quote:
Op dinsdag 23 oktober 2007 11:09 schreef G.Fawkes het volgende:60 euro is belachelijk veel. Ik heb hiervoor bij achmea health center gezeten en dat was 40 euro met prima fitness ruitmen.
Ik zit niet direct te wachten op pure krachttraining. Ik ben ook naar Stoker aan het kijken maar ook daar zie ik geen prijzen. Wat is dat toch met die fitness centra...
Ze willen je binnen hebben voor een informatiegesprek, wat er eigenlijk op neer komt dat je een gesprek met een gladde manager krijgt die je met zijn gladde praatjes een abbo aan probeert te lullen. In dit soort fitness centers gaat het echt niet om de persoon, hoe hard ze ook hun best doen je dat te laten geloven, het is big business voor hun.
Ik zit zelf bij David Lloyd, daar betaal ik flink voor (bijna 70 euro per maand) maar daar heb ik dan zelf voor gekozen. Ik hou gewoon van de extra luxe van sauna, stoombad en zwembad enzo. En ook voor krachttraining kun je er redelijk uit de voeten.
Maar, daar werken ze met jaar abonnementen welke, uiteraard, jaarlijks stilzwijgend verlengd worden en waar je tot het jaar over is niet vanaf komt. En over enige service maar niet te spreken, die is er niet of nauwelijks. Je bent gewoon wandelende eurootjes voor ze.
Anyway, ik denk dat je beter kunt kijken naar een kleinere sportschool. Volgens mij is Classic Gym Rotterdam wel een goede.
http://www.classicgymrotterdam.nl/ Daar staan de prijzen wel op de site (welliswaar prijzen van 2006, maar je kan ze altijd even bellen) en je kan er terecht voor zowel fitness als krachttraining, voor een normale prijs. En voor een paar euro kun je eenmalig terecht, dat is erg prettig, kun je het in ieder geval eens uitproberen voor je je ergens voor weet ik hoe lang aan verbind.