Tof!quote:Op woensdag 24 oktober 2007 23:22 schreef Prospera het volgende:
Mijn OP probeer ik als een verhaal te maken:
deel 1: de cliffhanger van de vorige COS; de huidige stand van zaken in +/- 2 caps
deel 2: de opbouw naar die cliffhanger toe
deel 3: de afsluiting met 1 of 2 caps
Als ik caps verwijder klopt het verhaal niet meer.
Het is dus niet een lukraak neerpleuren van een aantal caps![]()
Maar ok ik kan eens gaan proberen om voor de Updates een aangepaste versie maken door wat bijzaken weg te laten, als dat lukt tenminste voor het verhaal.
Ik denk dat je dan helemaal je hand aan de medische wetenschap kunt schenken wegens scrollvinger.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 01:00 schreef Veulen het volgende:
Is het niet beter om de streamverslagen en de updates gewoon weer te mengen?
Het probleem van te veel posting's op 1 blz zakt dan automatisch wat terug omdat de updates met veel plaatjes worden vermengd met de tekst verslagen. Misschien dat het topic dan wel iets sneller vol is, maar er zijn op dit moment maar weinig mensen die het echt bijhouden. Dus zo groot lijkt me dat probleem niet.
Ik zet me scroll altijd vast in die topic'squote:Op donderdag 25 oktober 2007 02:05 schreef APK het volgende:
Ik denk dat je dan helemaal je hand aan de medische wetenschap kunt schenken wegens scrollvinger.
Fluitertje, wat ben je toch een schatquote:(Excuses, weinig leuke quotes, ik kan er niet meer van maken , dit is heden De Gouden Kooi)
YWquote:Op donderdag 25 oktober 2007 21:04 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Hoi kleinzusje,
Dank je wel, gelukkig.
Groet van Tuinfluiter.![]()
Graag gelezen.quote:
Klopt, maar ik was er gisterenavond zelf niet, en aangezien er maar weinig mensen de moeite nemen een update te schrijvenquote:Op zondag 28 oktober 2007 21:21 schreef Nickelson het volgende:
De updates mogen wel weer vaker zijn. Zo wordt er geen woord gerept over het feit dat Huub Jaap en Lieke stond af te luisteren, en hierna een knallende ruzie was.
Ok, ik zal kijken of ik nog wat GIFjes terug kan vinden en post ze in de updates.quote:Op zondag 28 oktober 2007 21:38 schreef pasjesjen het volgende:
[..]
Klopt, maar ik was er gisterenavond zelf niet, en aangezien er maar weinig mensen de moeite nemen een update te schrijven![]()
Iedereen mag updates plaatsen, het is vrijwillig, er is geen werkrooster voor updates-verslaggevers !quote:Op zondag 28 oktober 2007 21:21 schreef Nickelson het volgende:
De updates mogen wel weer vaker zijn.
Zo wordt er geen woord gerept over het feit dat Huub
Jaap en Lieke stond af te luisteren, en hierna een knallende ruzie was.
Nickelson, in 30 minuten tijd gemaakt ? Als ik voor mezelf spreek ? Geweldig .quote:Op zondag 28 oktober 2007 23:31 schreef Nickelson het volgende:
Heb nu geplaatst. Is het beetje van acceptabele kwaliteit?
Volgens mij heeft Akveor -in ieder geval tijdelijk- de bandbreedte bij foto-emmer overschreden.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |