Gisteren al een mail de deur uitgedaan aan alle deelnemende teams, van de helft ongeveer reactie, 2 afhakers tot nu toe waarvan 1 alweer opgevuld. Zodra Maniack28 de andere league aangemaakt heeft kick ik een paar members zodat ze zich daarbij gaan aanmelden.quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:05 schreef Wurdsje het volgende:
Maar dan moet er eerst geïnventariseerd worden wie er doorgaan met de jeugdopleiding en wie niet.. en dan op basis daarvan opdelen in groepen van 8 ploegen en dan zien tot hoever je komt..
Ik snap t ook niet hoor maar helaas is t wel zoquote:Op maandag 29 oktober 2007 16:08 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
een week ertussen zonder enige competitie? heb ik weer eens niet naar de datum zitten kijken..
![]()
mja beetje vaag inderdaad..quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik snap t ook niet hoor maar helaas is t wel zo
Gelijk ook het stadion naar 30 k vergroot.De rest komt als ik die sp-er heb aangetrokken en nog wat geld over hebquote:Anton Vossaert (91692613)
23 jaar en 25 dagen, goed in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die evenwichtig en oprecht is.
Hij heeft zwak ervaring en is een waardeloos leider.
Volgende verjaardag: 24-01-2008
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 100 170
Loon: 53 230 ¤/week
Eigenaar: United Black Panthers
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: buitenaards Passen: waardeloos
Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
Scoren: matig Spelhervatting: slecht
quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:51 schreef Grumpey het volgende:
je weet dat SP ook van alle spelers in het team gaat afhangen, ipv van 1 hoer?
quote:28-10-2007 Je bent gepromoveerd naar een hogere divisie en je hebt 10% meer supporters erbij gekregen. De nieuwe supporters hebben totaal 6 360 ¤ voor hun clubkaart betaald.
28-10-2007 Je supporters hebben hun clubkaart voor het komend seizoen weer betaald. Je ontvangt hiervoor in totaal 63 600 ¤.
28-10-2007 Je hebt 60 000 ¤ ontvangen omdat je kampioen of gepromoveerd bent.
28-10-2007 De competitie is afgelopen en de plaats waar je geëindigd bent geeft je recht op 90 000 ¤ aan prijzengeld.
Zie ik dat nu goed en zit je bij SuperWeber's broer in de competitie?quote:
quote:Op maandag 29 oktober 2007 18:22 schreef qyn het volgende:
[..]
Zie ik dat nu goed en zit je bij SuperWeber's broer in de competitie?![]()
WWWebbers enzo
Je bedoelt:quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:51 schreef Grumpey het volgende:
je weet dat SP ook van alle spelers in het team gaat afhangen, ipv van 1 hoer?
het 1e.quote:Op maandag 29 oktober 2007 21:47 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Je bedoelt:
- de SP-skill van alle spelers wordt opgeteld en gedeeld?
of
- naast SP-skill van 1 speler hebben andere spelers ook koppen oid nodig?
Mooi.. dan verkoop ik nu mn goddelijk sp voor een mooi bedrag en kunnenz e daarna de tyfus krijgen. Kan toch moeilijk 11 nieuwe spelers met SP gaan kopenquote:
quote:Op maandag 29 oktober 2007 22:22 schreef Grumpey het volgende:
je moet het nog maar even nalezen wanneer het inging enzo, maar ik dacht dat dat in ieder geval ook ging veranderen
(en die ene speler met goddelijk gaat natuurlijk wel gemiddelde omhoog doen, dus zoveel verlies je ook weer niet....ik zou er alleen geen een meer speciaal voor kopen)
quote:Op maandag 29 oktober 2007 22:29 schreef Grumpey het volgende:
overigens heb ik Bjusterbaarlik erbij in mijn league, vorig jaar een (halve) WO. Ben benieuwd wat zijn doelstellingen zijn dit seizoen maar met een beetje geluk spaart hij nog een seizoen door. Hij was natuurlijk als AO-team heel groot geworden, maar zoals met veel AO-teams heeft het gebrek aan geld hun uiteindelijk de das om gedaan...
Dit wordt toch een heel andere competitie, pas vanaf de volgende keer zal het gelijk moeten willen we met iedereen shuffelen, dus dan kunnen we dan altijd nog kiezen voor een week rust. Je kunt hem nu alvast aanmaken en wachten met het accepteren van het 8e team, dan pas worden de wedstrijden aangemaakt. Ik ga alvast wat mensen naar jouw league pointen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 22:07 schreef maniack28 het volgende:
Refused, ik wacht even op antwoord. Beginnen we a.s. zondag of zetten we hem op een andere dag zodat heel fok!hattrick 3/4 competities tegelijk heeft? In beide leagues zaten nu totaal 32 teams.. daar vallen er mss wat van af of komen er ook nog bij, als we zondag de 11e beginnen is er voor iedereen tijd zat om in te schrijven... maar goed, aan de andere kant kost dat wel 1 week training, dus we kunnen ook de 4e beginnen (maar dan kan die andere groep niet inschrijven)
quote:Op maandag 29 oktober 2007 22:45 schreef Grumpey het volgende:
zie mijn transfergeschiedenis deze week
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |