Hij had er nog meer pas heeft hij er nog 50 in de pot gedaan voor een belletje.quote:Op zondag 28 oktober 2007 15:57 schreef uniekhoorn het volgende:
Nix heeft nog zo'n 250 cp's.... Hoe dan?
zo populair dat hij donderdag absoluut niet naar huis mocht ivm mep gevaar op straatquote:Op zondag 28 oktober 2007 15:59 schreef ruudpuntenel het volgende:
Dennis zegt te weten waarom hij zo laag staat in de PP. ICT-mensen zijn dat aan het uitzoeken.
Denkt hij nou echt dat hij wel populair is![]()
Hij staat boven aan in de popupol, maar er is mee geknoeidquote:Op zondag 28 oktober 2007 15:59 schreef ruudpuntenel het volgende:
Dennis zegt te weten waarom hij zo laag staat in de PP. ICT-mensen zijn dat aan het uitzoeken.
Denkt hij nou echt dat hij wel populair is![]()
Hij heeft een toupetje nodig en Amanda extensionsquote:Op zondag 28 oktober 2007 16:01 schreef blomst het volgende:
[ afbeelding ]
Dennix kan een Broer zijn van Amanda qua vies pruikje haar.
En Kelly: "Je laat je toch niet je bed uitzetten?"quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:00 schreef Deisyy het volgende:
Vriend: Waar slaap je nu dan, toch niet op je stretcher![]()
quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:01 schreef tipsch het volgende:
Laat maar weer, alweer genoeg gezien. Kutredactie heeft DGK compleet verneukt.
Ongelofelijk, wat een sukkeltje.quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:02 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Zus van Dennix : "Wat ging je daar nou op de grond liggen"
Dennix : "Dat was een speciaal doel"
Zus : "Maar je laat je toch niet uit je bed jagen"
Dennix : "Dat was een speciaal doel"
Nou, dat doel hebben wij dan toch allemaal gemist .........
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |