Jack draagt zoveel jassen. Heb er zelfs twee in m'n bezit van S2 en S6. Maar deze jas is wel heel erg mooi.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:54 schreef Bananenman het volgende:
Je kan zien dat het niet meer in LA is. Jack draagt een jas.
Nee, als het zo is heeft ze een miskraam gehad (of een 2e zoon/dochter) aangezien ze zwanger was eind S6quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 20:01 schreef qu63 het volgende:
misschien hebben ze eerst nog wat aangerotzooid en is het 2 jaar later pas gelukt
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 09:47 schreef SunChaser het volgende:
Ameida nog levend?Ze hadden beter Robocop terug kunnen laten komen.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:15 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Jack goes Max Payne.
ohjaquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 20:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nee, als het zo is heeft ze een miskraam gehad (of een 2e zoon/dochter) aangezien ze zwanger was eind S6.
Wikipedia als bron voor dit soort dingenquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:31 schreef SunChaser het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Bauer#Day_1
Die Hard 2 meets Die Hard 4 meets Tony goes alla-la-la-la-llaquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 21:41 schreef Myers het volgende:
Iets andere trailer: http://www.freewebs.com/tonyjunkie2/alt2.mov
Volgens mij komt die threat rechtstreeks uit Die Hard 4?
Beter goed gejat, dan slecht bedachtquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:46 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Na het terugzien van de trailer zijn ze echte geïnspireerd door Die Hard 4
Echt heel interessantquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:20 schreef SunChaser het volgende:
Oke, als t 3 maanden later is, dan zit er tussen seizoen 1 en 7 dus 7 jaar, zeven jaar en 6 presidenten
Kan prima opzich, alleen mis je dan soms wel dingen omdat je sommige personen niet kent en de historie tussen personen niet kent. Sommige dingen zijn ook veel spannender omdat je de historie e.d. weet.quote:Op zondag 28 oktober 2007 15:38 schreef Neerio het volgende:
is deze serie ook leuk om halverwege in te stappen
of snap je er dan geen drol van ?
Ik heb er ook een goed gevoel mee. Het ademt in ieder geval iets nieuws uit, ten opzichte van de vorige seizoenen. Maar ook ik denk niet dat Tony echt de badguy is. Eerder iemand die undercover, samen met Bill en Chloe aan een missie bezig is of zo. Anders geven ze wel erg veel weg al in die trailer.quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:48 schreef britneyspearsch het volgende:
chill tot waanzinnig dat tony terugkomt! De indruk die ik verder van de trailer krijg is dat de serie een andere sfeer uitademt, kleuren zijn anders, locaties anders, veeel nieuwe characters. Denk dat ze hier net op tijd mee zijn, er moest iets substantieel veranderen om de show niet te laten doodbloeden imho. Hoop dat het goed uitpakt, eerste indruk bij mij is goed in ieder geval.
Hij's nijsquote:Op zondag 28 oktober 2007 16:19 schreef mk2210 het volgende:
Hier nog een diehard 24 fan, al vanaf season 1Preview van s7 ziet er weer veelbelovend uit, vind het alleen ook echt jammer dat ze Tony terug laten komen. Ben benieuwd wat voor verhaal ze daar nu weer voor verzinnen...
Check trouwens mijn onoriginele Bauer usericon![]()
Daar bestaan volumeknopjes voor, hoor het hier prima.quote:Op maandag 29 oktober 2007 20:30 schreef CloudStrife het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=vASRVHmwdbE
Promo 2
Alleen zacht geluid :/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |