Hoe kom je daar bij? Die wachtlijst is veel groter dan 500.quote:Op maandag 22 oktober 2007 06:50 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Beetje overdreven want ze hebben de wachtlijst op maximaal 500 personen gezet. Meer staan er dus niet op. Dit houdt natuurlijk niet in dat de lijst wel langer zou zijn mochten ze dit beleid van een maximum niet hanteren.
Telstar heeft het mooiste stadion van Nederland. Romantisch.quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:15 schreef TerroRobbie het volgende:
Bij telstar is het nu echt een armoedig zootje.
Dat maakt m nog niet mooi.quote:Op maandag 22 oktober 2007 00:54 schreef popolon het volgende:
[..]
Bouwjaar 1927, 112.000 man.
En dat voor een college wedstrijdje.
Jouw dingetjes in de OP veranderdquote:Op maandag 22 oktober 2007 09:33 schreef DRD het volgende:
De OP moet eigenlijk ook up-to-date gemaakt worden:
quote:
Alleen de openluchtpisbakken is een overeenkomst. Schoonenberg is helemaal niets meer sinds de staantribunes niet meer in gebruik zijn. Haarlem eigenlijk ook niet, al vind ik die noordtribune altijd heerlijk on-Nederlands, met een soort van twee ringen.quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:52 schreef Stpan het volgende:
In Italie staan ook goed lelijke en oude stadions, dus daar is het wel weer tijd voor een vernieuwingsslag.
En Telstar (en Haarlem) zijn de treurigste stadions van het betaalde voetbal.
Edit: Telstar is niet te vergelijken met de Alkmaarderhout!
Geen idee.quote:Op maandag 22 oktober 2007 11:49 schreef Erasmusch het volgende:
Hoe wil Shakhtar dat stadion volkrijgen?
Wanneer ben je er voor het laatst geweest?quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:47 schreef EnGCatjuh het volgende:
Telstar heeft het mooiste stadion van Nederland. Romantisch.
Ik ben benieuwd! Goed om te zien dat de Nederlandse stadions groeien.quote:Op maandag 22 oktober 2007 13:05 schreef De_Hypotheker het volgende:
NEC gaat in november presenteren wat de plannen zijn voor uitbreiding van de Goffert, waarschijnlijk naar zo'n 20000 plaatsen.
Bron
tja dat nodigt ook niet echt uit met dat weer nu daarquote:Op maandag 22 oktober 2007 14:17 schreef Ippon het volgende:
[..]
Geen idee.
Vysha Liha 2006-2007
Club Average vs '06 Highest
1 FK Shakhtar Donets'k 19.193 - 3,8% 26.100
Ze trekken op dit momnet dus maximaal 26.000 toeschouwers.
Eens.quote:Op maandag 22 oktober 2007 11:48 schreef DarkShine het volgende:
Haarlem is een kicke stadion!
Oekraieners hebben geen geld en wat anders aan hun hoofd om naar het voetbal te gaan.quote:Op maandag 22 oktober 2007 15:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tja dat nodigt ook niet echt uit met dat weer nu daar
[ afbeelding ]
en Ajax is ook vanuit de Meer naar de Arena gegaan wat geen probleem opleverde
Deze ziet er wel ff wat groter uit dan de Arena en ze hadden daar toch al problemen om het stadionnetje te vullen? Of was dat bij Metalurg...quote:Op maandag 22 oktober 2007 15:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tja dat nodigt ook niet echt uit met dat weer nu daar
[ afbeelding ]
en Ajax is ook vanuit de Meer naar de Arena gegaan wat geen probleem opleverde
Dit zijn de indrukwekkende bezoekersaantallen van de Vysha Liha van Oekraïne:quote:Op maandag 22 oktober 2007 18:10 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Deze ziet er wel ff wat groter uit dan de Arena en ze hadden daar toch al problemen om het stadionnetje te vullen? Of was dat bij Metalurg...
zozo, dat gaan ze niet vol krijgen bij shaktar. alleen europeesquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:19 schreef Ippon het volgende:
[..]
Dit zijn de indrukwekkende bezoekersaantallen van de Vysha Liha van Oekraïne:![]()
http://www.european-footb(...)n/current/aveukr.htm
(btw Metalurg trekt gemiddeld 3.500 toeschouwers)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |