En niet meer terugkomenquote:Op maandag 12 november 2007 12:08 schreef Giantbiker_73 het volgende:
[..]
Nou nee, ik heb mijn werkgever de keus gelaten. Of op kantoor niksdoen en de klanten afbekken, of thuis niks doen en geen overlast veroorzaken. Ik mocht naar huis![]()
Omdat je een ruggegraat hebt? Omdat je zelfrespect hebt? Omdat jij je wel fatsoenlijk kunt gedragen?quote:Op maandag 12 november 2007 12:35 schreef Giantbiker_73 het volgende:
Maar waarom jou je nog energie stoppen in een werkgever die totaal niet geinteresseerd is de persoon achter de werknemer.
quote:Op maandag 12 november 2007 12:37 schreef GateWayX het volgende:
Zeg maar tegen je "vriend"![]()
GA WERKEN LUIE HOND![]()
Of zoek gewoon een andere baan als dit je niet bevalt.
Waarom niet?Je moet 'het systeem' in je voordeel gebruiken. M'n vakantiedagen bewaar ik liever voor een vakantie. Nou moet ik er ook wel bij vertellen dat mijn werksituatie wat anders is dan de meesten. Een lange uitleg zou iets teveel van het goede zijn, maar laat ik het erop houden dat ik twee bazen heb die niet zo goed met elkaar communiceren (understatement). Daar maak ik handig gebruik van.quote:Op maandag 12 november 2007 12:41 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
en waarom zou je dat doen? Ga je ineens je eigen loon bepalen, als je meer vrije dagen wilt dan onderhandel je daar gewoon over en anders moet je ergens anders gaan werken.
Waaruit weer blijkt dat je met dit soort uitspraken altijd heel voorzichitg moet zijn hahahaha. Net een telefoontje gehad met een directeur die op zijn knietjes lag. Of ik toch maar assieblief nog een paar daagjes wilde komen uithelpen. Aangezien ik er de humor wel van kan inzien, ga ik ze nog maar een beetje helpen. Sportiviteit naar 2 kanten.quote:Op maandag 12 november 2007 12:59 schreef Giantbiker_73 het volgende:
[..]
Uiteraardmaar dat was nadat ik mjn ontslagbrief had ingediend.
Inderdaadquote:Op maandag 12 november 2007 12:37 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Mensen die thuis blijven als ze een keer kuchen of de grote teen aan het bed stoten![]()
Ik ben blij dat je mijn collega niet bent. Ik werk in de zorg en als er iemand ziek is, moet er vaak iemand anders een vrije dag inleveren. Dus als jij je ziekmeldt en ik kan komen werken terwijl ik eigenlijk vrij was...en later hoor ik dat je helemaal niet ziek was.....nou daar wordt ik niet blij van.quote:Op maandag 12 november 2007 12:18 schreef Mr_Brownstone het volgende:
Overigens doet iedereen dat toch wel eens? Ziek melden als je kiplekker bent. Ik wel iig
Dat begrijp ik dus niet, vrij is vrij. Je hebt dan toch dingetjes te doen waarvoor je vrij moet hebben? Kan je niet veschuiven, anders had je geen vrij nodig. Eenmaal toegekend verlof kan niet ingetrokken worden, alleen met instemming van de werknemer. Je doet het jezelf aan volgens mij.quote:Op maandag 12 november 2007 22:27 schreef Katinkat het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je mijn collega niet bent. Ik werk in de zorg en als er iemand ziek is, moet er vaak iemand anders een vrije dag inleveren. Dus als jij je ziekmeldt en ik kan komen werken terwijl ik eigenlijk vrij was...en later hoor ik dat je helemaal niet ziek was.....nou daar wordt ik niet blij van.
Nee, helden zoals jij met een niet ingevuld profiel, daar gaan we de oorlog mee winnenquote:Op maandag 12 november 2007 23:23 schreef Weazer het volgende:
Gelukkig zijn er mensen die wel verantwoordelijkheidsgevoel hebben.
Je zal maar iemand als jij als collega hebben, daar wordt je doodziek van. Het laagste van het laagste ben je, samen met die vriend van je.
Natuurlijk gaat het wel enigszins in overleg als er iemand van vrije dagen moet komen werken. Maar in de zorg zijn meestal te weinig invallers (gewoon doordat er minder interesse is dan in het zakelijke leven) en het werk moet wel doorggaan; dus uiteindelijk zal er een andere collega moeten komen opdraven. En is dat omdat een collega echt ziek is...dan doe ik het ook wel met enige tegenzin...maar je weet dat je collega zich niet zomaar ziek meldt.quote:Op maandag 12 november 2007 23:08 schreef Giantbiker_73 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik dus niet, vrij is vrij. Je hebt dan toch dingetjes te doen waarvoor je vrij moet hebben? Kan je niet veschuiven, anders had je geen vrij nodig. Eenmaal toegekend verlof kan niet ingetrokken worden, alleen met instemming van de werknemer. Je doet het jezelf aan volgens mij.
Met spoed is logisch, maar is nog altijd de arbodienst die bepaald of die gene ziek is of niet. En een schriftelijke waarschuwing geven ?? voor wat ? dat hij ziek is?quote:Op dinsdag 13 november 2007 09:16 schreef Keukenprinsesje het volgende:
Ziekmelden zonder dat je echt ziek bent druist tegen mijn principe in....maar aangezien ik op een HR afdeling gewerkt heb, kan ik je wel vertellen hoe wij daar mee omgingen.
Als we het niet vertrouwden, stuurden we allereerst met spoed een controleur langs. Kwam het vaker voor, dan kreeg die persoon een schriftelijke waarschuwing en we hebben het inderdaad ook meegemaakt dat iemand het totaal niet naar haar zin had en op zoek was naar een andere baan. Dan kun je diegene wel dwingen te komen werken, maar zo iemand verziekt de sfeer op een afdeling en die hebben we toen met een deadline de tijd gegeven een andere baan te zoeken. En geloof me, het lag niet aan de werkgever, want die was supersoepel (té)
En wat zou die controleur dan moeten doen dat een schriftelijke waarschuwing rechtvaardigd? Veel meer dan controleren of zieke medewerker de deur voor hem opendoet kan hij niet. Dat die controleur ook meteen arts is geloof ik niet, dan zou dat wel een hele dure arbodienst zijn. Dat de medewerker de deur niet opendoet zegt niet zoveel, hij kan ziek/slapend in bed liggen, of bijvoorbeeld naar de dokter zijn.quote:Op dinsdag 13 november 2007 09:16 schreef Keukenprinsesje het volgende:
Als we het niet vertrouwden, stuurden we allereerst met spoed een controleur langs.
Alsof ik dat zou willen.quote:Op vrijdag 16 november 2007 13:43 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij nooit bij mij komt te werken. Leer je verantwoordelijkheden nemen. Prima als je eens echt geen zin hebt, maar dan neem je een vrije dag en ga je je niet verschuilen achter laffe excuses.
Dat ga ik toch niet vertellen! Denk even naquote:Op maandag 12 november 2007 22:27 schreef Katinkat het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je mijn collega niet bent. Ik werk in de zorg en als er iemand ziek is, moet er vaak iemand anders een vrije dag inleveren. Dus als jij je ziekmeldt en ik kan komen werken terwijl ik eigenlijk vrij was...en later hoor ik dat je helemaal niet ziek was.....nou daar wordt ik niet blij van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |