De link Pannenkoek -> Roti is natuurlijk ook wel erg snel gelegdquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:28 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Dat beeld is ook al een paar keer in me opgekomen![]()
Ja maar er gebeurt toch ook nooit wat in de Kooi en dan vooral niet onder de douche??quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:29 schreef Darklight het volgende:
Zometeen liggen ze allemaal braaf in bed, alsof er niks is gebeurd![]()
voor de SL viel het mee... beetje duwenquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:29 schreef Soho het volgende:
[..]
Een serieus gevecht of een gevecht wat niet veel voorstelde en niemand een boete voor krijgt?
De SL duurt aardig lang...
Doe nou niet, straks moet ik je weer 48 uur missen...quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:27 schreef Frasier het volgende:
[..]
Volgensmij is die "pannenkoek" een hele grote dikke negerin.
Ja dat zou eigenlijk het beste zijn. Geen tv meer, geen streams, niet meer smsen, Niet meer naar fok (voor de kooi).quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:30 schreef STAP01 het volgende:
Nou mensen, er is voor vanavond weer genoeg tv gemaakt! Hup allemaal op bed voor straf en we praten nergens meer over!
Zoveel heb je niet gemist. Eindeloos gezuig van die twee snollen en toen de vlam in de pan sloeg beelden van de viila bij nachtquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:27 schreef Kaleddis het volgende:
GVD weer alles gemistTerwijl ik steeds met een schuin oog de streams in de gaten hield !
Mag hopen dat Lieke flink om zich heen heeft lopen meppen, wat een teringwijven![]()
quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:30 schreef Frasier het volgende:
[..]
De link Pannenkoek -> Roti is natuurlijk ook wel erg snel gelegd![]()
Nee niet weer hequote:Op zaterdag 10 november 2007 01:31 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Doe nou niet, straks moet ik je weer 48 uur missen...
Ik met die van Huub en Eric! Toen Terror Jaap nog niet bestond en midden in de nacht stofzuigen al een hele pesterij was. Daarom heb ik ook zo zitten lachen toen Jaap en Huub liedjes gingen naast Nix z'n bed. Onschuldig, vervelend en grappig vind ik.quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, ik ben een ramptoerist van het zuiverste water. Maar het moet wel een beetje binnen het betameljke. Geen gebroken botten en zo.....dat vind ik dan weer niet kunnen. Overigens, de meeste lol heb ik gehad met Jaap's streken.
Hoe vaak hebben we nu eigenlijk al tegen dit beeld aan zitten kijkenquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:31 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Zoveel heb je niet gemist. Eindeloos gezuig van die twee snollen en toen de vlam in de pan sloeg beelden van de viila bij nacht![]()
De weekendhulp maakte al een foutje, we hadden heel kort het beeld van de fitnessquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
De weekendhulp zit achter de knoppen en is vast bang dat hij z'n baantje zal verliezen of het een grote egotripper die het allemaal voor zichzelf wil houden......In ieder geval vind ik het een amateur.
Roti is toch ook niet te vreten als je ziet hoe hygienisch het bereid wordt.. Ik hou er niet vanquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:32 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
![]()
En daarom heeft Huub zo'n hekel aan roti zeker![]()
Slappe hap. Of bang om al voor 1 februari zonder werk te zitten?quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
De weekendhulp zit achter de knoppen en is vast bang dat hij z'n baantje zal verliezen of het een grote egotripper die het allemaal voor zichzelf wil houden......In ieder geval vind ik het een amateur.
Thanks! Heb nu een aardig beeld van wat er gebeurt is!quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:31 schreef Desii het volgende:
[..]
voor de SL viel het mee... beetje duwen
ik ook.. prachtig was dat.... maar het gaat bij hun niet zo treiterend en laagquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:33 schreef Soho het volgende:
[..]
Ik met die van Huub en Eric! Toen Terror Jaap nog niet bestond en midden in de nacht stofzuigen al een hele pesterij was. Daarom heb ik ook zo zitten lachen toen Jaap en Huub liedjes gingen naast Nix z'n bed. Onschuldig, vervelend en grappig vind ik.
Tien kleine visjes gingen naar de zee
Moeder zei ik ga niet mee
Ik blijf liever in die vieze ouwe sloot
Want in de zee daar zwemmen haaien en die bijten je....
blub blub blubberdieblub
Ik vind Roti best lekker. Maar dan moet het wel door een hele dikke negerin klaar gemaakt zijnquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:34 schreef chufi het volgende:
[..]
Roti is toch ook niet te vreten als je ziet hoe hygienisch het bereid wordt.. Ik hou er niet van
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |