brr wannabe ff sites...quote:Op woensdag 14 november 2007 18:59 schreef JortK het volgende:
[..]
Gewoon je pagina niet weergeven als de useragent IE is
Is dat Rasmussen?quote:Op woensdag 14 november 2007 19:03 schreef JortK het volgende:
[ afbeelding ]
Die opdruk die op zn shirt staat past mooi bij m
Of hij provoceert het (weer) gewoonquote:Op woensdag 14 november 2007 19:53 schreef phluphy het volgende:
Zou hij zelf niet weten wat het betekent?!![]()
Dat gaat de klant leuk vinden.quote:Op woensdag 14 november 2007 18:59 schreef JortK het volgende:
[..]
Gewoon je pagina niet weergeven als de useragent IE is
En aangezien de klant vaak alleen IE gebruikt en niet eens weet wat een browser is en dat er daar meerderen van zijn ....quote:
quote:Op donderdag 15 november 2007 08:19 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
En aangezien de klant vaak alleen IE gebruikt en niet eens weet wat een browser is en dat er daar meerderen van zijn ....![]()
Moge trouwens!
1 2 3 | (16 kilometer) per (20.5 minutes) = 46.8292683 kilometers per hours |
Respectquote:Op donderdag 15 november 2007 09:21 schreef Geqxon het volgende:
[..]
De klant is zelfs een IE6 bikkel.
Uiteraard, maar respect dat hij met zon stuk bagger durft te draaienquote:
Ignorance isn't always bliss.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:33 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Uiteraard, maar respect dat hij met zon stuk bagger durft te draaien [afbeelding]. Ik zou het niet doen tenminste [afbeelding] .
Ik ken er ook genoeg hoor die het nog draaienquote:Op donderdag 15 november 2007 11:33 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Uiteraard, maar respect dat hij met zon stuk bagger durft te draaien. Ik zou het niet doen tenminste
.
Dan heb je je tuin lang niet bijgehoudenquote:Op donderdag 15 november 2007 12:59 schreef phluphy het volgende:
Guilty!Ik ben te lui om te veranderen en heb ook niet het idee dat het beter zou kunnen. Da's wel raar eigenlijk!
Verdorie, mijn tennisles van vanmiddag is weer eens afgezegd.![]()
Nu vind ik dat ik als alternatief moet gaan bladharken. Ik denk dat ik wel 15 kruiwagens kan vullen!![]()
Of gewoon een grotequote:Op donderdag 15 november 2007 13:26 schreef JortK het volgende:
[..]
Dan heb je je tuin lang niet bijgehouden
Bladeren zijn niet zwaar, en het is dan ook meer lucht dan wat anders...quote:Op donderdag 15 november 2007 12:59 schreef phluphy het volgende:
Guilty! [afbeelding] Ik ben te lui om te veranderen en heb ook niet het idee dat het beter zou kunnen. Da's wel raar eigenlijk!
Verdorie, mijn tennisles van vanmiddag is weer eens afgezegd. [afbeelding]
Nu vind ik dat ik als alternatief moet gaan bladharken. Ik denk dat ik wel 15 kruiwagens kan vullen! [afbeelding]
Nou, of dat dan ook echt een vooruitgang is...quote:Op donderdag 15 november 2007 13:41 schreef FredvZ het volgende:
Vanmiddag maar eens de woningbouw gebeld en ze komen zoweer eindelijk eens een ruitje vervangen.
door een houten plank wel te verstaan [afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |