Soempie het volgende:
[..]
In overweging?Ik wil een volmondig: 'ja, ik wil!!'
![]()
* trekt aanzoek in![]()
Was ik mee bezig, alle oneven kanalen werkten niet. Toen kwam huisgenoot met de optie om de draadloze router die al aanwezig was te gebruiken (maar die heel lang geen signaal uitzond), en dat werkt primaquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:07 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Kun je je router niet op een kanaal zetten dat niet door de anderen gebruikt wordt?
Tuurlijk.quote:Op vrijdag 16 november 2007 08:35 schreef MadMaster het volgende:
Prima hier, nog één dag knutselen aan een website.
Vanavond moet 'ie live, eens kijken of we dat redden...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |