quote:Vandaag is bekend geworden dat een 17-jarige jongen uit Zuthpen vrijdag bewusteloos is geslagen door een groep van ongeveer tien jongeren. Zij eisten dat hij voor hen naar de coffeeshop ging.
Toen de jongen weigerde werd hij zwaar mishandeld. Eenmaal bijgekomen belde hij zijn ouders, die hem naar een ziekenhuis brachten.
Het slachtoffer werd opgenomen met een zware hersenschudding, gekneusd juk- en kaakbeen, gekneusde rugwervels en schouderblad, een beschadigd gebit en een beschadigd hoornvlies. Gisteren kon hij weer naar huis.
quote:Op zondag 11 november 2007 20:14 schreef jstiglitz het volgende:
[..]
De jongen gaat 's zaterdags naar school?? Dit zaakje stinkt zeg ik je.
Heeft iemand dat fragment nog?quote:Op zondag 11 november 2007 20:11 schreef F04 het volgende:
Het slachtoffer werd opgenomen met een zware hersenschudding, gekneusd juk- en kaakbeen, gekneusde rugwervels en schouderblad, een beschadigd gebit en een beschadigd hoornvlies.
quote:
Nee, dat verdient geenquote:Op zondag 11 november 2007 20:48 schreef MouzurX het volgende:
"Zij eisten dat hij voor hen naar de coffeeshop ging"
hoezo zou je dat eisen?
zullen vast wel finnen zijn trouwens.
is niet nodig.quote:Op zondag 11 november 2007 21:07 schreef AgLarrr het volgende:
Iemand al de bevestiging dat het om Mocro's gaat?
Ja, het bewijst weer dat wij gelijk hebbenquote:Op zondag 11 november 2007 21:49 schreef Meki het volgende:
Het zijn marokkanen stelletje mafkezen hier.
willen jullie dat ??. geilen jullie erop
gelijk in jullie achterlijke schadelijke vooroordelenquote:Op zondag 11 november 2007 21:53 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ja, het bewijst weer dat wij gelijk hebben![]()
't probleem was nu juist dat ze niet konden blowen. Daarom moest die jongen naar de coffeeshop.quote:Op zondag 11 november 2007 21:13 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ah.. de blowers zijn nu ook al van God los..
Ik wil het niet, in tegendeel. Ik had ook liever gehad dat die mensen normaal waren.quote:Op zondag 11 november 2007 21:49 schreef Meki het volgende:
Het zijn marokkanen stelletje mafkezen hier.
willen jullie dat ??. geilen jullie erop
Als we gelijk hebben is het geen vooroordeel hè..quote:Op zondag 11 november 2007 22:00 schreef Meki het volgende:
[..]
gelijk in jullie achterlijke schadelijke vooroordelen![]()
quote:Op zondag 11 november 2007 22:05 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Ik wil het niet, in tegendeel. Ik had ook liever gehad dat die mensen normaal waren.
Ach, zo'n kind heeft tenminste een warm nestje, dit kan wel een kind zijn die elke dag al klappen krijgt van zijn aan alcohol verslaafde werkeloze vader, dán is het natuurlijk nog veel zieliger !quote:Op zondag 11 november 2007 20:58 schreef Bep het volgende:
Het zal toch maar je kind zijn , die je met alle liefde en zorgzaamheid hebt opgevoed ,,,, afgetuigd door zo'n stelletje klootzakken![]()
Geen mafkezen met wat voor ideeën dan ook, gewoon vrienden van me die op kanaleneiland wonen.quote:Op zondag 11 november 2007 22:09 schreef Meki het volgende:
[..]
Nederlanders zijn zeker normaal
Welke mafkees heeft jou beinvloed met exteeem rechtse ideeeen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"
- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |