abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_54350024
Ik ben pas teruggekomen uit Amerika, waar we een aantal mooie fotos gemaakt hebben.
We hebben besloten om een fotoboek ervan te maken via internet en deze af te laten drukken bij Kruidvat.
Ik ben vanavond met de software van kruidvat aan de slag gegaan..maar nu heb ik een aantal vragen:
1: Ik zie bij sommige foto's die ik handmatig heb vergroot maar waarvan de resolutie van de foto al erg hoog was de schermkwaliteit best laag is (foto niet helemaal scherp) nu is mijn vraag of dit alleen zo is bij het voorbeeld of dat het ook definitief zo word afgedrukt?

2: Ze vermelden erbij dat ze de voorkant van het fotoboek op een "harde kaft" afdrukken, wat bedoelen ze hier precies mee? Dat ze het afdrukken op een dikker a4 papier of een kartonnen dikke boeken kaft?

Heeft iemand verder nog ervaring met het afdrukken van een fotoboek via het kruidvat??
En dat kan zomaar.....?
  zondag 4 november 2007 @ 07:57:58 #2
102856 michiel5
Loves Miranda
pi_54350631
Met het kruitvat geen ervaring. Ander probeer je het bij de Hema zijn wel okay.
The sky has changed.... Can you smell the sun?!
  zondag 4 november 2007 @ 08:04:02 #3
181376 Baird
Eat shit 'n die!
pi_54350638
Hey Sjeng!

Zou inderdaad ook voor de Hema gaan
Only the strongest will survive...
  zondag 4 november 2007 @ 08:42:33 #4
169780 Marijkezwolle
Queen multiquote
pi_54350749
Met de Kruidvat heb ook ik geen ervaring, met de Hema wel. Familie van mijn broer is naar China geweest en hadden van die foto's bij de Hema een digitaal album laten maken en dat was dus echt super mooi! Ik zou bijna zeggen, neem de Hema, dan weet je zeker dat je mooie foto's ook echt mooi uitkomen

Off topic: en hoe was jullie trip eigenlijk, hebben jullie rond getrokken of zijn jullie op een plek gebleven?
Come on now, you knew you were lost
But you carried on anyway
Oh come on now, you knew you had no time
But you let the day drift away
  zondag 4 november 2007 @ 08:55:41 #5
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_54350807
stuur ze dan naar een echt vaklab ofzo.. en bekijk het verschil..

als je de afdrukken van de hema goed vind
Huilen dan.
  zondag 4 november 2007 @ 08:56:40 #6
80068 gfree
Rettekkettet, naar Beter Bed!
pi_54350815
foto.com, prima kwaliteit en goedkoop
Saubere Schuhe gefallen jedem!
pi_54350883
Of je gaat direct naar het bedrijf waar kruitvat en hema het uitbesteden www.albumprinter.com
Heb daar zelf 2 albums laten maken, een hard en een soft kaft, en ziet er echt heel erg goed verzorgt uit.

Hard kaft was daar overigens vergelijkbaar met een ingebonden boek, dus niet wat dikker papier, dat is dus juist een soft kaft
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
  Moderator zondag 4 november 2007 @ 10:23:23 #8
45833 crew  Fogel
pi_54351303
Ik heb een fotoboek besteld bij de kruidvat en was teleurgesteld over de kwaliteit. Ik had minimaal fotopapier verwacht ipv dik glanzend papier met een foto'kwaliteit' die ik ook met de kleurenlaserprinter op het werk kan maken. Enige grote voordeel is dat ik het voor die prijs niet zelf had kunnen doen incl inbinden.

edit: dit was twee jaar geleden ongeveer, misschien is het in de tussentijd beter geworden.

[ Bericht 14% gewijzigd door Fogel op 04-11-2007 11:27:36 ]
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_54351473
Bij albumprinter.com was het papier juist van een zeer goede kwaliteit met zeer goed drukwerk.
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
pi_54351605
In de nieuwe zoom staat een soort testje van verschillende album-druk-toko's. Is niet echt een test, omdat er geen waardeoordeel wordt gegeven, maar geeft wel een indruk wat je kan verwachten.
Hema komt inderdaad aardig uit de verf daar. Net zoals trouwens fotoalbum.nl en Albert Heijn, die allebei bij CeWe laten drukken, en dus een aardig vaklab achter zich hebben staan.
pi_54371595
De "gewone" foto's die we bij de hema ooit een paar keer af hebben laten drukken (van rolletje) waren allemaal voorzien van mooie blauwwaas (3 verschillende camera's, 3 pogingen, alle verneukt).

Sindsdien loop ik wbt. foto's in een grote boog om hema heen.
pi_54372629
ja ik heb met het afdrukken van gewone fotos nooit problemen gehad bij zowel kruidat niet als hema niet.
Maar nu vind ik dit met een fotoboek anders, het is toch redelijk prijzig vind ik zelf, en ik zou het jammer vinden als de kwalitiet slecht zou zijn.
Ik weet nog niet zeker wat ik ga doen, misschien laat ik het door een vriend die op een drukkerij werkt afrdrukken (wel wat duurder) maar dan weet ik wel zeker tot het goed uit de verf komt.

Thanks voor jullie tips btw...

@Marijkezwolle: we hebben een roadtrip gemaakt van Los angeles-Santa Maria-Santa Cruz-San Francisco-Yosemite NP-Bishop-Death Valley-Las Vegas-Joshua tree NP-San Diego-Los Angeles
En dat kan zomaar.....?
pi_67393489
ik laat mijn albums altijd maken bij www.spam.nl , goeie kwaliteit

[ Bericht 4% gewijzigd door Isdatzo op 25-03-2009 15:46:28 ]
pi_67394297
quote:
Op zondag 4 november 2007 08:55 schreef Isdatzo het volgende:
stuur ze dan naar een echt vaklab ofzo.. en bekijk het verschil..

als je de afdrukken van de hema goed vind
Denigrerende wannabe-professional opmerkingen zijn zoooo eergisteren

Het vaklab is er vooral voor snobs en voor het nog enigszins aanvaardbaar opkrikken van onderbelichte analoge rolletjes (pushen).

Voor al het andere werk is de Hema uitstekend. Kruidvat weet ik niet, maar ik heb geen reden om aan te nemen dat dat slecht zou zijn.
Mijn DeviantART gallery
,
Best volwassen voor mijn geestelijke leeftijd
  woensdag 25 maart 2009 @ 15:17:17 #15
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_67394381
quote:
Op woensdag 25 maart 2009 14:54 schreef herrkaktus het volgende:
ik laat mijn albums altijd maken bij [spam] , goeie kwaliteit
Was het nou nodig een topic van anderhalf jaar geleden te kicken?

[ Bericht 4% gewijzigd door Isdatzo op 25-03-2009 15:46:56 (:6) ]
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')