Al die AZ'ers straks blij gemaakt met een dooie mus..quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:04 schreef MaxPower het volgende:
De transfer is door de directie van Heerenveen ontkend op Omrop Fryslan.
Of ze hebben mazzel dat ze hem toch niet gekocht hebben.quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:07 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Al die AZ'ers straks blij gemaakt met een dooie mus..![]()
Of wat heerenveen fans voorgelogen door eigen bestuur..
Denk het toch wel, gekwoot van azfanpage.nl:quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:09 schreef Chadi het volgende:
Of ze hebben mazzel dat ze hem toch niet gekocht hebben.
quote:Aangezien het bericht nog niet op VI.nl staat hebben we even gebeld met de redactie aldaar. Daar is bevestigd dat het rond is. De primeur komt in de papieren versie van de VI vandaag. Het net begint zich dus duidelijk te sluiten en het ziet er rooskleurig uit wat betreft Alves en zijn overstap naar AZ.
Tevens hebben wij als AZFanpage al vernomen dat Alves is gekeurd in het MCA. Met als bron het MCA zelf.
Sinds wanneer mag het MCA dit soort dingen naar buiten brengen?quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:18 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Denk het toch wel, gekwoot van azfanpage.nl:
[..]
Op dezelfde wijze als VI het te horen krijgt: viavia?quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:25 schreef VoreG het volgende:
Sinds wanneer mag het MCA dit soort dingen naar buiten brengen?
Een blaadje van zijn nieuwe AZ-scheurkalender.quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:31 schreef Grulez het volgende:
En toen scheurde hij iets af....
Erg amateuristisch geschreven ook...quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:25 schreef VoreG het volgende:
[..]
Sinds wanneer mag het MCA dit soort dingen naar buiten brengen?
quote:Op woensdag 2 januari 2008 14:04 schreef MaxPower het volgende:
De transfer is door de directie van Heerenveen ontkend op Omrop Fryslan.
Puntjes op de i?quote:De transfer van Alves naar AZ is zeker nog niet helemaal rond”, verklaart Kuiper tegenover Omroep Friesland.
quote:
quote:Scheringa: 'Transfer Alves is geen feit'
In tegenstelling tot het bericht in Voetbal International, ontkent voorzitter Dirk Scheringa dat de transfer van Afonso Alves naar AZ rond is. "De transfer is geen feit. Absoluut niet."
Woensdag meldde Voetbal International dat de transfer van Afonso Alves van SC Heerenveen naar AZ rond was. De overgang van de topscorer van de eredivisie van vorig seizoen zou zelfs al twee weken geleden beklonken zijn. "Dit is een gerucht", verklaart Scheringa tegenover VoetbalPrimeur.
"Er worden wel duizend interessante voetballers aan AZ gelinkt. Aan geruchten doen wij niet mee", aldus de preses van de club uit Alkmaar. Hoe media eraan komen dat de transfer al rond zou zijn, is Scheringa een raadsel. "Dat antwoord kunnen alleen de desbetreffende media geven." Ook de voorzitter van SC Heerenveen, Yme Kuiper, ontkende woensdag de transfer.
Nou ja, dan maken ze het maar 7 januari bij de nieuwjaarsborrel van AZ bekend.quote:Op woensdag 2 januari 2008 15:07 schreef MaxPower het volgende:
DS Verhaal
Embargo, mag ik nog niks over zeggenquote:Op woensdag 2 januari 2008 15:27 schreef pekel het volgende:
Gaat Alves niet op huurbasis naar Veendam, SCH?
In 1 adem te noemen met Kanoute - Kerzhakov, Ronaldinho - Eto'o, Adriano - Vieri, Raul - V. Nistelrooy, Totti - Cassano.quote:Op woensdag 2 januari 2008 17:18 schreef Hertog_Martin het volgende:
Combo Dembele-Alves kan echt ubergeil worden als die elkaar goed vinden/aanvoelen...
Binnen enkele dagen weten we dus meer.quote:AZ heeft twee opties voor spitspositie
woensdag 02 januari 2008
ALKMAAR - AZ wil binnen enkele dagen een spits aan de selectie toevoegen. De Alkmaarders proberen in eerste instantie Afonso Alves van SC Heerenveen over te nemen.
,,We hopen op zijn komst, maar op dit moment is niets concreet'', aldus technisch manager Marcel Brands. ,,We kennen het financiėle plaatje. Als de transfer van Alves niet doorgaat, schakelen we over naar plan B. Dat is een spits uit een van de buitenlandse competities. Als ook zijn komst mislukt, gaan we met de huidige selectie de tweede seizoenshelft in. Uiterlijk komend weekeinde moet alles rond zijn. Maandag hervat de spelersgroep de trainingen. Daarna doen we geen transfers meer.''
(ANP)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |