maar oh zo lekker!quote:Op zondag 16 december 2007 00:53 schreef LasTeR het volgende:
Wat een iel meiske is het toch.
Alain clark - This ain't gonna work (als ik het goed schrijf)quote:Op zondag 16 december 2007 10:27 schreef Woelli het volgende:
wat zong ze ook alweer?
quote:Op zondag 16 december 2007 12:33 schreef Stefkeeh het volgende:
[..]
Alain clark - This ain't gonna work (als ik het goed schrijf)
zo kijken ze allemaal.quote:Op zondag 16 december 2007 12:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vond het niks. Nog steeds die schijtkop tijdens het zingen, en het klinkt veel te vlak allemaal.
Maar bij Tiffany valt het meer op lijkt het. En zeker omdat haar stemgeluid niks voorstelt, is het niet nodig om daar zo moeilijk bij te kijken.quote:
haar stemgeluid stelt niks voor?quote:Op zondag 16 december 2007 13:00 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Maar bij Tiffany valt het meer op lijkt het. En zeker omdat haar stemgeluid niks voorstelt, is het niet nodig om daar zo moeilijk bij te kijken.
Voor mij niet mee. Kan zo 100 zangers/zangeressen opnoemen die veel beter zingen of tenminste een eigen geluid hebben.quote:Op zondag 16 december 2007 13:05 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
haar stemgeluid stelt niks voor?
Ja, en daarom staat Tiffany natuurlijk in de liveshows, omdat er zo'n 100 zijn die beter kunnen zingen dan dat zij doet. Give me a break, als je haar gewoon niet mag, kan je dat ook gewoon zeggen. Want die stem die heb ze echt wel, dan heb ze al bij het Songfestival laten horen, en nu weer, anders zou ze gister niet door zou gegaan & zo hoog zijn geeindigt bij het songfestival he. Misschien moet je er gewoon op voor staan, en dat sta jij duidelijk niet. Maar goed ga jij maar lekker naar je 100 andere zangeresjes luisteren.quote:Op zondag 16 december 2007 13:09 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Voor mij niet mee. Kan zo 100 zangers/zangeressen opnoemen die veel beter zingen of tenminste een eigen geluid hebben.
Ja, moet ik nou 100x hetzelfde zeggen? Ik vind het niks, het raakt me niet. Heeft niets met haar persoonlijk te maken. Dat jij er wel van kan genieten, is alleen maar leuk voor jou natuurlijk. Niet dat ik dat kan begrijpen, maar daarvoor heb je verschillende smaken. Probeer iig respect te hebben voor degenen die haar niet goed vinden, want ja, dat is dus ook mogelijk. En het Songfestival volg ik niet, maar daar zit doorgaans nou geen groot talent, dus dat zegt niksquote:Op zondag 16 december 2007 13:13 schreef -Liss het volgende:
[..]
Ja, en daarom staat Tiffany natuurlijk in de liveshows, omdat er zo'n 100 zijn die beter kunnen zingen dan dat zij doet. Give me a break, als je haar gewoon niet mag, kan je dat ook gewoon zeggen. Want die stem die heb ze echt wel, dan heb ze al bij het Songfestival laten horen, en nu weer, anders zou ze gister niet door zou gegaan & zo hoog zijn geeindigt bij het songfestival he. Misschien moet je er gewoon op voor staan, en dat sta jij duidelijk niet. Maar goed ga jij maar lekker naar je 100 andere zangeresjes luisteren.
Ojaquote:Op zondag 16 december 2007 12:33 schreef Stefkeeh het volgende:
[..]
Alain clark - This ain't gonna work (als ik het goed schrijf)
Onee?quote:Op zondag 16 december 2007 13:16 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Ja, moet ik nou 100x hetzelfde zeggen? Ik vind het niks, het raakt me niet. Heeft niets met haar persoonlijk te maken. Dat jij er wel van kan genieten, is alleen maar leuk voor jou natuurlijk. Niet dat ik dat kan begrijpen, maar daarvoor heb je verschillende smaken. Probeer iig respect te hebben voor degenen die haar niet goed vinden, want ja, dat is dus ook mogelijk. En het Songfestival volg ik niet, maar daar zit doorgaans nou geen groot talent, dus dat zegt niks.
en daarbij heeft ze ook een geweldige uitstraling!quote:Op zondag 16 december 2007 13:22 schreef -Liss het volgende:
[..]
Onee?
Glennis Grace, Ruth Jacott, Gerard Joling, Hind, Edsilia Rombley, Linda Wagenmakers nee die hebben allemaal totaal geen talent. Om dan nog maar niet over het internationale veld te spreken.![]()
Je kan zeggen wat je wilt, maar als ze geen goede stem had gehad, had ze daar niet gestaan, die jury zit er niet voor niets.
Rare beredenatie. Omdat ze in de liveshows staat, is ze goed. Die kamper staat ook in de liveshows en is zelfs door...quote:Op zondag 16 december 2007 13:13 schreef -Liss het volgende:
[..]
Ja, en daarom staat Tiffany natuurlijk in de liveshows, omdat er zo'n 100 zijn die beter kunnen zingen dan dat zij doet.
Je kunt veel negatieve dingen over haar zeggen, maar lelijk is ze toch echt nietquote:Op zondag 16 december 2007 14:00 schreef vicarinatutu het volgende:
ik vind d'r helemaal niets.. vreselijk nep allemaal
en gatver wat een apekop heeft ze
Doe even normaal. Dat is helemaal geen pruik, dat zijn gewoon hairextensions, en geverfd haar als je goed kijkt.quote:Op vrijdag 14 december 2007 10:54 schreef Lexie het volgende:
Er klopt iets niet aan haar en volgens mij weet ik wat het is. Haar kapsel is sinds de eerste uitzending niet veranderd en er is iets vreemds mee. Volgens mij heeft ze een pruik op.
Zou wel kloppen met die grijze rokerskop, misschien heeft ze wel chemotherapie.
Die heb ook een aangename stem hoor. Niemand die in de liveshows staat heeft een slechte stem.quote:Op zondag 16 december 2007 14:00 schreef Grulez het volgende:
[..]
Rare beredenatie. Omdat ze in de liveshows staat, is ze goed. Die kamper staat ook in de liveshows en is zelfs door...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |