Dan vraag ik me af waarom iemand zo'n shirt überhaupt heeft.quote:Op donderdag 8 november 2007 13:57 schreef Irritatie100 het volgende:
[ afbeelding ]
ff van de FMB afgehaald
je bent nu boos op mensen zoals jij zelfquote:Op donderdag 8 november 2007 16:25 schreef .Pas het volgende:
Nu Feyenoord weer populair is, kun je moeilijk aan kaarten geraken als je geen seizoenskaart hebt.
Planet Voetbal:quote:Op donderdag 8 november 2007 16:25 schreef .Pas het volgende:
Iemand een idee waar je in limburg (Sittard, Roermond of Maastricht) de wedstrijd live kan zien?
Nu Feyenoord weer populair is, kun je moeilijk aan kaarten geraken als je geen seizoenskaart hebt.
quote:Op donderdag 8 november 2007 16:32 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
je bent nu boos op mensen zoals jij zelf
quote:Door zijn terugkeer verdwijnt André Bahia of Serginho Greene vermoedelijk weer uit de basisformatie.
OMGquote:Op donderdag 8 november 2007 18:33 schreef ursel het volgende:
Hofland kan spelen tegen AjaxWat daarnaast dan wel weer erg jammer is.. :
[..]
Waarom niet Lucius ala Hans Kazan uit de basis laten verdwijnen..
![]()
Hou toch op man.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:39 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
OMGBert is toch niet zo debiel om Lucius er ten koste van Greene of Bahia in te laten?
Mocht het dan fout gaan achterin dan valt v. Marwijk eventuele tegendoelpunten zeker te verwijten.
Sorry hoor, maar Greene, wat voor bijlmerklant het ook maar is, heeft toch wel ietsje meer kwaliteit dan Luciusquote:Op donderdag 8 november 2007 18:44 schreef Happel het volgende:
[..]
Hou toch op man.
Lucius is een debiel en Greene net zo goed. Maakt echt geen flikker uit welke van de twee je opstelt...
Ik zie het, ja.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:46 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar Greene, wat voor bijlmerklant het ook maar is, heeft toch wel ietsje meer kwaliteit dan Lucius
Lucius is geen debiel, maar een prima vent. Kan alleen niet voetballen.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:44 schreef Happel het volgende:
[..]
Hou toch op man.
Lucius is een debiel
Al was Greene de beste verdediger van Europa geweest, jij mag hem sowieso al niet dus jij ziet elke willekeurige josti nog liever in de basis. Greene is ook geen topper, maar toch wel een klasse beter dan Theo.quote:en Greene net zo goed. Maakt echt geen flikker uit welke van de twee je opstelt...
Misschien moet je wat meer naar de wedstrijd kijken en minder naar je bier.quote:
Nog al een verschil Maastricht of Roermond, vanuit waar moet je komen? In Weert wordt in vrijwel iedere voetbalkantine deze wedstrijd uitgezonden zondag...quote:Op donderdag 8 november 2007 16:25 schreef .Pas het volgende:
Iemand een idee waar je in limburg (Sittard, Roermond of Maastricht) de wedstrijd live kan zien?
Nu Feyenoord weer populair is, kun je moeilijk aan kaarten geraken als je geen seizoenskaart hebt.
Los in de aRENaquote:Alvast vooruitkijkend naar het duel Jong ajax - Jong Feyenoord, dat in de strijd om de kwartfinale om de KNVB beker op 3 december 2007 in de arena gespeeld gaat worden, heeft een vaste bezoeker van ons FR-Forum een mail gestuurd naar de organiserende club. De inhoud van de reactie spreekt voor zich:
Geachte,
Naar aanleiding van uw mail informeer ik u graag over het volgende.
Allereerst wil ik u danken voor het meedenken. Wij stellen het zeer op prijs dat u bij ons aangeeft hoe u de vorige wedstrijd heeft beleefd en wij willen u verzekeren dat deze Klassieker van de beloften onze volledige aandacht heeft.
Zoals u zelf in uw mail aangeeft bent u als Feyenoord supporter van harte welkom bij ons om deze wedstrijd bij te wonen. Wij, wedstrijdorganisatie en veiligheid, zijn op dit moment aan het kijken op welke wijze wij deze wedstrijd het best kunnen organiseren. Een aantal zaken speelt daarbij een rol. Zo willen we o.a. even afwachten hoe de Klassieker aankomend weekend verloopt.
Mochten wij besluiten om de wedstrijd in de amsterdam arena te spelen dan zullen wij aan Feyenoord laten weten vanaf welke tribunes de Feyenoord supporters de wedstrijd kunnen volgen.
Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
afc ajax
S. A.
Manager Wedstrijdorganisatie & Supporterszaken
Fr-Fans.nl: Wanneer wij meer informatie hebben over dit duel, zullen wij u uiteraard de hoogte brengen.
Ik drink geen bier in de Kuip, alleen koffie.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:47 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Misschien moet je wat meer naar de wedstrijd kijken en minder naar je bier.
Wordt ook erg moeilijk om bier te drinken in de Kuip, want die lauwe paardezeik van 2,5% da's nu niet echt bier te noemen!quote:Op donderdag 8 november 2007 19:33 schreef Happel het volgende:
Ik drink geen bier in de Kuip, alleen koffie.
Komt nog eens bij dat zo'n kutbekertje bijna 10 gulden kost... amstelquote:Op donderdag 8 november 2007 19:36 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Wordt ook erg moeilijk om bier te drinken in de Kuip, want die lauwe paardezeik van 2,5% da's nu niet echt bier te noemen!
oh nee...quote:Jan Smit afwezig tijdens "Feyenoord in Ahoy"
Zanger Jan Smit moet een operatie ondergaan aan zijn stembanden. Dit bleek woensdag in een controle door de twee behandelende KNO- specialisten in een Rotterdams ziekenhuis, meldde een woordvoerder van de zanger donderdag.
Door de ingreep zal de periode van gedwongen stilte van Smit, die eerder werd ingelast, volgens de doktoren voorlopig nog een half jaar gaan duren.
Voor Jan Smit, die momenteel goed scoort met zijn single "Dan Volg Je Haar Benen", heeft de periode van stilte grote consequenties. Naast de reeds geplande losse optredens moet de in januari van start gaande Jan Smit Komt Naar Je Toe Tour worden verschoven.
Op 19 januari 2008 stond voor Jan Smit ook het "Feyenoord in Ahoy" optreden gepland. Dit optreden zal Jan Smit dus ook aan zijn neus voorbij moeten laten gaan. Of Feyenoord op zoek gaat naar een vervangende artiest is op dit moment nog niet bekend.
ik denk eerder met de combi naar Jong-Feyenoordquote:
Gerry and the Pacemakers komen man, You'll neeeeeeeeeveeeeeeeeer walk allloooooonequote:Op vrijdag 9 november 2007 11:54 schreef TerroRobbie het volgende:
Feyenoord in Ahoy, dat daar uberhaupt mensen op af komen
De petten en sjalen.quote:Op vrijdag 9 november 2007 11:54 schreef TerroRobbie het volgende:
Feyenoord in Ahoy, dat daar uberhaupt mensen op af komen
www.voetbalprimeur.nlquote:Feyenoord wil Sahin behouden
Nuri Sahin heeft zich bij Feyenoord ontwikkeld tot een sleutelspeler. De Rotterdammers willen de Turkse middenvelder dan ook graag langer voor de club behouden, weet Sportweek.
Momenteel komt Sahin op huurbasis uit voor Feyenoord. Borussia Dortmund, waar de jongeling onder contract staat, heeft laten weten dat Sahin niet te koop is.
Een langere verhuurperiode is ook een optie, ware het niet dat het contract van Sahin in Dortmund in 2009 afloopt. Hierdoor bestaat de mogelijkheid dat de spelers na een nieuwe uitleenbeurt gratis de deur uitwandelt.
Inderdaad. Vanuit limburg lukt het wel om veel wedstrijden te gaan, maar alles is een beetje gekken werk.quote:Op donderdag 8 november 2007 16:34 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
![]()
Hij kan er natuurlijk voor gekozen hebben om heel veel te gaan maar geen scc aan te schaffen...
ik bedoel dus dat ie ook al een tijd kan komen zonder scc
Hmmmmmmmmm... Dat weet ik zonet nog niet, Je moet niet alle praatjes in de media geloven. Dortmund weet net zo goed als Feyenoord dat als Sahin niet bijtekent in Dortmund, hij een seizoen later voor niets de deur uit wandelt. Het zou dus best kunnen zijn, dat Dortmund uiteindelijk over stag gaat...quote:
Waarom stel je die Buijs en Lucius dan op????? Zijn in anderhalf jaar nog geen ENKELE WEDSTRIJD redelijk geweest, laat staan top! Bij Greene en Lee heb je tenminste nog een beetje hoop dat ze een keer goed spelen.quote:Bert: 'Feyenoord moet zondag in alles top zijn'
Hmm is geen spam.. het gaat hier toch over de klassieker.. dat betekend dat mensen die geinteresseerd zijn in de Klassieker Feyenoord - Ajax hier kijken, en ik wilde alleen maar laten zien dat de wedstrijd gratis te bekijken is!quote:Op vrijdag 9 november 2007 20:42 schreef Ekie het volgende:
- Spam -
Furby staat toch hoger in rangorde (quote:Op vrijdag 9 november 2007 13:04 schreef ursel het volgende:
De Cler bij Oranje, Boulahrouz nietHij is eindelijk wakker geworden..
Zul je straks zien dat die een hele 2e helft mag warmlopen voor niets..
Hebben we al een eigen toic over hier:quote:Op vrijdag 9 november 2007 21:07 schreef Ekie het volgende:
[..]
Hmm is geen spam.. het gaat hier toch over de klassieker.. dat betekend dat mensen die geinteresseerd zijn in de Klassieker Feyenoord - Ajax hier kijken, en ik wilde alleen maar laten zien dat de wedstrijd gratis te bekijken is!
Ziek.quote:Op zaterdag 10 november 2007 00:36 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
http://www.feyenoordvideo.com/view/161/leo-de-kk-jood/![]()
![]()
quote:Lee lijkt te mogen beginnen in topper
Het ziet er naar uit dat Bert van Marwijk zondag tegen Ajax voor het eerst een plek in de basis inruimt voor Lee Chun-Soo. De Feyenoord-trainer gaf de Zuid-Koreaanse aanwinst op de vrijdagtraining het rode 'basishesje'.
De Limburgse oefenmeester heeft zijn buitenspeler rustig gebracht. Nadat Lee eind september werd gepresenteerd in Rotterdam, maakte hij zijn eerste speelminuten pas op 20 oktober. Thuis tegen Excelsior zorgde de Koreaan meteen voor veel dreiging. In de voorbije weken kwam Lee steeds meer aan spelen toe. Tegen FC Twente, FC Groningen (beker) en De Graafschap pikte hij zijn minuutjes mee.
"Lee komt steeds iets verder", sprak Van Marwijk gisteren. "Hij maakt op de training een hele fitte indruk en begint het steeds beter te begrijpen."
Met Chun-Soo Lee heeft Van Marwijk weer wat extra opties. Feyenoord moet het al het gehele seizoen stellen zonder echte buitenspelers. In de eerste seizoenswedstrijd raakte flankspeler Andwelé Slory geblesseerd. De van Excelsior overgekomen aanvaller is niet op tijd fit voor de topper tegen Ajax, zo bleek tijdens de helft die hij meespeelde met Jong Feyenoord. "Je ziet dat het Slory nog ontbreekt aan ritme", aldus Van Marwijk, die vandaag zijn selectie bekend maakt. "Dat is ook logisch. Het belangrijkste is dat hij fit is en fit blijft."
Van Marwijk was op 11 april 2004 voor het laatst aanwezig als trainer bij een Klassieker. Destijds werd het in de eigen Kuip 1-1 tegen Ajax, door doelpunten van Zlatan Ibrahimovic en Dirk Kuyt. Volgens de oefenmeester is de wedstrijd tussen Borussia Dortmund en Schalke '04 nog wat heftiger.
"Mischien waren die wedstrijden zelfs nog wel extremer. Er stonden meer mensen bij de training met spandoeken en er was nog meer aandacht van kranten. Verder kun je het wel vergelijken met Feyenoord-Ajax. Dat zijn altijd speciale wedstrijden. Dat we nu gedeeld eerste staan, geeft het nog iets extra’s. Leuk, maar het is een wedstrijd waarin je maar drie punten kunt halen, zo moet je dat soms ook relativeren. We gaan voor de winst. Maar als we van Ajax verliezen en we winnen de rest, dan zijn we kampioen", aldus Van Marwijk in het AD.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |