Mooi was dat he!quote:Op maandag 5 november 2007 15:27 schreef Ordinair het volgende:
[..]
In de spits stond dat Jan-Arie 'liefkozend' Jari genoemd wordt.
Ik heb iets gemist, denk ik. Stierenshit?quote:Op maandag 5 november 2007 15:55 schreef Jasza het volgende:
Luque zei dat hij die Stierenshit bij Newcastle nooit deed omdat ie daar niet gelukkig was maar dat hij bij Ajax weer helemaal gelukkig is
We hebben inderdaad de laatste jaren wel wat Spanjaarden gehad ja. Juanfran was cool met zijn op-de-lat-zitten, Gabri is een bikkel, Luque doet het leuk naar het publiek en oogt sympathiek en Urzaiz hoef ik niet te beschrijvenquote:Op maandag 5 november 2007 15:58 schreef Wooldoor het volgende:
Wel grappig dat zo´n beetje elke spanjaard bij Ajax een cultheld wordt
quote:Op maandag 5 november 2007 15:55 schreef Jasza het volgende:
Luque zei dat hij die Stierenshit bij Newcastle nooit deed omdat ie daar niet gelukkig was maar dat hij bij Ajax weer helemaal gelukkig is
Dat juichen na die goalquote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik heb iets gemist, denk ik. Stierenshit?![]()
quote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef kleinzusje het volgende:
[ afbeelding ]
ff een oudje, omdat die zo lief is![]()
En vergeet prozac-boy Roger niet!quote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef RayMania het volgende:
[..]
We hebben inderdaad de laatste jaren wel wat Spanjaarden gehad ja. Juanfran was cool met zijn op-de-lat-zitten, Gabri is een bikkel, Luque doet het leuk naar het publiek en oogt sympathiek en Urzaiz hoef ik niet te beschrijven.
Hmm, niet gezien. Hoorde ook pas thuis dat die spelers van Roda bijna liepen te vechtenquote:
quote:Op maandag 5 november 2007 16:07 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Hmm, niet gezien. Hoorde ook pas thuis dat die spelers van Roda bijna liepen te vechten
Als Luque scoort deed hij altijd een matador na.quote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik heb iets gemist, denk ik. Stierenshit?![]()
quote:Op maandag 5 november 2007 16:09 schreef RayMania het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hij is fijn, een soort Heitinga vs Lobont.
Was toen ie die sliding maakte toch? toen stond heel Zuid 2 zowat te klappen en te schreeuwen jaquote:Op maandag 5 november 2007 16:14 schreef Roeni3 het volgende:
Mooi ook hoe Luque gisteren werd toegejuicht in de tweede helft, toen hij een corner nam. Voor hij de corner nam, keek hij even om en klapte als bedankje naar ons. Mooi moment, en het laat ook zien hoe goed hij zich voelt.
Waar jij het over hebt was geloof ik nog daarna. Toen een paar spelers, waaronder Luque inderdaad, lekker veel druk zetten bij de rechter cornervlag van Roda. Dat was ook een mooi moment inderdaad, goede werklust en strijd.quote:Op maandag 5 november 2007 16:17 schreef Jasza het volgende:
[..]
Was toen ie die sliding maakte toch? toen stond heel Zuid 2 zowat te klappen en te schreeuwen ja![]()
In het interview na de wedstrijd gaf Luque ook aan blij te zijn met de steun van het publiek, en dat de interactie met het publiek hem goed bevalt.quote:Op maandag 5 november 2007 16:14 schreef Roeni3 het volgende:
Mooi ook hoe Luque gisteren werd toegejuicht in de tweede helft, o.a. toen hij een corner nam. Voor hij de corner nam, keek hij even om en klapte als bedankje naar ons. Mooi moment, en het laat ook zien hoe goed hij zich voelt.
Nee, hehe. Maar heb het net gezien hoor.quote:
http://nl.youtube.com/watch?v=9TpuRb0RCa8 op het laatstquote:Op maandag 5 november 2007 16:00 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik heb iets gemist, denk ik. Stierenshit?![]()
Is dat interview nog ergens terug te zien?quote:Op maandag 5 november 2007 16:22 schreef JanVanHalst het volgende:
[..]
In het interview na de wedstrijd gaf Luque ook aan blij te zijn met de steun van het publiek, en dat de interactie met het publiek hem goed bevalt.
Staat niet op de site van RTL, dus ik denk het niet.quote:Op maandag 5 november 2007 16:37 schreef sjimz het volgende:
Is dat interview nog ergens terug te zien?
Doe eens Liefquote:Op maandag 5 november 2007 17:14 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
En kap eens even met die grote gif's hey.![]()
Dat hij maar lekker op de bank begint, mag toch hopen dat Koster Vertonghen nu voorkeur geeft, hij heeft laten zien dat hij beter op linksback speelt dan furby.quote:Op maandag 5 november 2007 16:16 schreef patrickt37 het volgende:
Emanuelson lijkt Klassieker te halen
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op maandag, 5 november om 15:53
Urby Emanuelson hoopt er zondag bij te kunnen zijn, als Ajax in De Kuip aantreedt tegen aartsrivaal Feyenoord. De linkerverdediger trainde maandag buiten en kende geen terugslag in zijn knie.
De Oranje-international moest vorige maand tijdens het uitduel met FC Utrecht na dertig minuten worden vervangen door Jan Vertonghen. “Ik heb genoeg dingen kunnen doen, het ziet er wat mij betreft goed uit’’, vertelt Emanuelson op de clubsite. “De fitte spelers zijn dinsdag een dagje vrij. Dan is het aan mij om verder aan mijn herstel te werken.”
“Woensdag of donderdag hoop ik met de groep mee te kunnen trainen. Als dat lukt, kan ik er zondag hopelijk ook bij zijn tegen Feyenoord”, aldus Emanuelson. Ajax en Feyenoorden delen met 24 punten de koppositie in de Eredivisie. PSV is derde met één punt minder.
Het komt denk ik mede door dat Urby geblesseerd is dat Ajax nu beter speelt. Want hij is al weken onze zwakste schakel.quote:Op maandag 5 november 2007 17:18 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Dat hij maar lekker op de bank begint, mag toch hopen dat Koster Vertonghen nu voorkeur geeft, hij heeft laten zien dat hij beter op linksback speelt dan furby.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |