Het vorig deeltje is vol. Welkom bij deeltje 41.
------------------------------------------------------------------
Voor de singles onder ons. Lang of niet lang single, wat maakt het uit, deel je ervaringen, doe wat je wil, maar niet uit, geef maar een gil! Don\'t be shy, there is no reason why. Wees hier verdrietig of juist heel erg blij, want je bent weer vrij!
Singles....reeks...? Que?
Voor iedereen die over het single-zijn wil praten. Zit je ermee of vind je het héérlijk? Heb je tips en trucs om snel single-af te zijn of wil je die? Hier moet je wezen!
Er zijn echter ook een paar belangrijke regels, die nageleefd dienen te worden.
Dit is geen slowchat. clumsy_clown is erg streng hierop. Blijf ontopic, en laat de reeks niet vervallen in hoi/doei/de spaghetti is heerlijk gelukt/lekker weertje hè?-posts.
Dit is geen datingsite of een matchmakerstopic, onthoud dat. Ga niet lopen zeuren om foto\'s van de chickies die meeposten en ga er niet van uit dat je hier de liefde van je leven gaat vinden.
Dit is óók geen \'zwelg hier in zelfmedelijden\'-topic. Je bent niet de enige single, gezien de reeks. Let er op dat je niet alsnog in die houding schiet.Kortom, hou het lekker gezellig en toegankelijk voor iedereen. Zo niet, dan krijg je met c_c aan de stok!
------------------------------------------------------------------------------
laat ik mn 1e reactie nog eens plaatsen maar dan anders
1. wat zijn de hoofdpunten van je verhaal want ik heb er een beetje moeite mee om die er uit te halen. (nee ligt niet an jou en heb alles met interesse gelezen)
2. wil je nog advies, iets anders, een knuffel

?
[ Bericht 68% gewijzigd door Principessa.Farfalla op 29-10-2007 23:12:22 ]