Je mag wel miepen, maar het is een 'pink ribbon' armbandje dat niet af kan, die moet slijten...quote:Op maandag 19 november 2007 13:09 schreef Lishe het volgende:
Mooi DeLiedje!
En Faja, mooie foto's... Net als BE! Prachtig hoor!
Mag ik ook even miepen? Ik vind het altijd een beetje jammer als mensen hun sieraden zo aanhouden bij van die mooie, serene (?) foto's. Dat stoort me altijd zo, maar dat is vast niet als je er zelf opstaat. Ofzo.
Maneki! Jij gaat ook al zo hard! (En dat behang... mooooi!)
Ik draag sieraden die iets voor mij betekenen zoals mijn trouwring (ik heb hem al weken niet om maar voor de foto dus wel), de ring met de naam van mijn dochter, de ketting die ik droeg bij ons trouwen. Die dingen betekenen net zo veel als de foto's van mijn dikke buik.quote:Op maandag 19 november 2007 13:09 schreef Lishe het volgende:
En Faja, mooie foto's... Net als BE! Prachtig hoor!
Mag ik ook even miepen? Ik vind het altijd een beetje jammer als mensen hun sieraden zo aanhouden bij van die mooie, serene (?) foto's. Dat stoort me altijd zo, maar dat is vast niet als je er zelf opstaat. Ofzo.
Oh ik verontschuldig me niet hoor, ik vind het normaal ook mooier zonder (als ik het zelf niet zou zijn of niks met een betekenis zou hebben) maar voor mij heeft het dus een meerwaarde.quote:Op maandag 19 november 2007 15:57 schreef Lishe het volgende:
Dan begrijp ik het Faja. (Niet dat iemand zich daarvoor hoeft te verontschuldigen, maar zo vind ik het.)
Ik zie alleen sieraden, vandaar. Snap dat het voor jou dus juist extra betekenis geeft.
Prachtigquote:Op maandag 19 november 2007 09:35 schreef Faja-Lobi het volgende:
Nou ik heb de verkleinde versies binnen zodat ik een keuze kan maken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hiervandaan: http://www.shirtje.com/quote:Op maandag 19 november 2007 19:24 schreef Tuc het volgende:
Mooi!
En wat een leuk shirt!
Waar heb je die vandaan als ik vragen mag ?
Idd, Saskia liep er de hele tijd tussendoor te springenquote:Op dinsdag 20 november 2007 07:31 schreef Faja-Lobi het volgende:
ET, die hand in beeld onderin is die van je dochter??
En ook al weer over de helft zeg.
quote:Op zondag 25 november 2007 20:51 schreef Noli. het volgende:
Wat een mooie buiken allemaal.
Webkim had je een navelpiercing?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |