Als dosbox werkt wel denk ikquote:Op woensdag 24 oktober 2007 14:48 schreef RoodWitBlauw het volgende:
kan dit ook gespeeld worden onder vista / xp ??
Ik wist vroeger nooit dat je die prullenbakken kapot kon schieten. En ik dus maar afvragen waarom die ratten maar steeds bleven komen. Het heeft dan ook een halfjaar geduurd voordat ik het spel had uitgespeeld (dan te bedenken dat ik het spel in een middagje net heb uitgespeeldquote:Op woensdag 24 oktober 2007 16:09 schreef hilliebillie het volgende:
dat was echt een geweldig spel. Dat heb ik veel gespeeld vroeger, in de herfstvakantie op maandagochtend bij de rabobank spaargeld inleveren en spel mee naar huis nemen om het daarna meteen de hele week te spelen.. geweldig gewoon
Ja maar dat is één van de volgende delen, niet de 2D redcatquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:15 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik vond de razende rekenrace tof. Vooral omdat ik in groep 6 was maar ik speelde het al op groep 8 nivo
jawel ikke. Tis lang geleden dat wel, gekregen in de spaarweek van de rabobank. Helemaal grijsgespeeld. Denk alleen niet meer dat ik de discette nog heb, of hij zou bij mijn ouders moeten liggen (op zolder ofzo)quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:32 schreef netnord het volgende:
Maar niemand heeft ooit Redcat 1 gespeeld?
Naja mocht je hem ooit tegenkomen, let me knowquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:29 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
jawel ikke. Tis lang geleden dat wel, gekregen in de spaarweek van de rabobank. Helemaal grijsgespeeld. Denk alleen niet meer dat ik de discette nog heb, of hij zou bij mijn ouders moeten liggen (op zolder ofzo)
Is dat niet deel 1 inderdaad? Die heb ik veel gespeeld op die ouwe pc van me! Schitterend spel! Met een flamethrower muizen affikken!quote:Op woensdag 31 oktober 2007 21:08 schreef DutchErrorist het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Owja rapsaj en ik zijn cool
die zijn geloofik na deze twee delen gekomen.. wat was ik blij dat er weer een nieuwe versie van redcat kwam toen.. maar nadat ik hoorde dat het een taal en rekenspel zouden worden hoefde ik het al niet meer.. leek me erg saai ten opzichte van de originele spellenquote:Op donderdag 15 november 2007 12:26 schreef Calibrero het volgende:
Ik heb er wel ooit een versie van gespeeld, maar ik weet niet welk deel het was.
Het was geloof ik meer een rekenspel/taalspel ofzo?
Dit is echt zo'n vet spel!quote:Op zaterdag 10 november 2007 08:13 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Heb redcat1 gevonden (gewoon met google) -->
http://members.lycos.nl/breepee/download/games/redcat1.zip
veel plezier!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |