Inderdaad zeg, wat een verschil. Mooi!quote:Op zondag 9 december 2007 21:14 schreef DeLiedje het volgende:
En een beetje kleiner, omdat ik het zelf zo'n mooi contrast vind: 41 weken en 12 weken naast elkaar
...
Zo'n mooi huisje voor ons Punk gegroeid in al die weken!
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 10 december 2007 07:14 schreef Webkim het volgende:
[..]
Inderdaad zeg, wat een verschil. Mooi!
En erg mooi ook zo met je bolle buik voor diebloemstengel op je punkiemuur.
quote:Op maandag 10 december 2007 09:55 schreef Ticootje het volgende:Ik vergeet het steeds...
Ik moet het maar eens vragen aan lief...
Webkim, heb jij die bh bij de prenatal gekocht?? Daar zag ik ze hangen. Ze lijken mij wel heel lekker zitten!
Ja, ik vond de prijs ook wel meevallen... Ik denk dat ik dit weekend er ook maar 1 aanschaf.. (als ze maat bijzettent hebben)quote:Op maandag 10 december 2007 11:19 schreef Webkim het volgende:
[..]
![]()
't Is vast een voedings bh in de hoop dat ik iig qua omvang niet veel meer toeneem nu.![]()
19.95 was -ie.
Morgen of overmorgen!quote:Op maandag 10 december 2007 12:11 schreef DaviniaHR het volgende:
Ej, Webkim je hebt nu wel de mooiste-buik award, nu willen we uiteraard wel een nieuwe buik zien!!!![]()
quote:Op woensdag 12 december 2007 09:20 schreef Fruppel het volgende:
Ticootje wanneer komt jou buik weer eens langs!
Mooie babybuik hoor Wenny!
Jaaaa Eveliene! Buiken buiken!!
Mensen draaien ook echt hun hoofd om op straat als ik langs kom.quote:Op donderdag 13 december 2007 10:32 schreef Fuente het volgende:
Hallelujah![]()
Wow BE, wat een megabuik! Wat mooi
Ik vind um geweldig! Wauw! Maar kan me indenken dat het wel zwaar wordt nu, ik hoop dat je kleintje snel naar buiten komtquote:Op donderdag 13 december 2007 10:35 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mensen draaien ook echt hun hoofd om op straat als ik langs kom.![]()
![]()
Maar ja... ik kan hem ook niet echt kleiner maken!
Gewoon die foto nog een keer plaatsen in 2008quote:Op donderdag 13 december 2007 16:32 schreef LadyS het volgende:
Als je nou zorgt dat je 2008 haalt met je buik (nou ja, buik mét baby dan) dan stem ik op je bij de award van 2008!!!
Wow zeg! prachtig! En wat groot
Ik vond ook dat ik idd aardig in de buurt kwam bij een BabyS buik idd.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:32 schreef LadyS het volgende:
Als je nou zorgt dat je 2008 haalt met je buik (nou ja, buik mét baby dan) dan stem ik op je bij de award van 2008!!!
Wow zeg! prachtig! En wat groot
die van jou wint het hoorquote:Op donderdag 13 december 2007 16:54 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik vond ook dat ik idd aardig in de buurt kwam bij een BabyS buik idd.Of win jij nog steeds?
Met je buiken van toen he!Niet van nu!
quote:Op donderdag 13 december 2007 10:42 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, kan wel. Iig in vergelijking met die vorige foto, maar ik heb zelf eigenlijk juist het idee dat hij vannacht weer ietsje omhoog gekomen is. Het voelt voller boven in mijn buik zeg maar.
Het zou me bijna niet verbazen als ze me morgen vertellen dat hij weer met zijn koppie uit mijn bekken is, maar ik denk dat alleen eigenwijze Arwennekes dan doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |