Vind jij het dan niet toevallig dat Huub 1 dag voor de nieuwe PP bekend gemaakt word hij gehezen werd in dat fyenoord kloffie. Ik hoor de stem van de voice over al.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dit kan ik niet volgen. Wat heeft dat te maken met de PoPo?![]()
Zal voor die 2 aanleiding zijn om Lieke weer flink aan te pakken want het is natuurlijk haar schuld.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Als het echt waar is lach ik me kapot.
Amanda en Naad lopen zich al dagen te verheugen op de komst van DOB .![]()
net alsof hij de enige is die niet meedoet aan het spel. Ook nada doet niks met het spel. Amanda doet soms mee zonder dat ze het weet, omdat ze dronken is of gewoon omdat ze het fucking irritante wijf is dat ze is.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:45 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij vervangen wordt. Heb wel zin in een nieuwe speler die echt meedoet voor het spel.
De popoll van deze maand moet nog komen, stel dat Huub flink is gezakt, kunnen ze het anders monteren!quote:Op woensdag 14 november 2007 12:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dit kan ik niet volgen. Wat heeft dat te maken met de PoPo?![]()
Thanx, wat zullen die snollen balen zeg, what to do, what to do.quote:
Ik ben veel te naïef voor dit spelquote:Op woensdag 14 november 2007 12:54 schreef akveor het volgende:
[..]
Vind jij het dan niet toevallig dat Huub 1 dag voor de nieuwe PP bekend gemaakt word hij gehezen werd in dat fyenoord kloffie. Ik hoor de stem van de voice over al.
Hoe moet dat nu met Amanda's toekomstige carriere als visagiste.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
Thanx, wat zullen die snollen balen zeg, what to do, what to do.![]()
Dat zal er dan ook wel van komen. Nog meer reden om te dansen, Amanda en Naad hebben een bloedhekel aan hem en hij is op de hand van Liekequote:
Ik word met de minuut vrolijker als ik al deze berichten lees.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:59 schreef 2live het volgende:
[..]
Hoe moet dat nu met Amanda's toekomstige carriere als visagiste.
Zou ze die cursus nog af mogen maken?
Dat is voor heel veel mensen hier niet een optie, die kunnen nml niets anders dan de hele godganse dag naar dat hok staren.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:04 schreef 2live het volgende:
[..]
Geen streams kijken is ook een optie.![]()
Wij zijn nou eenmaal Lookies.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:01 schreef Borga het volgende:
[..]
Dat is voor heel veel mensen hier niet een optie, die kunnen nml niets anders dan de hele godganse dagelijks naar dat hok staren.![]()
Ik geloof er ook nog niet zo in hoor.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben veel te naïef voor dit spel![]()
Het kwartje is gevallen.
Ik ben blij dat ik een Lookie ben!!!quote:
Ja slaat nergens op. Ik vond het plan Os en Ezel wel goed!quote:Op woensdag 14 november 2007 13:03 schreef Kaleddis het volgende:
Vind het trouwens nergens over gaan dat nix en Brian gewoon in pak op de foto mogen![]()
Hoeveel waarschuwingen nog voordat achter eens een keer écht maatregelen gaat nemen? Al die waarschuwingen, daar vegen die twee nitwits hun reten mee af.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:07 schreef beequeen het volgende:
Die engerd staat weer te gluren terwijl Naad zit te plassen.
En weer een waarschuwing via de speaker dat ze niet mogen fluisteren.
Omdat hij weet dat er dan geen geluid is.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:07 schreef petraa het volgende:
Nadia op wc en Dennis doet de deur weer open. Ik zou hem toch zo'n knal verkopen.
Ze zeiden gisteren ook al , lekker boeien al die waarschuwinkjesquote:Op woensdag 14 november 2007 13:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoeveel waarschuwingen nog voordat achter eens een keer écht maatregelen gaat nemen? Al die waarschuwingen, daar vegen die twee nitwits hun reten mee af.
Nog één.quote:Op woensdag 14 november 2007 12:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben veel te naïef voor dit spel![]()
Het kwartje is gevallen.
Was ik Belg, had ik gezegd dat die twee nietsnutten met de voeten van achter spelen. En achter laat het zich allemaal welgevallen.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:13 schreef diedirk het volgende:
Ze zeiden gisteren ook al , lekker boeien al die waarschuwinkjes
Precies. Ik begin zo langzamerhand waarde te hechten aan het verhaal van Nowlive, dat ze Huub weg willen hebben.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:13 schreef akveor het volgende:
[..]
Nog één.
Zou het werkelijk zo zijn dat de beelden zaterdag niet beoordeeld konden worden? Of was het in het voordeel van de febo (en dus tegen Huub en Lieke) om pas maandag uitsluitsel te geven over het vrijdag gebeuren? De boete werd pas na de PP bekend gemaakt en daardoor veel minder 'symphatiestemmen' voor Huub en Lieke.
Nog één
Zouden Huub's frustraties te maken kunnen hebben dat ie geen of weinig verhaallijnen heeft en dat de febo hem die met Nadia heeft opgdrongen wetende dat streamers Huub dan niet meer serieus nemen. Maar Huub allang blij is dat ie toch nog en verhaallijntje heeft. Daarbij de ruzies tussen Huub en Lieke waarbij Lieke uitgesproken heeft dat ze niet meer weet of het de speler Huub is of de mens Huub?
Ik dacht dat het was "met de kloten" CCquote:Op woensdag 14 november 2007 13:14 schreef Copycat het volgende:
[..]
Was ik Belg, had ik gezegd dat die twee nietsnutten met de voeten van achter spelen. En achter laat het zich allemaal welgevallen.
Da's de Antwerpse variant volgens mijquote:Op woensdag 14 november 2007 13:17 schreef beroepslurker het volgende:
Ik dacht dat het was "met de kloten" CC![]()
Eigenlijk staan zij voor joker. Ze vallen helemaal uit de toon, zo kun je het ook bekijken.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:17 schreef Guuskeee het volgende:
ik kan echt geen reden bedenken waarom brian en nix gewoon in een pak staan en de rest verkleed. waarom is dat? is nix te cool voor een verkleedpartijtje? hahaha
Is het geen engeltje?quote:Op woensdag 14 november 2007 13:17 schreef beequeen het volgende:
[ afbeelding ]
Zo kind gun je toch een Fanta.![]()
Denk het ook, denk dat ze nog steeds boos zijn dat ze onder druk Huub terug hebben moeten laten keren in DGK, dus vanaf die tijd is alles in het werk gesteld om hem slecht te laten lijken en om hem eruit te krijgen, maar ze hebben geen rekening gehouden met de halsstarrigheid van dat mannetje, en ik vind hem ook dapper dat hij doorzet, ieder ander was onder deze constante druk bezweken denk ik...quote:Op woensdag 14 november 2007 13:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Precies. Ik begin zo langzamerhand waarde te hechten aan het verhaal van Nowlive, dat ze Huub weg willen hebben.
Hoe weet ik niet maar het begint er echt op te lijken.
dat kan toch niet: huub en lieke hebben samen 71% van ALLE stemmen. huub eruit = lieke eruit = einde programma. Dus lijkt me sterk dat ze huub eruit willen.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Precies. Ik begin zo langzamerhand waarde te hechten aan het verhaal van Nowlive, dat ze Huub weg willen hebben.
Hoe weet ik niet maar het begint er echt op te lijken.
Ik weet niet wie er meer sms-en tv kijkers of streamers, maar streamers prikken toch door zo'n verhaal heen.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Precies. Ik begin zo langzamerhand waarde te hechten aan het verhaal van Nowlive, dat ze Huub weg willen hebben.
Hoe weet ik niet maar het begint er echt op te lijken.
Kun jij me vertellen hoeveel procent Huub had in de popi-poll, heb het nog niet gelezen.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:21 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
dat kan toch niet: huub en lieke hebben samen 71% van ALLE stemmen. huub eruit = lieke eruit = einde programma. Dus lijkt me sterk dat ze huub eruit willen.
En jij denkt dat de FEBO zich hieraan stoort? Over ruim 2 maanden is het programma afgelopen en lult niemand meer ergens over.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:21 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
dat kan toch niet: huub en lieke hebben samen 71% van ALLE stemmen. huub eruit = lieke eruit = einde programma. Dus lijkt me sterk dat ze huub eruit willen.
Twee vliegen in één klap: programma stopt en de beoogde winnaar kan zijn prijs binnenhalen.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:21 schreef Guuskeee het volgende:
dat kan toch niet: huub en lieke hebben samen 71% van ALLE stemmen. huub eruit = lieke eruit = einde programma. Dus lijkt me sterk dat ze huub eruit willen.
de nieuwe popi poll is nog niet bekend gemaakt, die 71% is die van vorige maandquote:Op woensdag 14 november 2007 13:23 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Kun jij me vertellen hoeveel procent Huub had in de popi-poll, heb het nog niet gelezen.
Welnee, Huub staat garant voor de kijcijfers en genereerdtdtdt de hoogste inkomsten voor de firma.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:20 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Denk het ook, denk dat ze nog steeds boos zijn dat ze onder druk Huub terug hebben moeten laten keren in DGK, dus vanaf die tijd is alles in het werk gesteld om hem slecht te laten lijken en om hem eruit te krijgen, maar ze hebben geen rekening gehouden met de halsstarrigheid van dat mannetje, en ik vind hem ook dapper dat hij doorzet, ieder ander was onder deze constante druk bezweken denk ik...
Dat kan ook niet want die is hoogstwaarschijnlijk vanavond.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:23 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Kun jij me vertellen hoeveel procent Huub had in de popi-poll, heb het nog niet gelezen.
Bedankt! Dacht al, wat gek dat ik het niet heb zien staanquote:Op woensdag 14 november 2007 13:24 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
de nieuwe popi poll is nog niet bekend gemaakt, die 71% is die van vorige maand
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |