Kun je je router niet op een kanaal zetten dat niet door de anderen gebruikt wordt?quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:00 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Draadloos internet op m'n wii werkt niet meerEen scan naar netwerken in de buurt geeft er maar liefst 11, dus vind het niet vreemd dat het stoort. Wel jammer
Worden soms wel degelijk leuker om naar te kijken, zeker in geval HDTV (mits kabel provider daar aan doet of schotel ontvangst) of breedbeeld. Of omgedraaid; je stoort je minder aan zwarte balken of slecht beeldquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:03 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Reden 1 en 2 heb ik inderdaad gehoord
Daarnaast nog het argument dat de programma's niet beter worden van een groter scherm
zowel mijn tv als computer monitor hebben een grijze/zilveren buitenkantquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:08 schreef Soempie het volgende:
Ik heb me er al lang bij neergelegd dat m'n vriend later de tv uitzoekt.![]()
Als ie maar niet met een miezerig tv'tje aan komt zetten of een die op een tafeltje moet of een met een hol scherm, of een met een grijze buitenkant, of....![]()
Dat wordt dus niks tussen ons.quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:09 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
zowel mijn tv als computer monitor hebben een grijze/zilveren buitenkant![]()
quote:
quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:16 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
![]()
Ik denk dat ik morgen dan maar mn tv ga vervangen. Voor zo een panasonic ofzo
In overweging?quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:26 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
![]()
Ik neem je aanzoek in overweging. Eerst even prison break kijken![]()
quote:Op vrijdag 16 november 2007 00:33 schreef Soempie het volgende:
[..]
In overweging?Ik wil een volmondig: 'ja, ik wil!!'
![]()
* trekt aanzoek in![]()
Was ik mee bezig, alle oneven kanalen werkten niet. Toen kwam huisgenoot met de optie om de draadloze router die al aanwezig was te gebruiken (maar die heel lang geen signaal uitzond), en dat werkt primaquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:07 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Kun je je router niet op een kanaal zetten dat niet door de anderen gebruikt wordt?
Tuurlijk.quote:Op vrijdag 16 november 2007 08:35 schreef MadMaster het volgende:
Prima hier, nog één dag knutselen aan een website.
Vanavond moet 'ie live, eens kijken of we dat redden...
Golden Earring lijkt me wel eens leukquote:Op vrijdag 16 november 2007 08:47 schreef MadMaster het volgende:
Ik heb m'n twijfels v.w.b. de website, moet nog flink wat aangepast worden.
Ben nog niet tevreden...
Morgen naar Alpha Blondy en binnenkort Mook, Proclaimers, Golden Earring, Golden Years concert en The Beat.
Ik denk dat ik bij wel meer mensen op 1 staquote:Op vrijdag 16 november 2007 02:19 schreef Jojoortje het volgende:
Welke 30 users hebben gepost in het grootste aantal topics waar jij ook in hebt gepost?
Wehehehe Nem staat bij mij op nr 1
Positie, aantal topics, user
01. 238 Nembrionic
02. 236 HeaRt_woRm
03. 206 Supersheep
04. 205 Yurithemaster
04. 205 Soempie
06. 204 iamredleader
07. 196 borisz
07. 196 Etcetera
09. 190 Neleos
10. 189 Homdeck
11. 179 erkel
12. 175 tong80
13. 173 Lucifer_Doosje
14. 169 remlof
15. 168 Hawaii_Tim
15. 168 Mikkie
17. 160 Nesle
18. 142 Its-Jojo-4you
19. 133 SuperwormJim
20. 131 venomsnake
21. 128 El_Rolando
22. 125 -Vaduz-
23. 124 Crazy-M
24. 122 mcyodogg
25. 120 paultjuhhh
25. 120 Megumi
25. 120 Daffodil31LE
28. 112 boem-dikkie
28. 112 hello_moto1992
30. 111 MaJo
jan vroeg me gistermiddag al of ik de site wilde bijhouden, want hij ging waarschijnlijk lang door. had om 5:15 mail van 'mquote:
Wel tof dat ze je zo vertrouwen dat je de site bij mag houden.quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:36 schreef Etcetera het volgende:
[..]
jan vroeg me gistermiddag al of ik de site wilde bijhouden, want hij ging waarschijnlijk lang door. had om 5:15 mail van 'mdus mag de site beheren. en misschien nog een ander klusje als er tijd voor is, site mocht er niet onder lijden
ga jij nog wat doen behalve z'n beste vriend ontmoeten?
moggel nem
vind ik ook tofquote:Op vrijdag 16 november 2007 09:44 schreef Soempie het volgende:
[..]
Wel tof dat ze je zo vertrouwen dat je de site bij mag houden.Hoe staat het met je eigen 'opdracht' / onderzoek? Dat wat je met flash wilde?
Hij gaat me de stad morgen laten zien, voor me koken, we gaan een verwarmd terrasje pakken en film kijken.![]()
Ik praat wel even met je verder op msn. Kan ik gelijk een foto sturen.quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:47 schreef Etcetera het volgende:
[..]
vind ik ook tofblijkt dat ik het toch wel goed doe
die flashanimaties zijn de deur uitin elk geval de opdracht, het schiet niet op, ik zit te wachten op meer info maar die krijg ik niet. dus nu is mijn nieuwe stageopdracht: nieuws integreren in googlemaps
het staat nog niet online, maar er wordt hard aan gewerkt. we hebben het idee gejat van een een noorse krant, ziet er gelikt uit
welke stad is 'de stad' in dit gevalGroningen ken je toch al
![]()
klinkt wel gezellig trouwens
Lach niet!quote:
ahaquote:Op vrijdag 16 november 2007 09:54 schreef Etcetera het volgende:
googlemaps is dat gebeuren dat je een landkaart hebt, je kunt er ook routes in uitplannen. maar je kunt ook bepaalde punten markeren, en daar zelf invulling aan geven. en dat gaan we gebruiken om nieuws erin te zetten bij plaatsen/straten enzo
Groningen/Drenthequote:Op vrijdag 16 november 2007 09:57 schreef Soempie het volgende:
[..]
aha![]()
En ga je dat dan voor de hele wereld doen? Of alleen Nederland? Groningen?
quote:Op vrijdag 16 november 2007 10:06 schreef LadyBlack het volgende:
Vandaag is de grote dag..... vanavond loop ik als Zwarte Piet door de stad
Godzijdank doen we ook zwarte schmink op, zo anoniem mogelijk
Ben je dan niet één dag te vroegquote:Op vrijdag 16 november 2007 10:06 schreef LadyBlack het volgende:
Vandaag is de grote dag..... vanavond loop ik als Zwarte Piet door de stad
Godzijdank doen we ook zwarte schmink op, zo anoniem mogelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |