Kind, wat snap je niet?quote:
Jaazeker bij uw hypotheker!quote:Op maandag 12 november 2007 23:17 schreef Aoristus het volgende:
Kun je hier iets winnen?
ZUCHT nee dat mag niet!quote:Op maandag 12 november 2007 23:42 schreef Buschetta het volgende:
Mag je ook als je betaalt met kronen het omrekenen naar euros en toch meedoen met de pol ?
Ik hoop dat velen willen stemmen op de poll's ,quote:Op maandag 12 november 2007 23:43 schreef TNA het volgende:
De euro heeft het leven nauwelijks duurder gemaakt. Als je kijkt naar de inflatiecijfers over de jaren heen kan je niet anders concluderen. Voor mijn part is je koopkracht daadwerkelijk achteruit gegaan, maar dat heeft niets te maken met de euro.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kun je nagaan!
Heb je al gestemd?//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
quote:Op maandag 12 november 2007 23:46 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Ik hoop dat velen willen stemmen op de poll's ,
misschien dat men dan snapt dat inflatie cijfers etc en het CBS bv niets zeggen over wat er werkelijk speelt.
Jij trekt je nu al terug,..Op het moment dat jij inflatiecijfers bij voorbaat al bestempelt als "niets zeggend over wat er werkelijk speelt" ben ik gauw uitgepraat. Het is de enige betrouwbare maat voor gemiddelde prijsstijgingen, alles zit erin verwerkt, van kleding tot huizen. Je moet wel een bizar uitgavepatroon hebben wil je veel hoger uitkomen in je persoonlijke situatie. Kortom: inflatiecijfers zeggen alles. En meer dan de mensen die alleen maar schreeuwen dat alles duurder is geworden op basis van een paar losse ervaringen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kun je nagaan!
Heb je al gestemd?
Nee, ik heb niet gestemd, ik heb mijn buik vol van mensen die tegen alle statistieken in tóch blijven beweren dat de euro de schuld is van hun vermeende gedaalde koopkracht.
De kop-in-het-zand-steek-mentaliteit!quote:Op maandag 12 november 2007 23:55 schreef TNA het volgende:
[..]
Op het moment dat jij inflatiecijfers bij voorbaat al bestempelt als "niets zeggend over wat er werkelijk speelt" ben ik gauw uitgepraat. Het is de enige betrouwbare maat voor gemiddelde prijsstijgingen, alles zit erin verwerkt, van kleding tot huizen. Je moet wel een bizar uitgavepatroon hebben wil je veel hoger uitkomen in je persoonlijke situatie. Kortom: inflatiecijfers zeggen alles. En meer dan de mensen die alleen maar schreeuwen dat alles duurder is geworden op basis van een paar losse ervaringen.
Nee, ik heb niet gestemd, ik heb mijn buik vol van mensen die tegen alle statistieken in tóch blijven beweren dat de euro de schuld is van hun vermeende gedaalde koopkracht.
Ik hoop dat je nog hetzelfde kan kopen als voor de euro.quote:Op dinsdag 13 november 2007 00:13 schreef pfaf het volgende:
De boodschappen zijn tegenwoordig goedkoper dan voor de euro...
De poll loopt ook op die site dus ach..quote:Op dinsdag 13 november 2007 00:18 schreef Catch22- het volgende:
heel goed vergelijk dit
vooral omdat de meeste fokkers in de afgelopen paar jaar waarschijnlijk van een opleiding naar een vaste baan zijn gegaan. Dus echt representatief is het niet.
Ik heb deze polls al jaren gehouden dus maak je geen zorgen, ok niet hier maar ergens anders.quote:Op dinsdag 13 november 2007 00:39 schreef Fides het volgende:
Ik mag hopen dat je geen generaliseerbare conclusies wil gaan trekken uit deze polls?
Ik weiger nog steeds te geloven dat je niet een bizarre kloon van iemand bent...quote:Op dinsdag 13 november 2007 00:06 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
De kop-in-het-zand-steek-mentaliteit!
Je wilt er gewoon niet aan!
Wat is dit nu voor een dooddoener?
Jij gelooft liever cijfers van enkele bureau's, waar men achter een bureautje op hun luie kont, wat cijfers publiceren in de hoop hun baan te behouden, maar dat iedereen klaagt, behalve jij o.a
dat wil je niet horen of zien?
Voor mensen zoals jij heb ik dit topic geopend.
Maar je wilt het niet geloven!
Dat noem ik apart.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |