Mijn vriendje zit zoals je weet hier ver vandaan, die kan helaas niet hier naar toe komen. Als we met zijn 2en zijn dan gebeurt dit soort dingen ook niet, maar als we apart zijn dan wel. Het is een hele andere situatie dan waar een "normaal" koppel in verkeert. Geloof me ik vind hem nog steeds de sexiest persoon en is hij de enige persoon in mijn leven, dat veranderd niet door wat er af en toe gebeurtquote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:09 schreef samjustme het volgende:
[..]
Ik zou niet vriendje willen zijn van iemand die op los neukt. Af en toe een scharrel dat kan nog door de vingers, het lijkt wel lopende band werk. En dat hele gedoe dat je eigenlijk een vriendje hebt maar ondertussen wel met andere date en de lakens deelt mwa niet echt mijn ding. Als je van iemand houdt heb je aan diegene genoeg ook al ziet een ander misschien sexier of wat dan ook uit.
Je gaat er niet dood van een half jaar zonder noekiequote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:15 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Mijn vriendje zit zoals je weet hier ver vandaan, die kan helaas niet hier naar toe komen. Als we met zijn 2en zijn dan gebeurt dit soort dingen ook niet, maar als we apart zijn dan wel. Het is een hele andere situatie dan waar een "normaal" koppel in verkeert. Geloof me ik vind hem nog steeds de sexiest persoon en is hij de enige persoon in mijn leven, dat veranderd niet door wat er af en toe gebeurt
Zo..klaar met terug lezen van 3 topicsquote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:22 schreef samjustme het volgende:
[..]
Je gaat er niet dood van een half jaar zonder noekie. Voor jullie werkt het blijkbaar.
Ik zou zelf stikjaloers van worden, eens met een ander naar bed kan je oprotten voor altijd staat in mijn boekje.
En ja ik tease je soms dat we misschien ooit samen naar bed gaan, misschien wel gemeen van me. Maar ik ga alleen met mensen naar bed met wie ik een relatie wil.
Ik ken zat stellen die een trio doen of wat dan ook. En ja ik heb nooit met een jongen langer dan een maand volgehouden, maar ja heb de juiste gewoon nog niet tegengekomen.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:32 schreef Semisane het volgende:
[..]
Zo..klaar met terug lezen van 3 topicsMoet eigenlijk een boek over ITIL lezen, maar teeering...wat is dat saai...waarschijnlijk geschreven door een "manager"....managers gaan naar De Hel btw...
![]()
Anyways...ik zal me even bemoeien met dit gesprek....ongevraagd...maar zo ben ik nou eenmaal.![]()
Sam...het is wel duidelijk dat jij nog nooit in een relatie heb gezeten of in iedergeval niet in een relatie waar de andere persoon in een ander land woonde.....je naiviteit is schattig, maar het getuigd niet van een gezonde dosis realitisme.
Uitleggen doe ik ff niet, want naast het feit dat je dat gewoon zelf moet ervaren, lijkt jij mij niet het type dat echt luisterd t...of leest in dit geval.
Kijk, wat jij niet meeneemt is dat, althans ik ga daar even van uit, Nuno en zijn partner hier waarschijnlijk afspraken over hebben gemaakt, het is namelijk totaal onrealistisch te denken dat als je een relatie hebt op grote afstand, dat jij of je vriend ten alle tijden de lusten in controle kunnen houden.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:40 schreef samjustme het volgende:
[..]
Ik ken zat stellen die een trio doen of wat dan ook. En ja ik heb nooit met een jongen langer dan een maand volgehouden, maar ja heb de juiste gewoon nog niet tegengekomen.
Ik kan me wel voorstellen wat de beweegredenen kunnnen zijn om het wel te doen, en argumenten als dat het dan alleen puur om seks gaat en dat het dan minder erg maakt en de lange afstand het zo ondraaglijk maakt om zonder seks te leven vind ik bullshit, je hebt natuurlijk recht op eigen mening en moet je doen waar je zelf lekker bij voelt. Het zou bij mij iniedergeval niet werken ben ik veels te jaloers voor. Wil je graag met een ander het bed in duiken, ga je gang maar maak het eerst uit.
Laten we het zo zeggen, waarschijnlijk zal ik het binnen mijn eigen relatie als kansloos bestempelen. Als ooit de beslissing valt langdurig uit elkaar te gaan dan zal ik de relatie wel verbreken. Dat scheelt een hoop ellende in mijn ogen.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:07 schreef Nuno_G het volgende:
Zonder sex leven is natuurlijk wel mogelijk, het is alleen de vraag of je dat wilt. Een relatie op een lange afstand is gewoon wat moelijker dan 1 waar je elkaar iedere dag/week kan zien. Er zijn duidelijke afspraken en als we bij elkaar zijn dan duiken we alleen met elkaar het bed in. Ik zou dan ook jalours zijn als hij alleen al met een ander flirtte en omgekeerd is dit ook het geval weet ik.
@SAJ kansloos wil ik het niet noemen hoor, we zijn druk bezig om in die situatie ook verandering te brengen, dat kost alleen wat tijd en inspanning.
De sitautie was al zo toen we een relatie aangingen, we wisten allebei waar we aan begonnen. Dit is iets anders dan je een relatie hebt en een van de twee besluit te gaan verhuizen naar een ander land. We proberen er ook verandering in te brengen maar een conventionele relatie zal het wel nooit worden vanwege onze levens/familie/werk etc etcquote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:10 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen, waarschijnlijk zal ik het binnen mijn eigen relatie als kansloos bestempelen. Als ooit de beslissing valt langdurig uit elkaar te gaan dan zal ik de relatie wel verbreken. Dat scheelt een hoop ellende in mijn ogen.
+10 waarheid als koe-gehaltequote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar zo is iedereen verschillend en zijn andere mensen in staat tot ander soortige relaties en mogelijkheden.
Ja maar de reden dat ik niks inzie tussen hem en moi is wegens het leeftijdsverschil en de ander jongen past gewoon veel beter bij me. Ik heb hem al eens irl ontmoet en vond hem stiekem leuk en durfde het niet toe te geven omdat ie met een goeie vriend van me op dat moment date.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:35 schreef Tha_Erik het volgende:
Zeggen dat je al een oogje op iemand anders hebt?
Juist, lijkt me een uitgemaakte zaak.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:42 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar als hij zegt dat het leeftijdsverschil hem niks uitmaakt zeg je toch gewoon dat jij het wel uit vindt maken.
En dan maak je het uit.
Nou, mij lijkt dat als hij jou leuk vind dat he altijd kwetsend is om te horen dat het niet wederzijds is, dus gewoon de waarheid vertellen lijkt me het beste.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:43 schreef samjustme het volgende:
Maar ja ik wil die jongen ook niet kwetsen, heb geen idee hoe ik het een aardige niet kwetsende manier naar voren kan bregen.
Dat zou ik er ook uit opmaken.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:45 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Juist, lijkt me een uitgemaakte zaak.
quote:
Resultaten 1 - 6 van 6 voor realitisme. (0,21 seconden)quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:49 schreef Semisane het volgende:
Zoek dan ook even Whuh op als je dan toch bezig bent. Daarbij bestaat het woord wel...in het Frans als ik het goed heb.
Tja...en gezien het feit dat we toch al zoveel Franse woorden in de Nederlandse taal hebben gestopt, kan er vast nog wel eentje bij, niet?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:53 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Resultaten 1 - 6 van 6 voor realitisme. (0,21 seconden)
(Inderdaad Franse sites.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |