holland sport kijken naar Siem de Jong de nieuwe litmanenquote:Op maandag 12 november 2007 20:23 schreef BonJovi het volgende:
Interland voetbal over 2 weken spelen we weer, wat moet je anders?
Want?quote:Op maandag 12 november 2007 20:40 schreef Panic_A het volgende:
Beetje een spraakgebrek, intelligent is hij wel.
quote:Op maandag 12 november 2007 18:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
Schitterende emotiefoto.
[ afbeelding ]
écht héquote:Op maandag 12 november 2007 20:34 schreef Damzkieee het volgende:
Godver die Siem is net de zoon van A3
Hij is geslaagd voor VWO en deed een universitaire studiequote:Op maandag 12 november 2007 20:48 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Want?
Hij heeft zijn VWO afgemaakt en studeerde nog tot voor kort. Hij is nu gestopt omdat hij het niet meer kon combineren.quote:
als je gekeken had, had je gehoord dat hij zijn vwo heeft afgemaakt en dus geen domme jongen isquote:
VWO gedaan, aan studie begonnen op UvA maar niet afgemaakt.quote:
waren die feyenoorders doorgebroken ofzo? Hoe is dat weer 'hersteld'? er zit normaal toch een bufferzone tussenquote:Op maandag 12 november 2007 18:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
Schitterende emotiefoto.
[ afbeelding ]
Je kijkt door een glazen plaat.quote:Op maandag 12 november 2007 20:54 schreef Gelderland het volgende:
[..]
waren die feyenoorders doorgebroken ofzo? Hoe is dat weer 'hersteld'? er zit normaal toch een bufferzone tussen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |