Ik dacht het ook al inderdaad. Anderhalve week extra om weer wat op adem te komen. De selectie zal toch hopelijk in de winterstop uitgebreid gaan worden. Overigens viel het met die topvorm van Van Der Wiel gisteren wel mee; ik vond hem een van de allerslechtste Ajacieden. Uitverdedigen onzeker en die rare terugspeelbal vroeg in de wedstrijd. Ik was trouwens alweer prettig verrast door Koster: een verdediger eruit en dan De Jong erin. Goed!quote:Op maandag 12 november 2007 09:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Heb er ook niet zoveel mee, maar komt niet slecht uit. Weer een geblesseerde erbij. Laat mensen maar weer een beetje fit worden..
Ja dat is waar, dan hebben ze de tijd om te herstellen en dan kunnen de andere ook sneller terug komen.quote:Op maandag 12 november 2007 09:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Heb er ook niet zoveel mee, maar komt niet slecht uit. Weer een geblesseerde erbij. Laat mensen maar weer een beetje fit worden..
Heerlijk beleid toch bij Ajaxquote:Op maandag 12 november 2007 09:52 schreef Cordoba32 het volgende:
Tja vrees dat we niet om Colin heen kunnen tegen Vitesse.....
Nou overdrijf je wel een beetje. Heitinga is een bikkelaar, maar toch echt niet van dat niveau hoor.quote:Op maandag 12 november 2007 09:39 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Zal me niet verbazen als daar dadelijk Inter, Juve, Manchester en Barcelona bijkomen..
Komt zeker niet slecht uit, maar ik heb zelfs nog liever Ajax. Blessures of niet.quote:Op maandag 12 november 2007 09:49 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Heb er ook niet zoveel mee, maar komt niet slecht uit. Weer een geblesseerde erbij. Laat mensen maar weer een beetje fit worden..
Echt wel. Murat Yilidirim dan maar.quote:Op maandag 12 november 2007 09:52 schreef Cordoba32 het volgende:
Tja vrees dat we niet om Colin heen kunnen tegen Vitesse.....
Het scheelt in ieder geval dat Koster hem niet als linksback zal gebruiken.quote:Op maandag 12 november 2007 09:52 schreef Cordoba32 het volgende:
Tja vrees dat we niet om Colin heen kunnen tegen Vitesse.....
quote:Op maandag 12 november 2007 09:57 schreef Nashje het volgende:
[..]
Echt wel. Murat Yilidirim dan maar.
Of Maduro terug naar de defensie...quote:Op maandag 12 november 2007 10:02 schreef Wooldoor het volgende:
Jan Ari van der Heijden speelt bij Ajax 2 toch controlerende middenvelder? Zo ja dan kan hij makkelijk tegen Vitesse als centrale verdediger spelen, dan maar wat meer aanvallender spelen
Dromerig? Noem maar gerust kneuzerig.quote:Op maandag 12 november 2007 10:20 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Urby mag van mij ook weer uit het elftal. Dat dromerige spel begint nu toch echt te irriteren.
Ik ga er ook vanuit dat Oggie gewoon weer kan spelen tegen Vites.. geluk dat nu de interland weken zijn (waar hij zich dan hopelijk voor afmeld)..quote:Op maandag 12 november 2007 10:24 schreef BoNi het volgende:
Maduro is geen (centrale) verdediger en moeten we daar ook zeker niet gaan neerzetten.
Zet dan Vertonghen met Heitinga centraal achterin.
Schilder of Urby (op de enorme onvergefelijke fout na speelde hij echt niet slecht) linksback en hopen dat Ogararu weer fit is tegen die tijd.
Hoe komt het dat er bijna geen aandacht aan wordt geschonken?quote:In het meeslepende gevecht was het opvallend dat er nauwelijks ophef ontstond over de door Michael Mols versierde strafschop die Feyenoord de 2-2 opleverde. Op tv-beelden was te zien dat Mols struikelde over zijn eigen benen.
Omdat Maduro Mols wel degelijk raakte.. maar ZO! zacht dat het absoluut geen penalty had moeten zijn..quote:Op maandag 12 november 2007 10:31 schreef M0NTANA het volgende:
Opvallend vond ik het overigens dat er gisteren op RTL4 totaal geen aandacht werd geschonken aan de schwalbe van Michael Mols, er werd gezegd dat hij makkelijk viel en meer niet. Uitgerekend het AD deelt deze mening:
[..]
Hoe komt het dat er bijna geen aandacht aan wordt geschonken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |