Oh cool je doet aan toneel! Vertel vertel!quote:Op woensdag 7 november 2007 17:42 schreef motorbloempje het volgende:
zaterdag heb ik toneeloptreden, dus pas daarna ergens kan ik. Is wel in het centrumen ben nog geschminkt
Nou ja erhm... De Griek heb ik na heel wat moeite gevonden, maar toen had ik het zo gehad dat ik geen zin meer had om naar de Italiaan of de Balkan te gaanquote:Op woensdag 7 november 2007 22:35 schreef BrokenToe het volgende:
Hoax! Een vrouw met richtinggevoel!![]()
dat bedoel ik, als ik ¤22,50 voor een maaltijd excl. drank neer moet leggen wil ik ook wel wat lekkers te eten krijgen eigenlijk... Voor ¤16,- doe ik daar een stuk minder moeilijk over... Moet nog steeds wel goed te eten zijn natuurlijk...quote:Op donderdag 8 november 2007 00:02 schreef moemoe het volgende:
[..]
Nou ja erhm... De Griek heb ik na heel wat moeite gevonden, maar toen had ik het zo gehad dat ik geen zin meer had om naar de Italiaan of de Balkan te gaan.
Ik vond Athene Palace btw een erg mooi restaurant, goede locatie, leuke bediening, mooie opmaak van de borden, schone toiletten, stokbroodje met kruidenboter van het huis etc. Alleen vond ik het eten niet bepaald een 10. Ik miste het ''grill'' smaakje bij het vlees als jullie begrijpen wat ik bedoel.
Hhaha nou ik leid je wel een keer rond in 't centrumquote:Op donderdag 8 november 2007 00:02 schreef moemoe het volgende:
[..]
Nou ja erhm... De Griek heb ik na heel wat moeite gevonden, maar toen had ik het zo gehad dat ik geen zin meer had om naar de Italiaan of de Balkan te gaan.
Ik vond Athene Palace btw een erg mooi restaurant, goede locatie, leuke bediening, mooie opmaak van de borden, schone toiletten, stokbroodje met kruidenboter van het huis etc. Alleen vond ik het eten niet bepaald een 10. Ik miste het ''grill'' smaakje bij het vlees als jullie begrijpen wat ik bedoel.
Wat was er dan met het restaurant?quote:Op donderdag 8 november 2007 10:13 schreef BrokenToe het volgende:
[..]
Hhaha nou ik leid je wel een keer rond in 't centrum
Sja, hij [ afbeelding ] werd ff helemaal niet blij van Athena PalaceMoet eeerlijk zeggen, heb er een keer gegeten (maar toen was ik al half lam) en het was ok. Voor een griek
Idd jammer, had je graag weer gezien.quote:Op donderdag 8 november 2007 20:30 schreef MissHobje het volgende:
ja ik kan niet helaas.. werk zit in de weg
jammerrrrrrrrrrr
Een heule vieze keuken.... en jij maar denken dat die krokante stukjes in de gyros... nou... gyros wasquote:Op donderdag 8 november 2007 17:24 schreef moemoe het volgende:
[..]
Wat was er dan met het restaurant?
Ik heb haar zelfs nog nooit gezien!quote:Op donderdag 8 november 2007 22:06 schreef moemoe het volgende:
[..]
Idd jammer, had je graag weer gezien.
KON JE ME DAT NIET VERTELLEN VOOR IK ERHEEN GING?!quote:Op donderdag 8 november 2007 22:09 schreef BrokenToe het volgende:
[..]
Een heule vieze keuken.... en jij maar denken dat die krokante stukjes in de gyros... nou... gyros was
Was een hele oude aflevering hoor. Ze konden gelijk de tent verbouwen daarna want er kwam geen kip meer. Nu hebben ze een open keuken, kan je meekijken waar ez de pulken latenquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:00 schreef moemoe het volgende:
[..]
KON JE ME DAT NIET VERTELLEN VOOR IK ERHEEN GING?!
HMPFRHquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:10 schreef BrokenToe het volgende:
[..]
Was een hele oude aflevering hoor. Ze konden gelijk de tent verbouwen daarna want er kwam geen kip meer. Nu hebben ze een open keuken, kan je meekijken waar ez de pulken laten
Ben je al bij Vapiano geweest? Ook niet duur maar veel lekkerderderquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:31 schreef moemoe het volgende:
[..]
HMPFRH.
Ik stem voor Le Connaisseur, dichtbij, goedkoop en de vorige keer is het ook bevallen.
Daar moet je zelf je eten halen, lekker zooitje met een groepquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:37 schreef BrokenToe het volgende:
[..]
Ben je al bij Vapiano geweest? Ook niet duur maar veel lekkerderder
LOL als dat al niet wordtquote:Op vrijdag 9 november 2007 11:07 schreef moemoe het volgende:
[..]
Daar moet je zelf je eten halen, lekker zooitje met een groep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |