Goed plan.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:12 schreef Artificial_M het volgende:
Klacht: het bestaan van 'Nederland'. Laat de Brabo's en de Limbo's samen met de Vlamingen een eigen land starten. Wij blij, zij blij!
Uitjes.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:15 schreef Yestuuur het volgende:
samen met limburg?![]()
frietje oorlog met curry en uitjes btw!
Je doe je ondertiteltje eer aanquote:Op woensdag 14 november 2007 14:14 schreef Mr.Cooper het volgende:
Rot dan op, homo.
Afzinken?quote:Op woensdag 14 november 2007 14:17 schreef Scorpie het volgende:
Qua IQ zou het goed bij elkaar passen: Domme Brabanders, Domme Limburgers en nog dommere Belgen, alles samen op 1 eiland. En dan afzinken, wereld blij![]()
Daarom ook eerst verplichte deportatie naar Texel.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:20 schreef Artificial_M het volgende:
[..]
Afzinken?volgens mij liggen wij een stukje hoger dan jullie...
En Theo Maassen.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:19 schreef tong80 het volgende:
Er is maar één ding goed aan Brabant en dat is Berry van Aerle
Dan niet meerquote:Op woensdag 14 november 2007 14:20 schreef Artificial_M het volgende:
[..]
Afzinken?volgens mij liggen wij een stukje hoger dan jullie...
Alleen ongeschoolden gebruiken die aanhefquote:Op woensdag 14 november 2007 14:12 schreef Artificial_M het volgende:
Naar aanleiding van een eerder geschreven soort van column...
Lectori Salutem,
In brabant stelen ze het mais nog van het land.......quote:Gaat het om mensen uit de Randstad echter is het een heel ander verhaal. In de randstad is het vies, druk en smerig en bovendien heb je een superdeluxe alarmsysteem in je auto nodig omdat anders zelfs je radiocasettespeler nog uit je auto wordt gejat.![]()
Carnaval is het grootst in Oldenzaal (Twente, overijssel)quote:Deze mensen probeer ik vaak te overtuigen van het feit dat Brabant gewoon beter is en daar trek ik de beste argumenten voor uit de kast. En zachte G klinkt gewoon beter en ook tegen de Brabantse gezelligheid kan niets op. Brabant is natuurlijk een kutprovincie voor die gekke randstad lui, maar zo gauw vastelavond (carnaval) begint staan de Rotterdammers weer paraat om hier in Brabant te gaan zitten hoeren snoeren, taxi knoeren.![]()
De beste friet komt uit Groningen is mijn ervaring.... Daarnaast wint Rotterdam bijna jaarlijks de beste patat prijs (vraag me niet waarom)quote:Maar als niets helpt kun je je altijd nog berusten op het feit dat de frituur hier gewoon beter is. Ik zal hier nog even gauw enkele voordelen opsommen:
- In brabant worden de snackbars niet allemaal gerund door chinezen. Chinezen zijn professionals in het maken van bami, niet in het maken van goudgele frieten!
- Niet alleen liggen er in Brabant meer snacks in de vitrine, wij Brabanders zijn ook nog eens de uitvinders van het supertje!
- In Brabant krijg je je friet in een bak met de saus erbovenop in plaats van de saus in zo'n lullig 'zijbakje'
- En over saus gesproken; in Brabant staat de friettentmedewerker als een dolle aan de mayonaisepomp te hengsten. In de randstand krijg je zo'n lullig kloddertje mayo.
- En zeg nou zelf; 'Friet saté' klinkt toch ook gewoon beter dan 'patatje pinda'![]()
Als brabant een stad had hadden ze daar vast ook wel een bommetje willen droppen. Alleen daar zaten ook de meeste NSB'ers en je eigen handlangers moord je liever niet uit he..quote:Last but not least heb ik nog één ding te melden: Ik vind het echt heel lullig voor die Rotterdammers dat ze in de 2e wereldoorlog helemaal plat gebombardeerd zijn, maar welke idioot heeft het toen verzonnen om die godvergeten drekstad weer op te gaan bouwen?![]()
Laatste punt kan leuk zijn. Alleen dan heeft de rest van Nederland geen provincie meer over om te bashen.... Friesland ok. Maar brabant bashen is leukerquote:Klacht: het bestaan van 'Nederland'. Laat de Brabo's en de Limbo's samen met de Vlamingen een eigen land starten. Wij blij, zij blij!
EENSCH ISquote:Op woensdag 14 november 2007 14:14 schreef Klonk het volgende:
Wil je als kutbrabo ff niet voor ons Limburgers gaan praten, moet er niet aan denken om met én brabo´s en belgen in 1 land te wonen, vind het zo al erg genoeg...
Wie zegt er dat de vlaming blij wordt als er een paar nederlandse provincies bij vlaanderen komen?quote:
Idd ongeschoolde lui die peppy willen doenquote:Op woensdag 14 november 2007 14:22 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Alleen ongeschoolden gebruiken die aanhef![]()
[..]
Wat een onzin, door de alliteratie klinkt de 2de vele malen beter.quote:Op woensdag 14 november 2007 14:12 schreef Artificial_M het volgende:
- En zeg nou zelf; 'Friet saté' klinkt toch ook gewoon beter dan 'patatje pinda'![]()
Goed idee, vergeet je jas niet!quote:Klacht: het bestaan van 'Nederland'. Laat de Brabo's en de Limbo's samen met de Vlamingen een eigen land starten. Wij blij, zij blij!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |