Heb je wel al alle cash terug?quote:Op dinsdag 27 november 2007 17:27 schreef Syytön het volgende:
Ik heb een mailtje gehad van A&F dat ze dat probleem met certioficaten hebben verholpen, dus dat zou niet meer moeten voorkomen. Anders was ie wel eerder ook teruggestuurd.
Helaas nog geen reactie van hoofdkantoor.
Ik heb wel mijn geld teruggekregen... maar er was wel een klein verschil van 5 euro ivm weet ik veel, de wisselkoers en transactie kosten ofzo. Ben ik dus niet zo blij mee. Vooral niet omdat dit niet door mijn toedoen is.quote:Op dinsdag 27 november 2007 17:36 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Heb je wel al alle cash terug?
zodat er weer besteld kan worden ofzo iig...
goed nieuws, die naheffing moet je maar gewoon op rekenen, kan het alleen maar meevallen. Hoeveel was het bedrag aan kleren en de naheffing?quote:Op donderdag 29 november 2007 10:05 schreef Robertje het volgende:
Het pakje is er..... met naheffing
Woon je toevallig in (de buurt van) Utrecht?quote:Op donderdag 29 november 2007 11:46 schreef men_in_red het volgende:
[..]
goed nieuws, die naheffing moet je maar gewoon op rekenen, kan het alleen maar meevallen. Hoeveel was het bedrag aan kleren en de naheffing?
Ik ga denk ik morgen ook maar eens een bestelling plaatsen.
Over een bestelling van 1600 euro?quote:Op donderdag 29 november 2007 12:24 schreef Robertje het volgende:
Ik moest 76.30 betalen aan naheffing. Dit is de 2e keer dat ik het krijg. Het is altijd een gokje. Pakje ga ik vanmiddag halen bij het postkantoor.
Nee...het wordt verstuurd in 5 dozen. Nummer 2 en 3 staan bij de douane.quote:Op donderdag 29 november 2007 12:42 schreef Syytön het volgende:
[..]
Over een bestelling van 1600 euro?
nee een stukje noordelijkerquote:Op donderdag 29 november 2007 12:34 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Woon je toevallig in (de buurt van) Utrecht?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |